Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta lat 35

KUPIŁAM SZPILKI MIMO WYSOKIEGO WZROSTU !!!

Polecane posty

Gość kobieta lat 35

Nie wiem, co mi odbiło, mam 178 wzrostu i kupiłam jesienne kozaczki na szpice około 8 cm. Są bardzo eleganckie i wytworne, ale jak tu w nich chodzić przy takim wzroście jak mój. Wyglądam w nich bardzo fajnie, ale mam kompleks wzrostu , bo jestem strasznie długa. Czy są tu kobiety, które mają podobne dylematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam ten sam problem - 178 ;) ale juz sie nie przejmuje! moj partner ma wiecej odemnie nawet w 8 cm szpilkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana! ja mam 180cm i mam pelno szpilek w szafie. kocham buty i dobrze sie czuje na obcasach. moj facet jest tylko 3cm wyzszy ode mnie ,w dodatku jest szczuplej budowy i troche mi glupio gdy idziemy razem... ale wiekszy problem to bol stop i kregoslupa po wielogodzinnym bieganiu na szpilkach. staram sie dlatego ograniczac do 6-8cm obcasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka letnia
Dziewczyny jesteście kochane, od razu poczułam się lepej. Ja naprawdę w nich świetnie wyglądam, ale wszyscy wtedy dookoła tacy niscy, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy niscy dookoła
? to raczej ty jesteś wielka gidyja, a inni są normalnego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddgglmb7640
spieprzaj stad karzełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca sik
świetnie, noś te obcasy i czuj sie pieknie ;) Tylko jedno zastrzeżenie: czujesz się od wszystkich wyższa, więc pewnie się pochylasz i garbisz - nie rób tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 35
Nie, nie garbie się, ale mam jakiś kompleks. Jeżeli możecie napisać dziewczyny ile macie wzrostu i jakie nosicie buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam zazdroszcze troche, bo sama mam 160 cm wzrostu... :( Chcialabym byc choc troszeczke wyzsza, podobno ludzie wysocy wzbudzaja wiecej szacunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 35
Wiesz , a ja bym chciała być niższa i nosić szpileczki bez kompleksów. Mój facet jest ode mnie sporo wyższy i uwielbia jak noszę szpilki, ale mi jakoś głupio. Gdyby w moim środowsiku było trochę takich osób jak ja , ale wszyscy są dość niscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhu
po co? ta kobieca pazernosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuplonka
ja mam 1,80 raz kupilam buty na wysoki koturnie ale mozne raz w nich bylam, ostatnio kupilam sobie adidaski reeboka z taka bardzo cieniutka podeszwa, jeju jak super sie czuje, nic nie mam do swojego wzrostu ale jednak lepiej sie czuje jak nie 'odstaje' od reszty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22....
a ja mam 1,77 wzrostu na co dzien raczej chodze w płaskich ale to tylko dla wygody - bo szpilki bardzo lubie :) koturny tez :) i to ze jestem od wiekszosci wyzsza - to ich problem nie moj :) ja sie czuje dobrze w wysokich obcasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 35
Dziś zakładam je pierwszy raz, jak wrócę opowiem , jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
aha!a meza mam nizszego od siebie o dobrych pare centymetrow.zebyscie widzialy dume w jego oczach gdy idziemy ulica...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do viorika
a niby z czego tak jest dumny twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 35
No miałam dziś debiut w mioch szpileczkach. Wyglądałam rewelacyjnie, ale trochę bolały nogi, bo się nabiegałam po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikasa
witam,myslalam,że tylko ja mam zawsze taki dylemat.Mam 174 i głupio mi chodzic w szpilkach,a sa tak bardzo sexi:( wokol same kurduple:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ikasa
A Ty mało tego, że taka znowu najwyższa nie jesteś to też do najbardziej kulturalnych na świecie nie należysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikasa
hej sorry,ja nie chcialam nikogo obrazić!sama wolalabym być kurdupelkiem i móc nosić normalne butki ,sexowne szpileczki...:( ja uważam,że jestem za wielka,skoro ty tak nie uważasz to chyba się przeprowadzę w twoje okolice bo u mnie jakoś np.faceta nie znajdę i zawsze wystaję z tłumu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy ma 153cm i jakieś kompleksy , kobieta na wysokich OBCASACH to miły dla oka widok niezależnie od wzrostu :) decyduje tu ubiór ogołny a nie centymetry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ikasa
Tak uważam, bo 174cm to wysoki wzrost, ale nie bardzo wysoki:) przecież teraz dziewczyny mają po 180cm i więcej. Natomiast jest tak jak napisał mój poprzednik - wygląd ogólny jest ważniejszy i sylwetka, a nie centymetry. Eva Longoria ma tylko 161 cm wzrostu, a jak wygląda rewelacyjnie w szpilkach... pozazdrościć. Ja zapewne jestem niska Twoim zdaniem, bo mam "tylko" 168cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikasa
nie,nie jestes jakaś super niska,ale tyle by mi starczyło,nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę... Po co piszecie o jakis 161-cm-trowych,że chodza w szpilkach?to jest oczywiste,że one mogą bez problemu...tu chodzilo o wysokie i o kompleks wysoki wzrost+na to szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
176 cm i uuuwielbiam wysokie obcasy! Dzisiaj próbowałam kupić jakieś płaskie buty, ale... nie potrafię nic znaleźć :o W wysokich czuję się o niebo lepiej ;-) Chociaż mój kręgosłup i stopy już nie są takie wniebowzięte... Jednak basenik, ćwiczenia, kąpiele stóp w solach robią swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 172 cm
i bardzo chcialabym byc wyzsza:D o jakies 3 cm bo 175 odpowiadaloby mi najbardziej:) obecnie chodze w bucikach na 9 cm koturnie i swietnie sie w nich czuje, lubie byc wysoka, wtedy nawet sylwetka grubsza wydaje sie byc smukla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ikasa
Jeśli nie wiesz kto to taki Eva Longoria, to wpisz sobie w wyszukiwarce, bo to bardzo ładna i zgrabna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikasa
wiem kto to jest,chodzilo mi o to,że ten topic jest przeznaczony dla osob wysokich i o osobach wysokich,a nie po to,żeby pisać,że jak ktoś jest niski to fajnie mu w szpilkach,bo o tym wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ikasa
Ale na początku wyraziłaś się tak nieprzyjemnie o niskich osobach, że myślałam iż tylko wysokie uważasz za atrakcyjne dlatego podałam ten przykład, a w szpilkach może każda chodzić o ile tylko dobrze się czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 35
Zastanawiam się skąd wysokie kobiety mają taki kompleks (oczywiście nie wszystkie). Jeśli chodzi o mnie, to tak średnio go mam, kiedyś było o wiele gorzej. Dziś chodziłam po mieście w tych wysokich butach o obserwowałam ludzi, w większości zwracali na mnie uwagę mężczyźni. Ogólnie ubrałam się dość ładnie i wyglądałam ciekawie, ale wolałabym być trochę niższa. Czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego tak jest i jak się z tego kompleksu wyleczyć. Dodam jeszcze, że mój facet jest ode mnie wyższy, nawet jeśli mam wysokie buty i uwielbia mnie w szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
z czego moj maz jest dumny?ze ma taka laske przy swoim boku.i nie siej tu prosze kolezanko niepotrzebnego zametu,przestan lapac nas za slowka....cos mi Twoje literki mowia zes albo zakompleksiona albo masz dzis zly dzien;)tak czy siak...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×