Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maggic7

czy Yasmin pomaga na trądzik?

Polecane posty

Gość różovvinka
u mnie niestety nie sprawdziło się to, że tabsy pomagają na trądzik. miałam bardzo ciężką postać trądziku z ropnymi krostami i grudkami.ginekolog dwa razy zmieniał mi tabletki anty i nie pomogły. pomogło dopiero pójście do dermatologa po prawdziwy lek na trądzik - dostałam aknenormin z izotretynoiną i nastąpiła wyraźna poprawa. słyszał ktoś o tym leku? jeśli nie, to polecam, jak ktoś ma suży problem z krostami na twarzy i plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzialenka
Dziewczyny, pomozcie! biore Yasmine od 7 miesiecy, cera mi sie bardzo poprawila i mysle o odstawieniu pigulek... Boje sie natomiast okropnie nawrotu tradziku, ktory pomimo zacnego wieku 26-u lat wciaz potrafil dac sie we znaki zanim zaczelam brac Yasmine. Doradzicie cos? z gory dziekuje! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi9090
proszę o radę, dopiero zaczęłam brać Yasmin, tzn, dziś jest mój 8 dzień, pierwsze 7 dni to był okres, tera już teoretycznie nie powinno go być, chociaż zauważam, że jeszcze trochę jest, no ale ja nie o tym... od zawsze miałam trądzik, im jestem starsza tym jest go znacznie mniej, mam 21 lat, wiadomo, że jak jest okres to trądzik się nasila, ale zauważyłam, że praktycznie co dzień jest coś nowego (okolice rzuchwy) myślę, że winne są tabletki, więc nie wiem czy brać je dalej czy nie? co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×