Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja158

normalny okres w ciąży czy to możliwe??

Polecane posty

Gość kaja158

hej, nie wiem co robic. Miałam normalny okres trwający5 dni, pms byl rowniez, bolaly mnie piersi i bylo mi niedobrze jak przed kazda wczesniejsza miesiaczka, potem byl okres i te dolegliwosci ustapily, dzis wypada moj 13 dzien cyklu po okresie, czuje sie strasznie zle, jest mi niedobrze, czesto chodze siku, wydaje mi sie, ze mam wszystkie objawy ciąży. blagam pomozcie i doradzcie co sie dzieje czy juz wariuje i to wszystko to urojenie, czy to mozliwe, bym byla w ciąży? Blagam o pomoc!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
a no i te brodawki to tez objaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natia1988
moja kolezanka jak zawszla w ciaze to mila jescze 3 niby okresyn tzn bardzo skape i krotkie. czyli okers w ciazy jest wykluczony najwyzej jakies plamienia. buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam powiedziec - okres spoźnia mi sie 10 dni, ostatnio kochalam sie z chlopakiem ponad miesiac temu, przed ostatnia miesiaczka, dostalam okres i bylamspokojna, po tamtym okresie nie bylo stosunkow nie widzielismy sie. a teraz jestem praktycznie pewna ze to ciaza. tez mam 18 lat :( i nawet 6-8 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka22
czy moge byc w ciazy jak dostaje okres i rosnie mi brzuszek ?mam takie objawy jak podczas ciazy prosze pomozcie mi bo ja bardzo chce miec dzidziusia.pozdrawiam papapa .kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Zaniepokojona
Maiko wygląda to na problemy z hormonami a nie ciąże,pamiętaj ze zawsze możesz iść do przychodni zrobić na szybko badanie krwi- beta HCG (ok 25 zl) i jest to najpewniejszy test ciążowy z krwi, wyniki będziesz miała tego samego dnia i będziesz spokojna.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Zaniepokojona
Maiko wygląda to na problemy z hormonami a nie ciąże,pamiętaj ze zawsze możesz iść do przychodni zrobić na szybko badanie krwi- beta HCG (ok 25 zl) i jest to najpewniejszy test ciążowy z krwi, wyniki będziesz miała tego samego dnia i będziesz spokojna.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam krwawienia w pierwszej ciąży aż do 6 miesiąca w terminie @, o ciąży dowiedziałam się 3 kwietnia,a w lipcu urodził się mój synek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina44
czyli jednak bywa roznie z tym okresem w ciazy i tak czytajac Wasze wpisy teraz juz calkiem niewiem co myslec ,,,ja 3maja mialam okres ok 3dni a 17 dostalam kolejnego ktory trwal 5dni dwa dni przerwy i znow okres ale juz ubogi bardziej teraz mamy 20 czerwiec ja wciaz nie mam okresu ,pobolewa mnie brzuch jak na okres ,piersi i mam dziwny specyficzny apetyt raz jem cebule na ktorą ciagle mam ochote a za chwile bitą smietane ktora sni mi sie po nocach ))wogole zawsze jadlam male potcje posilkow teraz wciaz jestem glodna ,co pol godziny biegam do toalety na siku,choc nie pije duzo plynow, od tygodnia mam obolaly brzuch i lewy jajnik ,piersi ,mdlosci zdarzaja sie bardzo rzadko i to ok 3 nad ranem ale nie śą uciazliwe,i choc mam 44 lata planujemy w moim ukochanym bobaska ale niewiem czy to ciaza bo ten dziwny apetyt i brat miesiaczki mnie troche dziwi wiec moze tak ,nie zrobilam jeszcze testu bo moze za wczesnie nakrecac tez sie niechce bo roznie bywa .choc tez ostatni okres dwa razy w miesiacu tez daje duzo do myslenia ,mam wszytskie objawy ciazy oprocz uciazliwych mdlosci ,wciaz jestem senna i zmeczona raz smutna raz zdenerwowana raz smieje sie i ciesze zyciem niewiem co jest grane czy po tych dwoch okresach w maju a teraz jego brak i te objawy od tygodnia moge byc w ciazy jak myslicie kochane ,,,bo niewiem czy sie cieszyc czy to moze cos zupelnie innego ogolnie nie czuje sie zle a bol brzucha jest lekki o co tu chodzi to ciaza ? hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej MENOPAUZA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amy112
Witam wszystkie Panie starajace sie i nie tylko :) Normalny okres w ciazy jest niemozliwy, ale krwawienie przypominajace okres tak. Powinno byc ono jednak bez skrzepow i krotsze oraz skapsze, ale i tu natura plata figle.. Moja kuzynka miala do 4 mieiaca i oczywiscie nie miala pojecia o ciazy. Ale takie przypadki sa bardzo rzadkie. Ja tez w zeszlym miesiacu myslalam, ze jestem w ciazy. Usilnie szukalam jakis potwierdzen az znalwzlam sie na tym forum. Okres zawsze mialam punktualnie, a w tamtym cyklu wczesniej o 6 dni. Potem raz mialam jakies dziwne zaslabniecie (normalnie takich nie mam) oraz ciaglo mnie w pachwinach (tez tylko w tamtym cyklu). No i zrobilam sobie nadzieje. Co najlepsze, kiedy sobie myslalam o tym ze pewnie to ciaza, zaraz pojawialy sie mdlosci lekkie. Poszlam do gin i okazalo sie ze to byl normalny cykl, tylko ze wczesniejszy. Napisalam o tym, bo teraz juz wiem jak latwo wpasc w fiksacje, gdy sie bardzo pragnie zajsc w ciaze. Najlepiej przed wczesnie nie zyc juz ciaza tylko sprawdzic u pewnego zrodla. Powodzenia i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 4 miesiące brałam tabletki antykoncepcyjne w ostatnim miesiącu nie dostałam okresu tylko plamienia fakt nie brałam tabletek 5 ostatnich regularnie ale byłam u ginekologa stwierdził ze nic się nie dzieje . zrezygnowałam z tabletek bo chciałam miecz dziecko minęło od pierwszego stosunku już 13 dni robiłam test ciążowy i wyszedłszy negatywny czy to możliwe ze za wcześnie jest czy przeszyto ze miałam tylko plamienia to nie zajdę w ciąże.? dziś dostałam okres bolesny raz mi jest gorąco raz mi jest zimno i osłabiona jestem i nie wiem co robić zapisałam się do lekarza ale dopiero mam wizytę 23 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1988
a ja mialam inaczej. mialam okres po tyg dostalam kolejny . normalny tylko ze brzuch mnie nie bolał. zrobilam pozniej po okresie test i od razu dwie kreski. a za jakis tydz zajadałam sie musztarda ( ktorej nie lubie). od razu po tescie dzwonilam do gina. wyznaczyla mi termin abym przyszla na wizyte ale upewniala mnie ze to nie ciaza. w trakcie czekania na wizyte zapach czarnej kawy doprowadzil mnie do wymiotow. nie mialam watpliwosci. idac do lekarza .umowiona wizyte mialam dwa dni przed urodzinami i powiedziala mi JEST CIĄŻA 7 TYDZ :) kazdy organizm kobiety jest inny. tak mi pow pani gin. i syn Mateusz ma teraz 6 lat :) fakt teraz staramy sie o drugie ale poki co bez skutku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli by to kogoś interesowało to tak, normalny okres jest możliwy w ciąży, wiem to sama po sobie, staraliśmy się o dziecko, w pazdzierniku doszło do zapłodnienia, w listopadzie normalny okres w terminie, 7 dni, byłam pewna ze nie zaszłam w ciążę, w grudniu nic ale przerwy między okresami zdarzały się często więc postanowiłam poczekać, w połowie stycznia poszłam do lekarza i nagle bach mówi mi że 13 tyg ciąży. Więc na to by wychodziło że zaszłam w ciążę i miałam jeszcze jeden normalny okres. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukniakolorowa
To pewnie nie był okres, tylko krwawienie. Normalny okres w ciąży jest fizjologicznie NIEMOŻLIWY, chyba że doszło do poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasinka

Może i krwawienie, ale może wyglądać tak samo, jak zwykły okres. Mój przypadek: miałam okres 28 czerwca - idealnie w terminie, obfity jak zwykle, trwał 5 dni jak zwykle, zużyłam tyle podpasek co zwykle. Potem gdzies w połowie lipca zaczęłam mieć dziwne objawy żołądkowe, mdłości. Zrobiłam tuż przed kolejnym terminem okresu test ciążowy - pozytywny. Myślę - to 4 tydzień. Dziś poszłam do lekarza i powiedział, ze to 8 tydzień! Szok! Miałam w stu procentach zwykły okres (tak przynajmniej wyglądał), a cały ten czas byłam w ciąży. Czyli zdarza się to. Niestety piłam w tym czasie trochę alkoholu - mam nadzieję, ze nie wyrządziłam krzywdy dziecku, ale byłam pewna, ze nie jestem w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×