Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo chce wiedziec

Dlaczego moj ex kochanek do mnie wydzwania, pisze smsy???

Polecane posty

Gość Albo jestes taka
głupia, albo taka udajesz? Jak chcesz wiedziec to zapytaj jego, my nie jesteśmy nim ani na szczęście tobą :-D, taką naiwniaczką lub zmyslaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererert
dlaczego zmyslaczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11559944
ach te romanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam...
to ciezki temat, boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk126
To rzuc go w diably i znajdz normalnego faceta. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia SOnia
A ja tez jestem kochanka i on wlasnie zostawil dla mnie zone i trojke dzieci... Czuje sie zle, z jednej strony chce z Nim byc, a zdrugiej czuje sie jak najgorszy czlowiek na ziemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzzzzz no właśnie
"Jeden przysięga, A drugi sięga" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia SOnia
NIgdy go do tego nie namawialam, a wrecz przeciwnie, bronilam sie jak moglam przed tym zwiazkiem. Co moge poradzic na to, ze on mnie pokochal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta z bagna36
Milosc bywa ciezka i czasem idzie w parze z cierpieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowem beznadzieja
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta z bagna36
Ale czasem warto pocierpiec, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
MIeliscie racje, po czesci... pisze rzadziej, ale jak pisze czy dzwoni to zawsze mowi ze kocha... i ze jest nieszczesliwy faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
Minely 4 miesiace... Maile co najmniej 4 w tygodniu, na urodziny dostalam ponad 20 smsow. Szalenstwo! O co chodzi facetom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzi o to czego nie
moga dostac, chcesz sie uwolnic, to daj to czego ten Pan tak najbardziej chce - polechtania wlasnego ego - a zobaczysz ze sie go pozbedziesz i to skutecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
czyli powinnam napisac mu jaki to on nie byl cudowny i ze mi go brakuje??? dzis napisal, ze na mnie czeka i zawsze bedzie. co za bzdura!!! przeciez to on jest zonaty i ma 2 dzieci, wiec o jakim czekaniu on pisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzi o to czego
...tak, najprawdopodobniej chodzi mu o sama swiadomosc ze Ciebie ma...gdyby kochal i tak tesknil jak pisze, dawno by juz o rozwod pozew do sadu dal i siedzielibyscie sobie teraz przed kompem razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
pewnie masz racje, a przyznam szczerze, ze ta sytuacja lechcze rowniez moja proznosc. bez sensu, szkoda na takiego czasu, chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normal
Proste, chce Cie jeszcze spotkać bo chce seksu. A co do łechtania próżnośći, nie wiem co tu może łechtać. Większość (nie wszyscy) faceci dla chętnej do seksu kobiety zrobią wiele, a juz żonaci potrafią byc pod tym względem żałośni (ja ten Twój ex - bez urazy). Jakby chciałodejśc od żony, być z Toba to rozumiem, ale cieszyć się że ktos chce Cie dymnąć (wersja liryczna: poczuć tę cudowną bliskośc waszy h rozpalonych ciał, żar i namiętność - sama poczytaj co tam jeszcze pisze :) Znajdzie nową panią do (nieważne) to przestanie pisać. pozdrawiam Normal (dzisiaj zgryźliwy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddjjiikk
do autorki: szkoda jest czasu na każdego żonatego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
a ja lubie zgryzliwych facetow ;) tu nie chodzi tylko o "dymniecie"... bo widzisz np. jak jestem chora, to on zawsze potrafi zadzwonic i spytac czy juz mi lepiej, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normal
O ja Cie, jakie to słodkie... ;) Ostatnim chamem byłby gdyby nie zadzwonił do kochanki w chorobie, co Wy za facetów spotykacie że sie takimi pierdołami cieszycie? Choć jak czytam to forum to sie mniej dziwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
moze dlatego ze od kochanki dziela go tysiace kilometrow i wie ze moze juz nigdy nie bedzie "jego"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddjjiikk
a czy nie wolałabyś nieżonatego, niedzieciatego faceta, który by z Tobą był a nie tylko dzwonił? łechcą Cię wszystkie jego telefony i maile, ale powiedz, co Ty z tego wszystkiego masz? czy możesz go przytulić, kiedy masz ochotę, czy możesz z nim gdzieś pójść razem...czy możesz...no właśnie, łechtanie łechtaniem, ale myślę, że kobieta nie zadowoli się jeno takim "łechtaniem ego" (tu mowa o zdrowej psychicznie kobiecie, a nie o takiej, która żyje łłudą, buduje sobie ołtarzych z wyobrażeń o facecie, i zastanawia się "co on myśli", kiedy on nie myśli w ogóle). cały ten topick uważam za jedną wielką pomyłkę, a Ciebie autorko, za niedojrzałą emocjonalnie kobietę. pytanie, tkore zadałaś w temacie o tym świadczy. co on myśli NIKT NIE WIE. ważne jest, co Ty myślisz, ale Ty, z tego co piszesz, raczej, NIE MYŚLISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
mysle i to bardzo wiele. nie znasz mnie i to ze zapytalam na forum innych o ich opinie nie daj Ci prawa do obrazania mnie. oczywiscie, ze lepiej miec wolnego mezczyzne tylko dla siebie i przy sobie, ale nie kazdy ma takie szczescie. ja mialam przez pewna chwile, ale los mi je odebral... i prosze nie piszcie teraz, ze sie mszcze czy cos w tym stylu, moze po prostu nie mam szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×