Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miska_a

Rocznik 1982 ----- teraz czas na nas, zapraszam!

Polecane posty

witam wszystkich Ja również należę do tej \"elity\" pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniedbana **
nie wiem czy powinnam tu pisać ...bo jestem rocznikiem 1982 ale juz po studich skonczonych i obecnie uczę w szkole....a dlaczego bo poszłam rok wczesniej wiec zawsze czułam się rok starsza choc w papierach ...1982 ale nie żałuje ....... ogólnie chwale sobie ten rocznik...pamiętając z dziecinstwa lody dżambo, dropsy miętowe.i orezadę w woreczkach foliowych.....' pozdrawiam wszystkich.....a jestem z 26 .08 moze ktos tu urodził sie tego dnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał! milo widziec znajomy rocznik! MÓJ rocznik!!! :) Ja z kujawsko-pomorskiego🖐️ obecnie bydgoszcz/pierwotnie Chełmno 29.11.1982 :D pracuje i wlasnie zabieram sie za pisanie inzynierki (Informatyka/grafika komputerowa /studia w trybie zaocznym/7sem.):)) no ja po maturze rok studiowalam na budownictwie na ATRze w bydg., ale odpadlam, przyznam sie;-) troche leniwa bylam.. ;-) no fajnie bylo, ale nie zaluje tego roku! szkoda bylo opuszczac fajna ekipe :( , ale dalej trafilam na dosc luzackie studia (zaoczne), tez w bydg., i tak w miedzyczasie pracowalam jako dostawca pizzy w moim malym miasteczku.. pozniej juz cos bardziej interesujacego - grafik w drukarni, a obecnie rowniez jestem grafikiem - w wydawnictwie, ale projekty o wiele, wiele ciekawsze :D takze do przodu z kazda posada :) i mam nadzieje, ze tak dalej bedzie rowniez ladnie szlo z wyplata :D hehe ogolnie jestem juz chyba zdecydowana co chce w zyciu robic - tj jesli chodzi o prace :) wlasnie to robie! :) juz sama na siebie zarabiam.. niewiele, ale jakos sie kreci:) najwazniejszego tylko brak - facet aprzy boku... choc wielu zarowno na jedych studiach, jak i na drugich bylo do wyboru, jakos nie trafilam na \"Tego\", ale wierze, ze sie w koncu odnajdziemy;-) hehhe no.. choc nie mam z kim:) tez mi juz po glowie lataja marzenia o slubie i rodzinie zaczyna sie chyba ten etap gdy zaczyna sie myslec powaznie o dalszym zyciu :) zwlaszcza, gdy w okolo kolezanki wychodza za maz, rodza dzieci;-) pozdrowki dla calego rocznika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z rocznika 1982... Ja luty 1982,ale widze ze jakos mało na i topik troche przygasł....mam nadzieje ze to wszystko niedlugo nadrobimy. Ja właśnie kończe studia i planuje sie w czerwcu obronic.... Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do rozmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DG IST MA FAVORITE
marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA-LA-LA
jakos nas malo:( a niby z wyzu... w lipcu skonczylam studia -fizjoterapie na AWF we Wrocku, ale pochodze z Lodzi od 6 lat mam tego samego Tygryska:) teraz szukam pracy w zawodzie, bo rehabilitacja to moja pasja... niestety poki co jestem bezrobotna:(:(buuuuuu w koncu chyba zaczne szukac jakiejs mniej ambitnej pracy, byleby cos zarobic....jeszce nigdy nie pracowalam:( narazie nie planuje zakladac rodziny, jakos nie czuje jeszce takiej potrzeby, za miesiac zamieszkam z moim Kochaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA-LA-LA
aha - 15 wrzesnia skonczylam 24 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja trochę o sobie :) jak na razie zrobiłam licencjat Administracja od lutego idę na magisterkę. W tej chwili odpoczywam od pracy przy dziesięciomiesięcznym synku. Od dwóch lat mam wspaniałego męża który jest jeszcze wspanialszym ojcem :) i cudownego synka. Za mąż nie wyszłam \"bo musiałam\" tylko bardzo chciałam i drugi raz podjęłabym taka samą decyzję. Pozdrawiam nasz wspaniały rocznik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandor
ja jestem z Lutego jestem na 5 roku prawa niby wszystko przedemna , nie moge sobie jakos nikogo znalesc moje 3 zwiazki sie rozpadly jestem samotny jak pies nie naleze do przebojowych facetow co wyrywaja kobiety na dyskotekach nic dodac nic ujac. Czuje jak przegrywam zycie... bo by byc szczesliwym trzeba kochac i byc kochanym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa turystka
Też jestem z 82:) Kończę studia, faceta brak, pracy brak. Super:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 październik 1982:)... Studiuję na V roku (dziennie) na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, od roku pracuję tu i tam (jak sie da), od 2,1 roku mam faceta, którego kocham nad życie, od roku razem mieszkamy, no i mamy pieska, żeby było nam jeszcze weselej:)... Pozdrawiam rocznik 1982:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no tak a 82 jak zwykle z tyłu. :P Ale w waszym roczniku też dużo ciekawych ludzi znam...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppp
kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również jestem z 1982
żartujecie,ile z was skończyło filologię polską?Ja też jestem polonistą, niestety,to byl kiepski wybór,chciałabym być psychologiem.Nie szukam pracy w swoim zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadadudek
hihi ja eż skończyłam fil.polską we Wrocku :-) sami poloniści!!!! :-) jestem ze stycznia, 1 stycznia :-) dziś mam urodzinki, o których nikt nie pamiętał... :-( pracuję za granicą, jeszcze tylko pół roku i wracam, kończę podyplomówkę, kupuję mieszkanie i otwieram własny biznes (takie plany, marzenia i cele) miłości nie szukam, po 2 nieudanych związkach straciłam wiarę i sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×