Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskoczona25

Czy to prawda, że po znieczuleniu zewnątrzoponowym potwornie boli głowa?

Polecane posty

Gość Zaskoczona25

I to nawet przez tydzień? Pytam osoby, które miały zzo, gdyż przyznam się szczerze nie wiedziałam o tym. Do tej pory czytałam wszędzie same superlatywy na ten ten temat, żadnych takich skutków ubocznych, no może poza nieco wolniejszą akcją porodową, potrzebą kontrolowania ciśnienia krwi etc, ale bóle głowy? Proszę o rzetelne opinie. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
jesli po samej operacji nie bedziesz podnosila glowy to absolutnie nie bedzie Cie bolala!mialam zz i ten problem byl mi obcy.tylko pielegniarki i lekarze na okraglo powtarzali o tym by lezec!do znudzenia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno moze bolec, po zabiegu zabraniaja podnosic glowe. Ale ja tam podnosilam bo juz wczesniej to mialam i jakos na mnie to nie dzialalo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją szwagierkę bolała, ale szczerze mówiąc nie wiem czy nie przesadzała bo to straszna histeryczka :) Tak na marginesie - są ginekolodzy przeciwni znieczulaniu zewnątrzoponowemu. Podobno bezpieczniej jednak zastosować narkozę, choć nie wiem ile w tym prawdy. No i frajda nie ta sama, bo dzidziusia widzisz dopiero jak się obudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie boleć ale pod warunkiem że będziesz ja podnosiła z łóżka- w każdym razie tak mnie lekarz uprzedził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami boli
Czasami po znieczuleniu w kręgosłup może wystąpić zespół popunkcyjny tak chyba to się nazywa. Nie wolno wstawać przez 12 godzin i podnosić głowę. Moja siostra miała to po operacji na kolano. Ja miałam cesarkę i lekarze kategorycznie kazali leżeć na płasko i właśnie nie podnosić zwłaszcza głowy i wszystko było ok. Szwagierka moja po cesarce po kilku godzinach wstała i efekty był taki że strasznie ją bolała głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka swego tatusia
mnie nie tylko kurewsko bolala glowa, to jeszcze mialam przez 3 miesiace niedowlad jednej nogi. a rodzilam na zelaznej w warszawie wiec w dobrym szpitalu. i wiem ze to nie tylko moj przypadek. nastepnym trazem rodze naturalnie-wole troche pocierpiec ale potem normalnie egzystowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×