Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

kazik zaraz sie zajmie naszym kolega :D i chyba tak szybko tu nie zawita do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm.
pogonicie wlasnego kumpla :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
tego psine co tu sie kreci on knagi je i zapina wszystkie psy w oko demona :d pije swoj mocz i mame dyma za paczke chipsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka ty masz fajne lapki do mojej kaczuszki ;) najpierw byla kaczuszka a pozniej kaczor :D pamientasz slaodka jak nam przeszkadzali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka ja WIEM że kaczuszki są slodkie 😠 ale czemu w TEJ WANNIE była kaczuszka dreamma a nie MOJA 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sladka nie lubi trojktow :) to dzisiaj rzucamy monete kto idzie sie kapac ;) no chyba ,ze slodka sama wybierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo qrde ja sam i dwie dziewczny ;) wow juz sie ciesze :) tylko spokojnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm.
nie taki znowu sam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sie przywitałam.Blado wypadam na tle takiej konkurencji.I juz mnie znów nie ma👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna zaproponowalbym tobie znajomego ale on pokazal na co go stac :( tak wiec wybor nalezy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm.
podgladaczy na publicznym forum buuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dream*.........Ty mnie pytasz dlaczego tam byla kaczuszka dremm\'a a nie Twoja ......:o? Witaj sprezyna 🖐️...oni tylko tak udaja niedostepnych ;) Nie nie....trojkątom stanowcze nie !.....i tu zdania nie zmienie......co do podgladaczy......no coz.......byli, sa i beda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slodka:) witajcie panowie:) czesc sprezyna:) weszlam tu, bo w klubie dyskutuje tylko zakochana para:D a ja tez nie lubie trojkacikow:D wiec jak z ta kapielą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok to idziemy troche popracowac :( bo zaraz 15.00:D do kapieli wrocimy o odpowiedznim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja tradycji stalo sie zadosc :) wiesz tak mnie kochaja dziewczyny ze kazda wypowiedz nawet w przebraniu razila dziewczyny do bolu ;) a nie lubie ranic wiesz o tym chyba :) ja lubie dawac :) kaczuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka:) napracowalam sie a teraz czekam na czacie na pewnego przystojniaczka:) od ktorego dostalam slodki liscik:) a Ty trafilas na ten czat? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×