Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka22

Gdzie ich znalazłyście???

Polecane posty

Gość taka22

witajcie kobitki , czas najwyzszy sie z kimś zwiazać na dłuzej , tylko ze wokoło niema nikogo kim mozna by sie zainteresowac:-( Mam wiec pytanie : gdzie spotkałyscie swoje miłosci??? pytanie dotyczy reala jak równie internetu( jakie stronki) bardzo dziekuje za odpowiedz . Wypowiedzi panów równie mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez koleżankę :P Później wymienilismy sie nr.gadu :P I jakoś tak wyszło :P pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *misiaPysia
w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowanka
Przez gg :P Odezwal sie do mnie, pozniej spotkanie, i jestesmy ze soba juz prawie 2 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tirówka mężatka
Na drodze krajowej nr 8, nieopodal Oleśnicy. Przypadkowo dostałam szczękościsku, trzeba było dzwonić po pogotowie, trafiliśmy razem do zabiegowego i w ten sposób nawiązała się między nami ta szczególna więź.... Teraz wyjeżdżamy razem do Southampton (już za 8 dni) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka22.....
mam ten sam problem co Ty... hcolera gdzie Ci ludzie sie poznaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka22
fajnie :-)) kurcze ja jakoś nieumie uwierzyc w takie cos , ktos przypadkiem zagaduje na gg i z tego taka miłość?? ale widze ze jednak jest to mozliwe , troszkie jest inaczej na różnych portalach randkowych gdzie np. widnieje zdjecia danej osoby , bo wiecie co , dla mnie nie jst najwazniejseza uroda , ale wiadomo ze zawsze jakis mały wpływ ma na to czy cos poczujemy do drugiej osoby. ech nic tylko musze miec oczy szeroko otwarte , moze sie ktos czai niedaleko mnie a ja go nie zauwazam ? heheh:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaliśmy się od dawna.. ale tylko z widzenia:) ale on pod koniec tamtego roku podstępem \"ukradł\" moj nr tel od mojego kumpla, zaczęły sie sms-ki , pierwsze spotkania...i tak zostało do dziś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet dla Ciebie
taka22 -> ale ty masz farta. własnie mnie znalazłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka22
ooo to bardzo sie ciesze , a skad wiesz ze jestes dla mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poznałam swojego
na głupiej, podrzędnej dyskotece. W sumie to poszłam tam z nudów zeby nie siedziec w domu w 4 ścianach. Zaczęliśmy ze sobą rozmawiać chyba tylko dlatego ze w lokalu były pustki. To on zagadał, rozwinęła się niezobowiązujące rozmowa. Zobaczyłam ze ma dokładnie taki charakter jakiego od dawna szukałam u chłopaka. Tzn. facet miał wyczucie we wszystkim co robił i klasę. Spotkalismy się potem raz i drugi. Poczuliśmy ze jest nam ze sobą dobrze. Niedługo minie 3 lata jak jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet dla Ciebie
moja intuicja mi podpowiada że szukalem Cie 22 lata i nareszcie BINGO 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesko kolega mojego znajomego...spodkalismy sie na imprezie w remizie hihi gdzie znalazlam sie przez przypadek:) i jestesmy razem 2 i pol roku:) ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-mrowka
"Pod Zielonym Kogutem" - Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już
hehehe ja swojego poznałam w ..................przedszkolu razem chodziliśmy do jednej grupy trzylatków potem 8 ;lat w podstawówce w jednej klasie , w liceum drogi nam sie rozeszły bo ja uczyłam sie w innym, miescie i by łam w domu tylko w weekendy i dodam ze mieszkalismy w tym samym bloku :P nasze kontakty takie bardziej :) zaczeły się jak on zerwał ze swoją dziewczyną zaraz przed studniówką więc z braku kolezanki bliższej zaprosił swoją sąsiadkę czyli mnie i tak zostało i juz jesteśmy po slubie 12 lat zaraz po maturze sie pobraliśmy ...............wiadomo dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już
i śmieją się z nas że my byliśmy sobie przypisani z urzędu :P mimo tego ze znamy sie prawie całe życie to ciagle mamy o czym rozmawiać i nie nudzimy się ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka22
ech zeby to jeszcze była prawda:-))) udowodni ze jestes dla mnie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet dla Ciebie
na forum nie jestem zbytnio w stanie Ci tego udowodnić ale na bank to Ty. myslę że sie nie rozczarujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka22
ale Ty mnie czarujesz;-) napisz przynajmniej skąd jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet dla Ciebie
południe. tylko nie mów ze jesteś z pomorza albo mazur bo paliwo drogie ;) juz jestem Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka22
i fajnie by było znac przynajmniej twoje imie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka22
no prosze:-)) podaj miejscowosc bo na południu troszke sie znam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet dla Ciebie
Katowice. narazie nazywaj mnie Twoim przeznaczeniem czyli poprostu facet dla Ciebie;) i jak mam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22lata
no tej gdzie ich znajdujecie? bo ja nie mam pojecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innis
w uzrędzie miasta ja na praktyce on na stazu blisko bylo do USC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka22
wiesz co daleko do mnie niemasz , to Ci juz powiem , aleee wiesz co kazda wypowiedz faceta tutaj na forum sprowadza sie do kilku ciagle przewijajacych sie meskich nicków , tak wiec nawet jak bys pisał powaznie ze jestes facet dla mnie trudno by było w to uwierzyć :p zaduzo na tym forum żartownisiów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×