Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pssss

dlaczego ?????

Polecane posty

Niektóre baby tak nalegają na ślub,zaręczyny itd.?Przecież to decyzja dwóch osób-ona chce to nie znaczy, ze on chce!Nic na siłe!A teksty,że \"moge czegos oczekiwac po taki czasie\"raczej nie napajają nas optymizmem.Bardziej wkur***! A może niektórzy pierw chcą zapewnic byt, poznac kogos blizej np.w warunkach domowych a nie na siłe pchac sie pod ołtarz!Bo oczywiscie ONA chce!!! Ejj nie bądzcie EGOISTAKAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre to taaakie egoistki,ze głowa boli.I jak u z taką sie zenic jak przed slubem juz strzela fochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma piernik do wiatraka?chyba jestes niekumata,nie chodzi tu o ortografie!ale juz musisz dopierdolic i pokazac,ze niby jestes taka madra nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmhmmm
kolejna dociekliwa agentka -wybaczaj innym pamietajac jak Ty mylisz sie kazdego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehhhhhh
pssss ty nie rozumiesz o co jej chodzi :P :P dobrze to slowo napisales,ale nie zajarzyles :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuje sie tylko stwierdzam fakty, tak jest i wiecie o tym dobrze.Tylko my sie dusimy jak nalegacie!Jak bedziemy tez chcieli to poprosimy o reke..Bo tak wymuszac..Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż,w pewnych sytuacjach to dobrze ze ona chce.Niektórzy faceci mają problem zgoła inny-bo ona niechce.Ale generalnie masz sporo racji ,choć nie ujęłabym tego aż tak drastycznie jak ty.Sporo kobitek ma jakiś przedziwny pęd przed ołtarz,i wiele moich znajomych wcześniej zarzekających sie ze nie chcą wychodzić za mąż,zaraz po dorwaniu jakiegoś gacha kupują katalogi z sukniami ślubnymi.A facet nawet pojęcia często nie ma jak delikatną siłą perswazji kobieta na nim ten ślub wymusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego niektórzy faceci
tak nalegają na dzieciaka? (bo i tacy też są) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiekszosc!My tez KIEDYS chcemy slubu-ale pierw potrzebujemy jakiegos zabezpieczenia na przyszlosc.....Laski dajcie nam zyc po swojemu,tak jak my chcemy.. ps.dobra tylko 95% jest takich lasek co nalegaja :P wiem po moich kumplach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziecko?Hmm chyba mały %..Chyba ze jacys desperaci, którzy chcą/myślą, że w ten sposób zatrzymaja laske przy sobie.. Po slubie dziecko oczywiscie-ale nie teraz zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj nie chce WAS obrazac i siać afery..Ale nie nalegajcie- bo mało zdziałacie, bedzie wiecej, kłotni nienawisci niz to wszystko warte :P pozdrawiam wszystkie kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze lepiej zyc bez slubu, wowczas nie ma takiego musu że jest sie z sobą przez papierek, wciąc o siebie trzeba rywalizowac i wogole walczyc mm:) Może te które chcą na siłe ślubu( ale podkreslam na sile) poprostu nie są pewne siebie, partnera, boją sie ze jesli on je kopnie w dupe za przeproszeniem potem sobie nie poradzą, a jednak papierek bądź co bądź do czegos zobowiązuje, PS a co Ty taki nerwowy?? ktoś CIe ciągnie do ołtarza na sile:P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaaaaaaaa
a ile czasu potrzebujecie zeby poznac dziewczyne w domowych warunkach przed podjeciem decyzji o slubie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci
Ile potrzebujemy ? 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na cholerę
mi mąż w domu skoro mam już karaluchy? :P Chyba bardziej sympatyczne stworzenia - nie trzeba na nie patrzeć przy włączonym świetle :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdą jest że gdy facet chce się ożenic to nie bedzie zwlekał 20 lat! gdy to ta jedyna oczywiście. ja czekałam 5 lat i nic. ciągle słyszałam ze jestem tą jedyną i chce sie ożenic ale nawet pierścionka nie dostałam. już nie jesteśmy razem. coraz rzadziej dzwoni. PO PROSTU TO NIE JA! a kobiety nie wymuszają tylko chcą poczuć ze są tymi jedynymi! dla was głupie zaręczyny a dla nas pewna stabilizacja. Przecież po zaręczynach nadal można się dorabiać i spotykać nawet 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka23
Zgadzam się. Też jestem 5 lat w związku, mieszkamy razem od 3 lat i ciągle NIC. Nie mówię tu o oficjalnych zaręczynach przy rodzicach, z kwiatami, z pierścionkiem, bo to przecież nie o to chodzi. Ale ja nawet nie usłyszałam tych słów z jego ust. Nasze "plany na przyszłość" kończą się na najbliższym sylwestrze.... Ale cierpliwie czekam, może kiedyś się doczekam.....Może kiedyś usłyszę tych kilka pięknych słów, bo pierścionka nie potrzebuję... Sama deklaracja bardzo dużo znaczy....I nie oznacza ona że zaraz trzeba biec przed ołtarz, można być narzeczeństwem kilka lat, aż człowiek się dorobi, będzie mieszkanko, itp. A przecież narzeczeństwo to coś poważnego, nie zwykłe "chodzenie" .... Ale tak to już jest z facetami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka23
No i się doczekałam :-) :-) :-) w samą rocznicę naszego związku :-) jestem najszczęśliwszą osobą na świecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden taki facet
a moj facet ciagle sie obawial slubu w koncu mi sie oswiadczyl po 5 latach no oki teraz po 6 latach chce sie chajtac ale ja juz nie mam ochoty teraz niech on czeka az mi sie zachce mam juz tego dosyc zawsze musi byc tak jak on chce wiec teraz mu pokazuje,ze po malu mnie traci!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smu=tna
Smu=tna a ja nic nie dostałam, a to już prawie 4 lata razem i jak sie nie upomnę to chyba nie dostane i sram na to, łaski nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosc
Tyko nie żebrajcie drogie panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mluwa
Ja czekam już 4 latka... Oczywiście na początku w ogóle zaręczyn ani ślubu oboje nie chcieliśmy, potem mi się coś pozmieniało... dałam facetowi do zrozumienia, że bym chciała, ale on ciągle nie chciał. Troszkę to trwało zanim się przyzwyczaił do myśli o zaręczynach (do ślubu musi się jeszcze "przekonać", hihi). Nigdy nie naciskałam, za bardzo go kocham i szanuję, wiem, że oboje musimy tego chcieć. Teraz sam wybiera pierścionki i podsyła linki "do oceny" ;) Jestem szczęśliwa i on to widzi, i też jest szczęśliwy. Co do fochów.... cóż każdy może mieć "gorszy" dzień. :)))))) Pozdrawiam i życzę cierpliwości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabika
A wy faceci oczywiście wolicie poznać swoją Panią "w domowych warunkach", czyli inaczej mówiąc pomieszkać z nią ze 3 lata przed ślubem, ba w ogóle zaręczynami i poruchać se i pojeść dobre kolacyjki za darmochę!! A potem wam się znudzi i fora ze dwora... Już ja wiem jakie wy macie podchody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×