Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 75 D

Blagam - jak zmniejszyc piersi??

Polecane posty

Gość dudidudej
ja tez mam 75D, przy zwroscie 158:P takze widac u mnie ze sa duze;/ niestety jest duzo minusow: ludzie patrza ci sie na cycki na ulicy (i to nie tylko faceci), ale najbardziej przykre jak uslyszysz jak ktos mowi o tobie "no wiesz, ta z duzymi cyckami". blech, pozatym wf w szkole nie byl przyjemny, kolezanki mogly skakac biegac bo ich A czy B staly praktycznie w miejscu. w sumie juz sie pogodzilam z ich wielkoscia, (moj mezczyzna wybil mi z glowy kompleksy, jemu sie podobaja), chcialbym jedynie poprawic ich jedrnosc znacie jakies sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra proponuję by każda
z Was napisała ile centymetrów ma POD biustem i w OBWODZIE piersi wtedy ustalimy czy to rzeczywiscie taki duży biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoli
nie zmniejszaj ja tez mam 75dd i nie płaczę noś bluzeczki z dekoldami w szpic lub karo raczej blisko ciała bez wzorów i bedziesz wyglądać rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
ja sama niewiem jaki mam rozmiar chyba dd mialam niedawno d i niewiem jakim cudem mi sie zwiekszyly jak nie rozna juz od paru lat :/ zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
odswiezam jak zmniejszyc piersi help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudlam ponad 14 kilo i jedyne co sie zmniejszylo to z 80C na 75D. moj chlopak mowi, ze moje piersi sa super ale wiadomo, bieganie czy inne sport, chodzenie bez stanika ... odpada. ostatnio kupilam dwa swietne staniki na bardzo szerokich ramiaczkach, na trzy haftki. zmniejszaja biust i dobrze trzymaja, bo sa mocno zabudowane. nizbyt ladne ale kto sie tym interesuje jak sie nosi glownie swetry bo bluzki na guziki niestety nie dla mnie. o takie piersi trzeba zwyczajnie dbac. krem nawilzajacy, cos na ujedrenienie, masochistyczne nastryski z zimna woda i dobry stanik. wtedy dlugo zachowuja jedrnosc. niestety duze piersi pogrubiaja i nie mam pojecia co nosic, zeby wygladac szczuplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq ja bym chciała miec 75 d bo jak narazie to jestem jak decha... a mam 15 lat mam rozmiar 70b i wiecie wolałabym zeby jakis koels powiedział ta z dyzymi cyckami niz ta z malymi cyckami a raczej ich brakiem ;/ nawet nieiwecie jak bym sie chciala z wami amienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×