Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miska_a

Skad zaswiadczenie o niekaralnosci?

Polecane posty

Gdzie moge je zdobyc, od jakiej instytucji - chodzi mi o adres w Warszawie? Jak w ogole to zalatwic? Czy musze miec jakies podanie z firmy mnie zatrudniajacej czy moze byc mi to wydane na moja prosbe? Podobno placi sie 50 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam co to za instytucja ale jest niedaleko stadionu 10lecia i płacisz 50zł za znaczek,czekasz 5min i wystawiają od ręki :) tam niedaleko jest policja i cośtam jeszcze ale nie pamiętam juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy mi na adresie pls :) a sa kolejki tam? chodzi mi o to, czy wydawanie trwa 5 minut, ale zanim to nastapui, to czlowiek straci caly dzien na czekaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawanie trwa 5min a stanie w kolejce to..:classic_cool:sama wiesz,jak utrafisz :D na rondzie koło stadionu jadąc od pragi nie skręcasz na most tylko walisz prosto i za jakiś czas skręcasz w lewo na światłach i powinnas zobaczys po prawej stronie jakis urząd dosyć spory albo sie kogos tam zapytaj :classic_cool: nie wytłumacze ci lepiej w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to czasem
nie wydaje go jakis sad administracyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem jak to jest
w olsztynie, ale sądzę, że w warszawie analogicznie, tzn. idziesz do sądu do wydziały zajmującego się krajowym rejestrem karnym, tam bierzesz kwity-wypełniasz, płacisz 50 zł za znaczek skarbowy, składasz kwity ze znaczkiem, przychodzisz za 10 dni po zaświadczenie i ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja99
to nie jest sąd zaden. Mieszkam ookwiec wiem, ul. Zwycięzców. atobusem 123 z pragi pn lub 111 z centrum w strone gocławia. ajlepiej być rano bo tam są zawsze duże kolejki. Jutro będę tamtedy przechodzić, takze jak cie to nadal interesuje to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja99: jestem zainteresowana, bardzo prosze o dokladna nazwe i adres :) wiesz od ktorej jest czynne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta gdzież
u nas na stadionie najtaniej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwany
Nie róbcie jaj. Idziesz do Sądu Rejonowego obojętnie gdzie, w biurze podawczym dostaniesz wniosek, naklejasz znaczek i wystawiaja termin po odbiór.W niektórych miejscach trwa to nawet 2-3 dni.Pamiętaj zaświadczenie ważne jest 1 miesiąc. Oni pisali o BAZARZE Różyckiego.Tam też załatwisz ale nie za 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×