Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kazimiera

Mam wrażenie, że na forum jest tylko jeden mężczyzna.

Polecane posty

Gość Kazimiera

Pod różnymi nikami. Wiadomo o kogo chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef pomarańczowego podziemia
o kogo chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
Siemka,czy chodzi może o mnie hm???.Owszem ja jestem mężczyzną ale ja mam tylko jeden nick poniewarz chciałem wpisać tomi to muj ulubiony,ale jest już zajęty i pozostałem na tym,a co do forum,to od momentu kiedy mam neta czyli 5 mieśięcy(Internet)to bardzo mnie interesuje forum i poruszam się po nim jak po dworze to tu,to tam,mam nieograniczone możliwośći i przy okazji sam się czegoś nauczę i będe wiedział na przyszłość,a jak trzeba komuś pomuc,to zaraz idę z pomocą,tylko za nim coś napiszę,muszę coś o tym wiedzieć,przeciesz nikogo nie będe pchał w ciemno,no nie hehe.Pozdrawiam innych mężczyzn przebywających na tym forum co w to wątpie i tagże nie zapomniałem o tobie pozdrawiam cię serdecznie.Sorki za liczne błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ich dwóch
jeden to tępy wuefista a drugi to ochroniarz o poczuciu humoru dojrzewającego chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
to w tej chwili jest mniej ważne co się czyta,ale co się widzi to można dopiero ocenic,jestem zdumiony tym co zobaczyłem,jeszcze cię dobrze nie znam a juz cię zdążyłem polubić,dziekuję serdecznie za twą szczerość,w dziewczynach lubię i szanuję szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w dupe
z tym humorem dojrzewajacego chlopca to dobre:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
po pierwsze,ktoś po de mnie się podszywa,że niby ten ktos jes mną a nie jest,a z tymi burakami się niech wypcha,a co do tego drugiego to jak mam juz pisac to kazdy pisze sam za siebie poniewarz,co do innych ja nikogo nie okreslam i nie opisuję,jak widzę powyżej,bardzo się zawiodłem na tym forum myślałem że są tu normalni ludzie a tym czasem widzę totalną paranoję no cuz mówi sie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
ludzie wypowiadajcie się na temat a nie p...........e głupoty o jakich nawet świat nie słyszał to wtedy forum będzie cool.Sory bardzo ja się za nikogo nie podstawiam a druga sprawa to nie pisz nic pod moim nickiem i wtedy ja będe w porządku do ciebie i będe cię szanować ok to do tomaszka 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
ja pisałem normalnie i nikogo nie obrażałem tekstami a że ty podszyłeś się po demnie i zaczołes ze mnie robic pierdołe,to nie znaczy że nie mam prawa do obrony swojej osoby jak zmienisz nicka to będziemy kwita i ja cię nie będę wiecej obrazac ok,jak postąpisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
pukaja wolaja pusc Tomaszku:) ale ja sie wstydzilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
Mam wrażenie, że na forum jest tylko jeden mężczyzna" taki jest temat dyskusji i chciałbym żeby nie zbaczać z tematu jak widzę u pozostałych (wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
sorki ja też na co dzień nie używam wulgaryzmów ale czy jak by ktoś z ciebie robił wariata,co byś powiedziała raczej było by ci nie miło,przepraszam cie najmocniej za moje wulgaryzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
ja wam powiem tak jak jurek owsiak powiedział do swoich kolegów wyskakując z samolotu,,Rubta co chceta""poprostu to jest jedna wielka beznadzieja z tym tematem.jak widze głupota zwycięża bo głupsi są silniejsi.więc nie będe wam przeszkasdzać rubcie jak chcecie ja wychodzę zostawiam was samych chociasz macie mnie z gowy ale radocha nie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
kumusawa-dzięki serdeczne jestes coll,chociarz ty jesteś normalny z nich wszystkich dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika 24
tomaszek wróć. ooo przyznaje teraz z ręką na sercu dyć to tyś jest prawdziwy chłop wróć ahhhh wróć bo uschne tu , tu, tu, a no tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie samo wrażenie
prawie pewność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×