Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce zrobic pizze

pizza knorr

Polecane posty

Gość chce zrobic pizze

czy ktos z was robił pizze z ciasta knorr tego z pudełka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka w paseczki
ta do dupy ta piza . Nie kupuj zrob sama , wogole nie wyrobilo mi sie ciasto a nie naleze do poczatkujacych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagggaaa
chcesz przepis na niedrogie i łatwe do zroibienia ciasto? 2 szkl. mąki 1/2 szkl. wody 20 g drożdży 2 łyżki oleju drożdże zasyp solą, poczekaj aż się rozpuszczą, do miski wsyp mąkę, dodaj rozpuszczone drożdże, wodę i olej. Zagnieć ciasto, jeśli będzie się kleiło dodaj mąki. Wyrobione ciasto odstaw w ciepłe miejsce żeby trochę urosło. Potem rozwałkuj, odrazu dodaj składniki pizzy, ale poczekaj z serem, nagrzej piekarnik do 180 stopni, wstaw pizze, jak ciasto zacznie się rumienić posyp serem i piecz do jego rozpuszczenia. Gwarantuje, że pizza się uda, wyjdzie na cienkim cieście, pychota, i dodajesz do niej co chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka w paseczki
Od kiedy drozdze zasypuje sie sola pierwszy raz slysze;) PIZZA. Składniki: CIASTO: -1/4 opakowania drożdży piekarskich -1 mała łyżeczki soli -2 małe łyżeczki cukru -15 czubatych dużych łyżek mąki -1 szklanka wody -4 duże łyżki oleju FARSZ: -2 ząbki czosnku -1 mała łyżeczka oleju -3/4 szklanki koncentratu -szczypta soli -szczypta pieprzu -oregano -bazylia -1 puszka kukurydzy - ser żółty 15 dag -5 średnich pieczarek Reszta dodatków według uznania, resztki wędlin ,np.: szynki , tuńczyk, oliwki jak kto woli. CIASTO: Drożdże wrzucamy do szklanki dodajemy cukier oraz 2 małe łyżeczki letniej wody. Wszystko to mieszamy aż drożdże się rozpuszczą. Bierzemy duża blaszaną miskę lub stolnicę ,nakładamy mąkę. Układamy z niej kopiec a na szczycie łyżeczką robimy otwór i tam wlewamy olej następnie dodajemy soli później drożdże. wszystko to przykrywamy warstwą mąki aby nasze składniki nie wymieszały się od razu z wodą. Kiedy to zrobimy dolewamy wodę (najlepiej letnią). Wszystko ugniatamy aż ciasto będzie odklejać się od naszych palców. CIASTO MAMY GOTOWE! Wlewamy mało oleju na blachę i rozsmarowujemy go równomiernie. Wkładamy ciasto do blachy i formujemy je. TERAZ ROBIMY FARSZ. Na ciasto sypiemy małą ilość bazylii. Bierzemy szklankę dodajemy do niej koncentrat ,olej, zmielony czosnek, oregano i według własnego upodobania ostrą paprykę. Mieszamy to wszystko i wykładamy na blachę równomiernie rozsmarowując. Następnie wykładamy kukurydzę później pieczarki a na końcu wędlinę, tuńczyka i oliwki. posypujemy startym żółtym serem. Wrzucamy nasze dzieło do piekarnika w którym ma się piec 15-20 minut w 180 stopniach. UWAGA: Należy pamiętać aby nie przesadzać z przyprawami. Kiedy dodamy za dużo nasza pizza będzie gorzka i nie smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam tą pizzę z knorra
i mi wyszła, a w ogóle nie umiem gotować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCP
robiłem kilka razy i zawsze mi się udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssss
ja robilam ta pizze i mi wyszla. Ciasto jest niezle i sos tez dobry. polecam jak ktos ma malo czasu. nie cierpie wyrabiac ciasta a to sie robi "samo" doslownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zrobic pizze
a czy ciasto jest podobne do normalnej pizzy w pizzerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis szybkościowy
Podam wam przepis lepszy od tego Knorrowego badziewia ! Zrobienie pizzy razem z pieczeniem zajmyje mi 30 min. na 2 osoby: 20 dkg mąki łyżeczka proszku do pieczenia pół łyż. (płaskiej) soli wymieszać w misce powyższe wlać do szklanki 100 ml mleka i 5 łyżek oliwy z oliwek lub oleju oraz 2 łyżeczki soku z cytryny - zamieszać wlać do miski z mąką i ugniatać ręcznie, rozwałkować według uznania na grubość ułożyć farsz i ser, piec w temp. 220 do upieczenia ( w zależności od rodzaju piekarnika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też ciasto wyszło i było
smaczne! sos też jest spoko. Dodałam podduszoną cebulę, pieczarki, szynkę i na wierzch ser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie udała bez problemu w dwie minuty wyrobiłam ciasto, chociaż musiałam dodać łyzke mąki, bo wyszło za rzadkie...Ale niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor___
bardzo dobra pizza a ile zabawy =] polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
a ja robię zawsze takie ciasto: 2 szklanki mąki 4 dag drożdży 2/3 letniej wody 1/2 łyżeczki soli 3 łyżki oleju lub oliwy Drożdze rozprowadzam w wodzie, wlewa do miski z mąką i solą i oliwą i wyrabiam, jak za rzadkie to odrobina mąki jak za ścisłe to odrobina letniej wody. potem zostawiam na ok 30 - 40 min w ciepłym miejscu żeby podrosło.Potem na blachę posmarowaną oliwą, dziurawię widelcem nakładam sos pomidorowy i nałożenie, na30 min do piecyka i posypuję żółtym serem i jeszcze 10 min i gotowa Zawsze wychodzi fajne pulchne grube ciasto i wszystkim smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka pizzy
ja robiłam kilka razy pizze knorra i uważam ze to ciasto jest dziwne w smaku, ale moze się nei znam :p wyrabia się całkiem dobrze ale za to mam problemy z rozciągnieciem tego ciasta - ja lubię cienkie ciasto a z Knorra zawsze wychodzi mi grubas bo nie jestem w stanie go tak powyciagać :D A i raz mi się ciasto niedopiekło i było niezjadliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikos
Pizza Knorra to badziewie. Ciasto wyrabialo sie niby ok ale urosnąć już nie chciało. Dałam jak w przepisie pół szklanki ciepłej wody ale może trzeba było dać gorącą zupełnie albo o wiele chlodniejszą. W każdym bądź razie zepsuła mi obiad wrrrrr... Zrobił się istny zakalec przez duże Z. Farsz całe szczęście wykoszystałam do zapiekanki makaronowej. Też nie jestem amatorką więc nie wiem co jest nie tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recomena.pl
Z opinii, którymi dysponujemy faktycznie pizza knorr: http://goo.gl/DGhkI prezentuje się raczej nieciekawie. warto ostrzegać użytkowników przed kiepskim towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
bedzie miala podobnie beznadziejny smak jak inne produkty knorra, typu zupy, sosy, fixy. tzn. niektorzy te tandetne chemiczne smaki bardzo lubia, stad syf sie dobrze sprzedaje, ale z knorrem lepiej nie zaczynac, bo popsujesz sobie gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knorr ma dobre tylko
mage a wszystko pozostale to badziestwo. Ostatnio maz kupil zurek to nie dalo sie go zjesc :P Duzo lepsze produkty maja winiary a zwlaszcza wspomniany zurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyczka
2 sprawy. po 1 podzielam kiepską opinię o pizzy Knorr - myślę, że nie warto . Po 2 @recomena.pl dzięki za info, dzięki za link i wskazanie mi tego miejsca :) Dodałam już mega dużo produktów i opinii. Korzystam często. tego mi było trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama26
jeśli chodzi o picce to super ciasto jest w biedronce - takie gotowe zwiniete jak ciasto francuskie - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×