Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość markopolo

Sex z NIE dziewica...

Polecane posty

Gość markopolo

Witam mam maly problem... . Mam partnerke od kilku miesiecy i wiem ze miala przedemna kilku partnerow... wiem ze uprawiala z nimi sex i szczerze powiem ze troche mnie to odrzuca... tzn. moze wyobrazam sobie jak jakis inny facet itd... niewiem jak pozbyc sie tego myslenia. Pozatym drazni mnie to ze z zadnym z tych facetow nie chodzila dluzej niz 4 miesiace...;/. Wiem ze moze byla mloda i glupia teraz jest zupelnie inaczej ale troche mnie to nurtuje. Prosze o powazne opinie. Dzieki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do samego dziewictwa lub jego braku powiem tylko tyle:facet nie moze zakladac, ze jego kobieta powinna byc dziewica(lub tez, ze wolalby zeby nia byla), czlowiek ma w zyciu zwykle wiecej niz jednego partnera rowniez sexualnego wiec jest fizycznie niemozliwe zeby dziewicto zachowac dla kazdego z nich. wiem, ze to nie jest dokladnie to o co Ci chodzilo, ale cala reszta jest zbyt osobista i nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek mogl Ci doradzic. szukaj szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....
Liczy sie tylko tu i teraz; skoro wlasnie teraz zaszczycila cie swoim cialem, powiniennes sie z tego tylko cieszyc... nie kochalam sie z dziewica (ha, ha, ha) ale ze swojego doswiadczenia wiem, ze na prawde na poczatku bylam kiepska w "te" sprawy.... wiec jeszcze raz ci radze raczej byc zadowolonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markopolo
w sumie sama powiedziala ze przeszlosc nie ma znaczenia ze teraz zrozumiala czym jest prawdziwa milosc i zeby oddzielic przeszlosc... moze nie powinienem sie tym przejmowac. dzieki za pomoc hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszą mnie faceci
ktorzy wymagają od kobiety zeby była dziewicą a kiedy sie okazuje ze miała wczesniej kilku partnerów to faceta odrzuca, jest niezadowolony, robi fochy itd. Podczas gdy facet sam nie był święty i sam dawał czadu z innymi kobietami w łóżku. Ja nie rozumiem toku rozumowania takiego prymitywnego samca. Dla mnie to szczyt egoizmu. Egocentryzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dla ciebie dobrą radę
poszukaj sobie albo 15-latki dziewicy (jeśli tylko to się dla ciebie liczy) pustaku albo nie szukaj sobie kobiety w ogóle bo tylko się rozczarujesz nie-prawiczku. Niesprawiedliwość drwi sobie z ludzi na całym świcie między innymi na twoim przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_24
Jesli chcesz miec dziewice, to pewnie jestes kiepski w lozku i boisz sie,ze wypadniesz gorzej niz Twoi poprzednicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubu król
Powiedz jej tak: kochanie, Ty już miałaś kilku, a ja jeszcze żadnej, więc zanim jeszcze zaczniemy budować nasz związek, przelecę kilka twoich przyjaciółek żebyśmy mieli równe szanse i doświadczenie. Jeśli traktuje ciebie tak samo jak siebie - powinna się zgodzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jestes prawiczkiem?ze wymagasz od niej \"czystosci\" ? poza tym ile ona ma lat? bo...no myslae ze tak wsrod dziewczyn po 19 to juz raczej dziewic nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprytna
co ty od Niej wymagasz, przecież ma już 6lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
skoro cie kocha to nie szukaj dziury w całym.. albo całego w dziurze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoo
po 19 jest jeszcze wiele dziewic heh a myslenie twoje mnie zabija;p chlopak nie moze wymagac od dziewczyny zeby byla dziewica jesli sam nie ejst prawiczkiem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo osob czeka z sexem do slubu. Wiec jesli Ty jestes prawiczkiem mozesz tego samego oczekiwac od dziewczyny, a jezeli nie to puknij sie w glowe i pomysl czy ciebie jakas dziewica zechce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm......
do chanel: Ja znalazlem po 19:) a dokladnie 20:) a znalem nawet 26-letnia wcale daleko nie szukajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×