Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maggic7

czy Yasmin pomaga na trądzik?

Polecane posty

Gość maggic7

Hej! chcialabym sie dowiedziec jaki wplyw ma YASMIN na cere. Kiedys nigdy nie mialam problemow z cera( bralam przez 2 lata Marvelon), gdy zmienilam na Logest-wszystko sie zaczelo.Zaczely mi wyskakiwac pryszcze i zadne masci ani drogie kremy nie dawaly sobie rady,tragedia.Pozniej byl Jeanine,potem znow Marvelon-zadnej poprawy.Teraz koncze juz opakowanie Yasmin ,lekarka powiedziala ze jest swietny na cere....Tylko szkoda ze nie na moją,bo nie dosc ze nie ma zadnej poprawy to chyba jest gorzej:/ Macie jakies doswiadczenia z Yasmin,nie wiem czy zaczynac nastepne opakowanie i czekac na cud...:/ pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ac
zawsze miałam poważne problemy z cerą a już przy pierwszym opakowaniu Yasminu mi pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggic7
tez mialam nadzieje ze mi pomoze ale koncze juz pierwsze opakowanie(zostalo mi 8 tabletek) a jest gorzej....:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doro
Mi zdecydowanie pomogl :) Koncze 3 opakowanie i jest o niebo lepiej! Po pierwszym juz widzialam roznice, choc nie byla ona zbyt wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek25
a ile kosztują te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doro
cena zalezy od apteki, bo roznice bywaja spore. ja place ok. 35-40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ac
rozmawiałam z moją giną i mówiła że pierwsze 3 opakowania to takie stadium przejściowe, po 3 ma być poprawa bo organizm musi się przyzwyczaić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelis
dokładnie dopiero po 3 opakowaniach można coś powiedzieć więc się narazie nie martw:) a co do ceny to są takie wachania że głowa boli ja płace 27,50 ale są dziewczyny które płacą 42zł wszystko zalezy od wielkosci miasta i od apteki oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggic7
mam nadzieje ze to prawda,ale boje sie czekac jeszcze 2 miesiace jezeli mi nie pomoze to nie wiem:/ zostal mi do wyboru jedynie Regulon,bo Diane35 nie chce(za duzo skutkow ubocznych).Mecze sie juz z tymi syfkami prawie rok i ciagle nie moge trafic w dobre tabletki, zastanawiam sie czy ryzykowac i dalej brac Yasmin czy zaczac brac Regulon.Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pryszcze poznikały po
Cileście;)Ale jak wiadomo każde pigułki inaczej działąja na kazdego i każdemu pomaga co innego dlatego pigułki trzeba dobierać indywidualnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmieniaj i dalej bierz yasmin!!!!mi pomogł przy 3 opakowaniu. Miałam straszny tradzik, brałam antybiotyki i gowno mi dały. w koncu zobaczyłam poprawe, odstawiłam antybiotyki i tydzien po tygodniu było coraz lepiej. juz teraz nie mam ani jednego syfka, zostały jedynie plamki. moja aktualna kuracja przeciwtradzikowa to yasmin+ iwostin zel do mycia twarzy+iwostin emulsja matująca( to na dzien)+ sudocrem na noc. ta \"mieszanka\" zdzialała cuda. dodam ze nie inwestuj w zadne antybiotyki, sam yasmin ci pomoze. nawet mogłabym ci wysłac zdjecia przed i po gdybym tylko miała, bo jeszcze 2 miesiace temu uikałam aparatu jak ognia:) Pozdrawiam serdecznie, głowa do gory, na pewno sie uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very sad
też unikam aparatu jak ognia.... ide na wizyte w srode, chyba sie zdecyduje ... na razie faszeruje sie antybiotykami, ktore g.. daja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie miałam tradziku, a po Yasmin mam straszny wysyp pryszczy. I włosy mi wypadaja :o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGGIC7
hej,piszę po 6 miesiącach,bo chciałam powiedziec ,ze zdecydowałam sie wziąć Yasmin przez kilka miesięcy jak mi doradziły dziewczyny i lekarz.Niestety brałam Y. przez 5 m-cy i żadnej poprawy cery.W końcu sie wkurzyłam i odstawiłam te tabletki w cholere.... Już miesiąc nie biore i czekam na okres:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź
Dziewczyny a czy skóra po yasmin bardzo się przetłuszcza?? Mam bardzo tłustą cerę, biorąc Diane nie dość, że pryszcze poznikały całkowicie, to w trakcie brania skóra nie przetłuszczała się prawie w ogóle, jak sprawa ma się do Yasmin?? Mi Diane całkowicie wyleczyła trądzik, odstawiłam i niestety po kilku miesiącach miałam nawrót, a teraz za drugim razem Diane niestety nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahera
Przez 2 lata bralam diane i nie mialam problemu z tradzikiem(po kilku miesiacach), ale za to problem z laknieniem i jakies 2 kg gratis na stale...po tym okresie odstawilam je...na poczatku super, ale po 5 miesiacach - KATASTROFA...Znowu biore Diane. Nie raz spotkalam sie z opinia, ze po Yasmin sie nie tyje - a to mnie najbardziej denerwuje w Dianie. Biore tabletki tylko ze wzgledu na tradzik - myslicie, ze moge zaryzykowac z Yasmin? Bo spowrotem tradziku nie zniose!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jakim czasie można spodziewać się poprawy cery? zwl zmniejszenia przetluszczania? (biore 3 cykl - z tym ze pierwsze dwa Yasminelle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arafat
jelsi chodzi o walke z ronymi niedoskonalosciami to wydaje mi sie ,ze trzeba byc strasnzie cierpliwym.czasami ma sie ochote wogole nie wychodzic z domu.bralam diane pare lat temu przez 5 miesiecy i buzie mialm jak niemowlak;P nigdy w zyciu bym sie nie spodziewala ,ze wogole jest to w moim przypadku mozliwe.jesli chodzi o diane to po 2 miesiacach widac efekty.pozniej lekarz zapisal cyrest (zamiennik diany,posiada duzo mniejsza ilosc hormonow) tez dzialal dobrze ( z tym ze od czasu do czasu cos sie robilo) .po jakis 6mieisacach zrobilam przerwe w braniu tabletow poniewaz wszystko sie unormowalo i tak minelo pol roku az znowu zaczely pojawiacsie problemy z okresem.ginekolog polecil yasmin ,ktory odstawilam po 2 miesiacach .starsnzie zle go tolerowalam a z twarzy zrobil istne pieklo;/ .co z tego ,zel ek ma mala ilosc hormonow co nie zniszczy mi watroby jak znowu mam sie tam meczyc przez klopoty z cera.wszystko ma swoje wady i zalety,kazda osoba jest indywidualna i musi na wlasnym przykladzie dochodzic do wnioskow czy jakies lekarstwo jest odpowienie.dzisiaj zaczynam brac znowu cyprest i mam nadzieje ,ze wszystko sie naprawi w swoim czasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaaaaaa
A dla mmnie jasmin to ideal w porownianiu do diane 35, cyprest itp. jasmin dziala idealnie na tradzik- w moim przypadku. Choc wywoluje tak mnie sie wydaje problemy z trawieniem( zgaga< nudnosci rzadkie ale sie zdarzaja, wzdecia) reszta okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioluś
ja brałam przez 2 lata diane i bardzo mi pomógł na buzię, po odstawieniu niestety powrócił lekki trądzik, natomiast teraz mam przepisany yasmin i się boję wziąć. dam znać jak już będą efekty, złe czy dobre. :) trzymajcie się laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudrowy róż i juz
bralam pol roku diane 35 wyleczylam tradzik hormonalny stosuje yasmin mam sliczna buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia223
Czesc dziewczyny!nie wiecie moze jaka jest roznica miedzy yasminelle a yasmin?i czy yasmin pomaga w walce z tradzikiem?Mam go juz od kilku lat i zadne kosmetyki nie pomogly;(dlatego tez mam nadzieje na tabletki...Prosze powiedzcie cos na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
ja nie mialam nigdy zadnych krostek, pryszczy, cera nieskazitelna, odkad zaczerlam brac yasmin, mam cala buzie w pryszczach!!!!! :O musze zmienic chyba te glupie tabsy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia223
Błagam pomozcie!zaczelam od brania tabletek yasminelle ale inny lekarz przepisal mi yasmin,wiec zaczelam go brac...i tak..wzielam dwa opakowania yasminelle a teraz wzielam 6-ta tabletke yasmin i jestem zalamana ,bo zsypalo mnie krostami,czy myslicie,ze to po Yasmin?boje sie,bo mialam nadzieje,ze cera mi sie poprawi a tu jeszcze gozej.Kochane dziwczyny pomozcie jesli wiecie cos na ten temat,prosze...w lustro nie moge patrzec...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn i yasminelle
te tabletki mają niemal ten sam skład, wiec pomoga na tradzik. Nie jestem jednak przekonana czy mozna je tak bezkarnie mieszac w jedym cyklu. Moje problemy z cera zaczely sie dopiero na studiach, bralam Yasmin, poczatkowo na cere, pozniej antykoncepcyjnie. Tabletki bralam 2 lata cera bez zarzutów. Musisz byc cierliwa przez pierwsze 3 mies brania, ale uwierz, ze pozniej organizm sie ustabilizuje i cera sie poprawi :) po odstawieniu to samo, jeszcze przez 3 mies cera fajna :) pozniej coraz gorzej. Teraz po roku wracam to tabsow, tym razem Yaz - ten sam skład - i licze, ze znowu sie poprawi.Wszystko zalezy od tego jaki masz rodzaj tradziku - jezeli hormonalny, powodowany zwiekszono iloscia i iddzialywaniem testosteronu w organizmie to tabletki pomagaja. Jezeli dopiero dojrzewasz to nie wiem jaki to ma wplyw na organizm. cierpliwosci, buzka sie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia223
Dziekuje bardzo za odpowiedz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 22
Ja też wzięłam 6 opakowań Yasmin i nie ma poprawy cery dlatego odstawiłam. Będę brać Regulon. Spotkałam się z wieloma opiniami ze dziewczyny po Yasmin miały trądzik. Szkoda ze sama doświadczyłam tego na sobie ;( Najlepiej na cerę działa Diane 35 ale jest szkodliwa dlatego wolę Regulon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hinata-chan
ja dopiero zaczęłam brać Yasmin, mam 18 lat i od kiedy pamiętam miałam okropną cerę, ale po tygodniu brania tych tabsów ze zdziwnieniem zauważyłam, że po 5 dniach nie mycia włosów one dalej nie są przetłuszczone xD (normalnie po 3 dniach max. musiałam je myć) i cera wydaje się mniej tłusta, cud! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOooooOOOOOooooo
Kupie w Poznaniu opakowanie/opakowania Yasmin albo Jeanine. Proszę pisać na mutare@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×