Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miska_a

Rocznik 1982 ----- teraz czas na nas, zapraszam!

Polecane posty

Gość marwineczka
no to teraz ja wrzesień 1982z Krakowa: po skończeniu liceum, nie dostałam się na studia i poszłam do rocznej szkoły sekretarskiej, później udalo mi sie dostać na filologie romańską, w tym samym czasie zerwałam 3 letnia znajomość, a pół roku później związałam się z obecnym mężem, zrobiłam licencjat i przerwałam studia, pracuje jako tłumacz, dorobiłam sie z mężem mieszkania, jestem zadowolona z życia i pracy, ale dzieci na razie nie planuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze forum 82 wymarlo jak dinozaury!!!ludzie zyjecie??ostatni wpis ze stycznia! wstyd! i ja tez 82, pracuje i studiuje, meza ani dzieciakow ni mam i chyba zazdroszcze tym co maja:):):) trzymajta sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbokobietka
ja tez jestem z tego rocznika. pracuje od lat czterech w tym samym miejscu. od pol roku mieszkam z moim mezczyzna z ktorym jestem od lat dwoch. w miedzyczasie skonczylam roczna policealna psychologie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja :) grudzień 82 ;p Studiuję informatyke na politechnice śląskiej, a właściwie juz powinnam skonczyc ale dziekanka z powodu jednego zaleglego examinu ;/ Miska swojego mam od 1,5 roku, młodszego ;p Pracę od kilku dni, z której jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssss
1982- prawie 25 lat i wszystko do dupy................................!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kończe studia, mam dziecko i męża, więcej nic nie osiągnęłam i nie osiągne, może być tylko gorzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklikałbym sobie z równolatkami, a tu wszystkich wcięło, jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznik 1982, mgr, trochę leniwa, ale pracę mam dobrą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82.....
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optimus
witam jestem z września niedługo mam urodzinki :(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knaucz
a ja tez 82 z wypowiedzi(nie wszystkie czyralam) wynika ze ten rocznik taki srednio szczesliwy:( ja jestem mezatka od 4 lat prace obronilam z malym poslizgiem na ciekawy temam pana g.ciechowskiego (wkrotce rocznica smierci) pracuje w zawodzie wymarzonym(ucze gry na instr) i jestem przeszczesliwa. jedyne czego brakuje to dzidziusia ale chyba nie dokonca nadzsedl czas. pozdrawiam wszystkich z rocznika i zycze poukldania w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka113
witam, w grudniu skonczyla 25 lat, 24.06.06 obronilam sie, jestem mgr resocjalizacji, we wrzesniu 2007 wyszlam za maz, od roki pracuje prawie zawodowo ;), szczesliwa jestem srednio, dzieci nie mamy, chce zmienic prace, moze to zmieni zycie.. ale zobaczymy, pozdrawiam strzelcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxa
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie malo nas tutajjj
czerwiec 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemot the hellcat
no i ja absolwent turystyki, ze stycznia, uparty koziorozec powoli zakochujacy sie w super dziewczynie przez ktora trafilem na to forum:) pozdrawiam wszystkich z tego rocznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemot the hellcat
pozdrawiam sick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×