Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylek2127

Jestem chora ?

Polecane posty

Witam wszystkich , pisze bo mam silne przeczucie ,że jestem na cos chora mam nadzieje jednak ,że sie myle od jakiegoś czsu bardzo boli mnie głowa praktycznie co drugi dzień ! , jestem bardzo blada , bardzo dużo jem ale nietyje wręcz przeciwnie chudne , pozatym przez cały dzień jestem zmęczona nic mi sie nie chce i mam problemy ze spaniem a nie śpie bo siedzą we mnie jakieś dziwne obawy myśle co by było gdybym była poważnie chora zreszta ta myśl nie opuszcza mnie codziennie mam z tego powodu złe samopoczucie jestem nerwowa wszystko mnie drażni ! Moze ktoś z Was ma podobny problem i byłby w stanie mi coś poradzić , doradzić ? czekam na odpowiedzi :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno...
a spóbuj jakieś tabletki wzmacniające, tez tak czasem mam, ja np FALVIT brałam, tableteki dla kobiet, takie witaminowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rarytass
ja to bym radzila do lekarza ,bo z tym jedzeniem i chudniecie to rzeczywiscie cos nie tak....kojarzy mi sie to z nadczynnoscia tarczycy...przebadaj sie i to predko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób sobie
morfologię to najlepiej pokaze czy cos sie dzieje. Byc moze to tylko przemęczenie, ale jak jestes blada to moze byc anemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytania
ja np jadłam dużo przed maturą, a chudlam, bo to stres, ale morfologia to rzeczywiście dobry pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do lekarza, możesz mieć nadczynność tarczycy, anemię przy okazji też. Nie zamartwiaj się, to wszystko jest to uregulowania, tylko trzeba jak najszybciej zacząć leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem...
Z tego co piszesz, to masz typowe objawy nerwicy. Lęk o zdrowie, złe samopoczucie, bóle. Najlepiej jesli udasz sie do lekarza on wyjaśni Twoje wątpliwości . Jesli nie jestes na nic chora i uwierzysz w to objawy powinny przejśc. Z nerwicami jest tak, ze powinno sie je leczyc. Wiec udaj sie do lekarza i jesi on powie Ci że nic sie nie dzieje to wybierz sie do psychologa. Nerwica jest łatwa w leczeniu, a pozostawiona sobie może zmarnować najlepsze lata Twego rzycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem...
a moze nawet życia.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by to napisać hmmm badania są raczej w normie ale powiem wam jeszcze ,ze ja za bardzo nie wierze w służbę zdrowia !! ja tam wiem swoje :) podam Wam przykład : byłam ostatnio u ginekologa dodam jeszcze ze prawie od 2 lat leczę sie na grzybice pochwy .. no więc byłam u tego ginekologa i mówie jej jaki mam problem ze lecze sie na grzybice od 2 lat itd itp ... na to ona powiedziałam mi że przepisze mi jakieś leki i jeśli one nie pomogą to zrobi mi biocenoze tego śluzu i zobaczy czemu nie moge sie wyleczyć , no wiec po jakimś czasie miałam iść na kontrole i poszłam do niej i mówie ze chyba jednak nie pomogły mi leki które mi przepisała , siadłam na fotel a ona mi mówi ze w srodku jestem czysta wyleczona itd a ja jej na to że mam okropny śluz który spływa mi cały czas jest gęsty i niezbyt przyjemnie pachnie a ona odpowiedziała ze nie wie skąd ten śluz nie ma pojęcia ! no do cholery przecież jest lekarzem w jej obowiązku jest zrobić mi badania zwłaszcza ze za wizyte u niej płace 60 zł plus musze wykupić leki zastanawiam sie dlaczego nie zrobila mi tej biocenozy ?! potraktowała mnie z góry a na koniec powiedziala mi zebym przyszła do niej za pół roku to zrobi mi cytologie ale ani słowa o moim śluzie ! a ja naprawde mam wewnętrzene przeczucie ze coś jest nie tak ?! przed nia byłam u wielu ginekologów i żaden nie potrafił mi pomóc juz nie wiem co mam robic ! Ogólnie mam przeczucie ,że jestem na cos chora ale nie wiem od czego zacząć sie leczyć jakie badania najpierw wykonać dodam ,że jestem nieubezpieczona i za wszystko musze słono płacić ... ale dziękuje wam za wszystkie opinie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj na forum candida
Motylku,czytalam Twoj post i tak jakbym czytala o sobie. Koniecznie wykonaj badania a jezeli one beda w normie tak jak u mnie rozwaz jeszcze jedna mozliwosc Twojego zlego samopoczucia i grzybic pochwy.Przyczyna moich problemow ze snem,zmeczeniem itd.okazala sie grzybica jelit.Warto by bylo w tym celu zrobic badanie kalu na grzyby.Niestety zaden lekarz do ktorych chodzilam przez tyle lat nie zlecil mi tego badania a kazala mi je wykonac ginekolog z innego forum internetowego.To byl strzal w dziesiatke. Zajrzyj na to forum do ktorego podaje Ci link,tak jest nas duzo i jest wiele cennych informacji.Trzymaj sie cieplutko. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=30155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku, a ile ty masz lat jeśli mogę spytać? wiesz z lekarzami jest różnie i rozumiem cie, czasami od razu trafia sie na porządnego, a czasami szuka i szuka..... Wykonaj sobie jeszcze raz badania krwi i moczu to sa podstawowe. Dlaczego nie jestes ubezpieczona????????????????????????? Nawet jeśli jesteś osobą bezrobotną to urząd pracy podbija książeczkę, pamietaj o tym!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj na forum candida
Motylku cos nie chce wejsc ta stronka.Sprobuj tak ,kliknij na gorze strony w podanym linku na fora prywatne,pozniej na zdrowie i w czolowce wyswietli sie forum Candida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co ci dolega
cierpisz na hipochondrię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz odpowiadam na pytania jeśli chodzi o moje ubezpieczenie to nie jestem ubezpieczona bo niedawno wróciłam z Angli a za 2 tygodnie zaczynam prace więc siłą rzeczy będe ubezpieczona i nie opłaca mi sie juz ubezpieczać w urzędzie pracy :) a co do grzybicy jelit zaraz wejdę na tę stronkę i lukne co tam ciekawego piszą :) jeszcze raz dziękuje Wam za wszystkie dobre słowa miło wiedzieć ,że nie jestem sama z tym problemem i jest nas więcej :) razem razniej i łatwiej sobie poradzić z problemami ps: aha apropo mojego wieku mam 21 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×