Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tuplonka

smutno mi -

Polecane posty

Gość tuplonka

znamy sie 4 lata, jak to w związkach raz lepiej raz gorzej, ale ogólnie za czesto sie kłociliśmy, ostatnio moze przez 2-3 miesiące było bardzo mało kłotni teraz znów wybuchło... oboje nie chcemy zrywac ale żadno z nas nic nie robi, z dnia na dzień coraz gorzej.. ja boję sie spotkać bo pewnie skończy się to kłótnią...rozmawiamy i to dużo ale to nic nie daje, on sie szybko denerwuej na mnie, ja jestem zimna...smutno mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik_bieżący
Trudno powiedzieć, może to jakiś kryzys macie po prostu, a może już za dlugo, może jesteście zmęczeni ciągłymi kłótniami, może czas na zmiany... niestety prada jest smutna czasem Na pocieszenie dam Ci 🌻 żebyś się postarała trochę uśmiechnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwenka
kwitek Ja uważam że to minie-bo miałam to samo-to jest taki czas kiedy oboje sprawdzacie się nawzajem-kto dłużej wytrzyma. Ja radziłabym Ci wyciągnąć rękę do zgody i zrobić chlopakowi jakąś niespodziankę-ładnie się ubrać nic nie mowić tylko spojrzeć na niego ze smutkiem w oczach. Wtedy zrozumie że Tobie na nim zależy i niechcesz się kłócić :) spróbuj-bo coś zrobic musisz... Pozdrawiam i zyczę wytrwałości :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam kryzys, powiedziałam że chcę parę tygodni przerwy i mam nadzieję że on przemyśli parę spraw i może znowu troche powalczy a przynajmniej zacznie to bardziej okazywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimbazowe lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×