Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina. k

Studiuje dietetyke - odpowiem na wszystkie pytania.

Polecane posty

Gość MIrrrrraDela Kerr
Witam ;);) Mam pytanie , biorę tabletki skrzyp drozdze i witaminy , piję inneov do tego i jestem zmuszona brac błonnik , bo mam problemy z toaletą , ale słyszalam , że błonnik wypłukuje składniki innych leków , a tego bym nie chciała , czy jest jakaś możliwośc zayzwania go z tymi preparatami tak by one nie straciły swojej wartości ?? serdecznie dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Mam 14 i pół roku . Mój wzrost to około 165 cm, a waga wynosi 58 kg. Czy jest to dobra waga ? Uprawiam bardzo dużo sportu w wielu dziedzinach. Mam dobrą kondycję, jednak czasami za dużo jem. Przed miesiączką najbardziej i momentalnie robi mi się brzuch. Jak temu zaradzić ? Czy jest sposób żeby powstrzymać się od nabijania pustych kalorii oprócz silnej woli , która w moim przypadku nie działa ? I jak zrzucić ten tłuszczyk z brzucha ? Moim celem jest schudnąć 5 kg w dwa miesiące . Czy jest taka możliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qp0e8e3hyfh
idz do dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpoqm,
TO ODPOWIADAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam pytanie. mam 49 lat schudłam bez żadnych cwiczeń eliminując tylko węglowodany i tłuste rzeczy. Pierwszy raz w życiu tyle czasu sie odchudzałam zawsze to były tylko krótkie diety Jem do syta warzywa, białko i mało owoców tylko przed południem. Teraz najwazniejsze utrzymać wagę. Wiem, że stopniowo wprowadzać produkty, ale węglowodany strasznie napędzają mój apetyt, nie raz tak było że dosłownie spróbowałam makaronu i "popłynełam" jak alkoholik. Teraz bardzo długo sie tak żywię bo już 3 miesiące więc mniej boje sie jojo ale i tak boje się wprowadzać węglowodany. Coprawda miałam 2 czy 3 imprezy na których jadłam nawet ciasto i następnego dnia powracałam do diety, cieszy mnie to, że nie popłynełam, ale za 4 - 5 razem może sie nie udać :O Pytanie po co one w zasadzie sa człowiekowi potrzebne? Taka dieta jak moja wydaje mi się bardzo zdrowa. Po co człowiekowi węgle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×