Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAMUSIA24

POMÓŻCIE MI PODJĄĆ DECYZJE

Polecane posty

Gość co za imiona
Oba imiona brzmią jak pseudo przydrożnej kurewki!! No sorry ale jak można tak dać dziecku na imie, krzywda na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika H.
Wybaczcie ale jak można twierdzić, że "dziwne" imiona dają rodzice z niskim wykształceniem? Moi oboje rodzice mają wyższe wykształcenie. Ja mam 22 lata i nie uważam, żeby rodzice mnie skrzywdzili dając na imię Marika. Owszem często ludzie przekręcali moje imię ale wcale mi to nie przeszkadzało i nie przeszkadza tylko grzecznie powtarzam i prosze o poprawienie jeśli źle jest wpisane w dokumentach. W szkole podstawowej nie miałam problemu z tym, że inne dzieci się śmiały z imienia, bo tak nie było. Właśnie odwrotnie ludzi zawsze ciekawiło skąd takie imię, jakie jest jego pochodzenie, kiedy obchodzę imieniny. I powiem szczerze, że jestm osoba bardzo towarzyską, optymistyczną jak i wiele osób o tym imieniu które miałam okazje poznać. Tak wiec imię Marika nie jest krztwdzące dla dziwecka tak samo jak i Rita czy inne żadko spotykane imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam na imie Marika
Mam na imie Marika imie to nie wzieło sie z tego forum jest to Imie wegierskie Mam 13 lat Ale teraz kiedy widze ze to imie jest nie spotykane , ze podoba sie to imie moim Kolegom i Koleżanką .Ale Sama tez doszłam do Tego ze moje imie jest Piekne sama w Sobie ...I ciesze sie ze tak zostalam nazwana :)Rita i Marika te imona sa ładne ,,,lecz Rita jakos odrzuca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może nazwij córkę Marika Rita lub Rita Marika w końcu dziecko moze mieć 2 imiona i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi.bb
to dziecko ma juz 4 lata!!!! nie patrzycie na daty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika ...
Ja mam na imię Marika ... :D Te Imie mi sie wydawało takie niepopularne ... ;)) Ale te imię mi sie strasznie ale to strasznie podoba :D dziekuje ze mam takie imie :)) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbssssss
o matko, jedno gorsze od drugiego, czy ty jesteś niemką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika ...
Moje imię jest czesto przekrecane na np : Marietta , Monika ... ;D ale sie tym nie przejmuje ;)) Poprostu ciesze sie soba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby rodzice mniej pili
to mialabys pewnie normalne imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia123279
Marika jest bardzo superancikm imieniem i bardzo mi się podoba bo mam taką koleżankę którą bardo bardzo lubię pozdro dla niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia123279
Mi się podoba imię Marika ponieważ jest ono bardzo eleganckie i moja koleżanka Ma na imię Marika bardzo lubię ja i proszę nie obrażać tego imienia jak ktoś obrazi będzie z nim źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLUE-TRUE
a moze MARITA :) Mam koleżanke o tym imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika.;)
No cóż jestem posiadaczką tego imienia i powiem,że zawsze jak sie z kimś witam to mi mówią,ze mam piękne, oryginalne imie.Zwłaszcza chłopacy.Nie wiem czy mam racje, ale wydaje mi sie,ze to imie wywołuje efekt jakby magnezu,przyciągający chłopaków.;) Przyznam ze na początku denerwowało mnie to imie, ale obecnie gdy mam 16 lat naprawde mi się podoba. I wcale do cholery, nie brzmii głupio. Ja osobiście nienawidzę tradycyjnych imion, lubie zagraniczne,ale bez przesadnosci.Swojej córce dałabym na imie Nina,a synkowi Alex. Jesli miałabym mieć imie Kasia,Ania,Ola to chyba bym sie przwróciła w grobie.Nie nawidzę pospólstwa.Generalnie sama dośc wyróżniam siez tłumu(przede wszsytkim zainteresowaniami -zjawiska paranormalne,duchy i pozagrobowy świat.^^, o których czytam wiele podkreślam NAUKOWYCH ksiażek.). Polecam to imie,w koncu Marika 'to piękna i wspaniała;(hebrajski.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika00000000009
Mam tak na imię i zawsze pomagało mi w życiu. Jak byłam dzieckiem interesowało moje imie nauczycieli lekarzy zawsze pytali mnie po kilka razy jak?? jak masz na imię?? Gdy byłąm starsza podobało sie wszystkim kolegą. Na studiach miałam przypadek ze spodobało się wykładowcy od filozofii pomogło mi w zdaniu ustnego egzaminu. Gdy wykładowca soytał mnie o imie pojawił się uśmiech na jego twarzy i powiedział ze bardzo oryginalne i ładne. N amaturze z niemieckiego jedna kobieta z komisji zapytała mnie o pochodzenie tego imienia. N apoczekalni u dentysty po wypowiedzeniu mojego imienia zainteresowali się pacjenci. Nigdy nie słyszałam ze to imię jest nie akcepotowane. I boli to co mówicie. Ale wiem jaką radość daje noszenie Go. Gdy po studiach dostałam 1 prace i zapoznawałam sie z pracownikami słyszałam jak mówili a to ty jestę stą mariką . Wiele pięknych słów usłyszałam dzieki imieniu MARIKA. i Jeżeli ktos zastanawia sie nad tym imieniem dla córki polecam. A i czesto słyszałam ze to egzotyczne imię i ze piękne bo nie pospolite POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegom nie kolegą
matko najpierw nauczcie się pisać a potem dopiero coś piszcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylik
zdecydowanie Rita. jak będzie sławna to nie będzie jej podobnych, a Marika to nawet już jest. zresztą Marika to słabe imię... a z tą Ritą mnie zaskoczyłaś... fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika00000000009
odwal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaiuto
ja mam malutką córkę Ritę. Wybrałam to imię bo mi się podoba, bo dziecko ma mocną świętą, imię jest krótkie, proste, bez polskich liter ;-) z nazwiskiem komponuje się dobrze, gdyby dziecko kiedyś mieszkało za granicą to też nie będzie problemu z zapamiętaniem takiego imienia. na razie wołamy na nią Ritusia, Ritunia, Riteczka i na wiele innych sposobów. Jak będzie dorosla nie będzie obciachu, dorosła Rita brzmi ekstra. No i nie będzie jedną z pięciu Julek i Oliwek w szkole czy przedszkolu. swoją drogą, watek jest stary, jego zalożycielka ma już kilkuletnie dziecko w domu, ciekawe jak je nazwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
O ku*** nie wierzę w to, co napisała zaraz I osoba. Rita to polskie imie?! Tak samo jak Brajan, Dżessika i inne Dżastiny. Zanim coś napiszecie, to poczytajcie o etymologii albo chociaz wygooglujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1556
Mam 16 lat i na imię Marika i nigdy bym go nie zmieniła. Każdemu się podoba, mówi że takie niespotykane i od razu po nim 'widać', że posiadaczka jest miłą osóbką ;) A rówieśnicy często na mnie wołają 'Ika'. Bardzo podoba mi się takie zdrobnienie. Jestem zadowolona z imienia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamjsjsjjjs
podoba mi się Marika a Rita to mój kot tak się wabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariksa
Marika. tez mam tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika,Rita brzmia jak z cygan
Skiej piosenki,poza tym Marika dodatkowo kojarzy mi sie z ksiazkami o Jakubie Wedrowyczu,bo jego klacz miala tak na imie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abxl
Marika to jest piękne imię. Sama jeśli będę miała córkę to tak chciałabym ją nazwac. I nie należy zwracac uwagi na tych wszystkich prostaków, którzy twierdzą, że to imię jest beznadziejne, przekonując, że Oliwka czy Kuba jest ładniejsze. Lepiej nazywac się Marika niż nazywac się jak warzywo czy wyspa...hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika '|
Nie dawaj córce żadnego z tego imienia. Ja mam na imię Marika i nie jestem z tego powodu zadowolona . Rita byłoby jeszcze gorsze. Pocieszam się tylko tym, że Marika lepsze niż Michalina, bo tak miałam mieć na imię na początku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×