Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boję sie *

czy to prawda ze po porodzie dla mężczyzny ciasny sex to tylko w pupę?

Polecane posty

Gość tuz po
ja tez przed porodem balam sie, o to, ze seks straci na jakości i jak mój partner wytrzyma ten czas połogu bez seksu, bo przeciez kochalismy sie codziennie. na szczescie wazniejsze dla niego było to ze ma wspaniala coreczke i dal rade 2 iesiące bez pelnego stosunku, aco do szerokości, to mnie wydaje sie ze jest lepiej-ale cwiczylam ostro miesnie pochwy w ciazy i po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
mnie ten topik wydaje się prowakoacją założoną przez 17-letniego nie wiedzącego co zrobić z czasem. Moje ciało-moja decyzja, nie daj się kroić dla męża szowinisty a najlepiej go zmiń, bo i tak będzie ciężko jak on ma takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę powiedzieć
tylko za siebie: dla mnie zupełnie bez różnicy a nawet lepiej i nie chodzi tylko o wielkość, która jest taka sama, po prostu odczuwam wszystko mocniej i seks jest dla mnie jeszcze lepszy niż był. Pytałam męża po kilka razy o to, bo sama się bałam, że będzie za luźno oraz po takich oto topikach temat u nas powracał. Za każdym razem prosiłam o naprawdę szczerą odpowiedź, która zawsze była ta sama: jest tak samo. A tuż po porodzie przez jakiś czas było nawet bardzo ciasno, aż bolało. Nie wiem od czego to zależy, może od genów, fizjonomii, ćwiczeń itp prawdopodnie jest tak, że u niektórych może być luźno, ale u nas jest super:) i wcale nie zmyślam ani się nie łudzę ponieważ nie mam powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×