Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kloszard贸wa

jakie jest wasze ulubione tanie wino??

Polecane posty

Go艣膰 kloszard贸wa
ja wiele pozytywnych opinii slyszalam na temat "byka", ale niestety u mnie w miescie nie spotkalam takowego :(:(馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wineczkooo
Ja bardzo lubie moldawskie wino Isabelle Pycha!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taka jedna fl膮dra
ja generalnie gustuje w tanich winkach, ale wczoraj troszke sie zawiodlam...otoz zakpilam wino "Cherry" po 3,20 zl.juz sam kolor pozostawial wiele do zyczenia...byl on taki...pomaranczowy :( a smak...ble!!! woda z cukrem!! przy kazdym lyku wszystko mi sie cofalo...w polowie degustacji powiedzialam winu "NIE!" i wyrzucilam ten trunek :(:(:(:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cytrynowe \"Wino Swojackie\" :P spotkalam je na swojej drodze tylko raz. ale kopa da艂o niez艂ego ;) ;) (cena niewiele powyzej 4z艂 :P )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Odradzam \"Kr贸lewsk膮 wisienk臋\". Drogie - 6 zeta i do tego wi艣niowe. Bleeeh:[ Swego czasu w mojej wsi rodzinnej by艂a taka wywieszka na 艣cianie ca艂odobowego - \"Wino 2 z艂\" :P Ale nie pr贸bowa艂am go, mia艂am wtedy jakie艣 13-14 lat :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upupupupupu
upupupup

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dziunia18
hehe Le艣ny Dzban jest po prostu najlepszy! a pozatym nie pogardze rowniez Nalewka Wisniow膮 17% (chociaz teraz chyba juz tyle nie ma co?) i Beczka Wisniowa mmmmmmmniam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 skazzaaaa
moje ulubione to komandos z zabki... moze sie ktos chce umowic dzisiaj na wino??? latek mam 20 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 skazzaaaa
nie pozwolnmy zeby ten topic przepadl. tak malo juz prawdziwych winozlopow :( jest ktos ze szczecina??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dziunia18
Ja na wino zawsze chetna!!:D a komandosa pilam raz i nie za bardzo pamietam jak smakuje... ale moi znajomi mi to polecaja wiec moze sie skusze...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 skazzaaaa
slyszeliscie o tej promocji???? przy zakupie skrzynki komandosow, watroba GRATIS :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
NIE LUBI臉 WINA, ANI TANIEGO ANI DROGIEGO, ALE JE艢LI O TYCH TANICH MOWACH TO NAJBARDZIEJ POSMAKOWA艁 MI LESNY I PORZECZKOWY DZBAN!!! JAK GO SIE JESZCZE ROZCIE艃CZY Z MINERALN膭 GAZOWAN膭 TO JEST POPROSTU MIODZIO!!!! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dziunia18
ja rozcienczam z cola, najczesciej nieprawdziwa, ale i tak jest pycha mowie Wam :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sophia Muscat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3MO
KADARKA ,WARNA ,CIN-CIN /8-12 Z艁/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3MO
VARNA-OCZYWISCIE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ostatnio mialam mozliwosc posmakowania Komandosa.... no lepszego nie pilam :D ale juz minely te czasy, kiedy sie pilo tanie winka... kiedys przodowal u mnie Wegrzyn, ale koniecznie Kamienski... zle wspominam Byka... a no i betoniarka- czyli litrowa Wisnia za 5 zl ;) mam 20 latek ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 spragniona wina
LE艢NY DZBAN RULEZ!!!!!!!!!!! ::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mo9j kolega pije tylko wino marki wino. Ca艂kiem dobre :> Jak soczek ale skuteczny ;]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 najlepsze jest tanie wino
wisniowe lub porzeczkowe zmieszane z oranzada. Pychota. Polecam, a z tych mniej tanich to varna jest pyszna, cos kolo 13 zl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmmmm ja ostatnio pi艂am wino jakie艣 2-3 lata temu, mam 19... winka si臋 pi艂o w gimnazjum , jak mia艂am 14,15 i 16 lat:) pierwsze wino a raczej pryt to by艂a \"uciecha g贸ralska\" a najlepsze jakie pi艂am to wino w kartonie LSD heheh ale to by艂y czasy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ostrowin
Spr贸bujcie Ostrowina a ju偶 nigdy 偶adnego innego do ust nie we藕miecie :D Po prostu pychotka ;) W smaku jak soczek wi艣niowy. A co do wieku, to mam 20 latek a pij臋 od pocz膮tku liceum :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no co wy
nie m贸wcie ,偶e nikt z was nie pi艂 TURA,to偶 to klasyka...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kloszard贸wa
ja tez lubie rozcienczac z col膮 lub takazwykl膮 oran偶ad膮:D:D:D mmmm...pychota!!! palce lizac!!!:D:D:D:D :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karola86
a ja tam najbardziej przeoadam za slynnem winie marki wino made in zeszly czwartek :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×