Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kloszardówa

jakie jest wasze ulubione tanie wino??

Polecane posty

Gość kloszardówa
ja wiele pozytywnych opinii slyszalam na temat "byka", ale niestety u mnie w miescie nie spotkalam takowego :(:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wineczkooo
Ja bardzo lubie moldawskie wino Isabelle Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna flądra
ja generalnie gustuje w tanich winkach, ale wczoraj troszke sie zawiodlam...otoz zakpilam wino "Cherry" po 3,20 zl.juz sam kolor pozostawial wiele do zyczenia...byl on taki...pomaranczowy :( a smak...ble!!! woda z cukrem!! przy kazdym lyku wszystko mi sie cofalo...w polowie degustacji powiedzialam winu "NIE!" i wyrzucilam ten trunek :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynowe \"Wino Swojackie\" :P spotkalam je na swojej drodze tylko raz. ale kopa dało niezłego ;) ;) (cena niewiele powyzej 4zł :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam \"Królewską wisienkę\". Drogie - 6 zeta i do tego wiśniowe. Bleeeh:[ Swego czasu w mojej wsi rodzinnej była taka wywieszka na ścianie całodobowego - \"Wino 2 zł\" :P Ale nie próbowałam go, miałam wtedy jakieś 13-14 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia18
hehe Leśny Dzban jest po prostu najlepszy! a pozatym nie pogardze rowniez Nalewka Wisniową 17% (chociaz teraz chyba juz tyle nie ma co?) i Beczka Wisniowa mmmmmmmniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazzaaaa
moje ulubione to komandos z zabki... moze sie ktos chce umowic dzisiaj na wino??? latek mam 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazzaaaa
nie pozwolnmy zeby ten topic przepadl. tak malo juz prawdziwych winozlopow :( jest ktos ze szczecina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia18
Ja na wino zawsze chetna!!:D a komandosa pilam raz i nie za bardzo pamietam jak smakuje... ale moi znajomi mi to polecaja wiec moze sie skusze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazzaaaa
slyszeliscie o tej promocji???? przy zakupie skrzynki komandosow, watroba GRATIS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE LUBIĘ WINA, ANI TANIEGO ANI DROGIEGO, ALE JEŚLI O TYCH TANICH MOWACH TO NAJBARDZIEJ POSMAKOWAŁ MI LESNY I PORZECZKOWY DZBAN!!! JAK GO SIE JESZCZE ROZCIEŃCZY Z MINERALNĄ GAZOWANĄ TO JEST POPROSTU MIODZIO!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia18
ja rozcienczam z cola, najczesciej nieprawdziwa, ale i tak jest pycha mowie Wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia Muscat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
KADARKA ,WARNA ,CIN-CIN /8-12 ZŁ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
VARNA-OCZYWISCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mialam mozliwosc posmakowania Komandosa.... no lepszego nie pilam :D ale juz minely te czasy, kiedy sie pilo tanie winka... kiedys przodowal u mnie Wegrzyn, ale koniecznie Kamienski... zle wspominam Byka... a no i betoniarka- czyli litrowa Wisnia za 5 zl ;) mam 20 latek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona wina
LEŚNY DZBAN RULEZ!!!!!!!!!!! ::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo9j kolega pije tylko wino marki wino. Całkiem dobre :> Jak soczek ale skuteczny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest tanie wino
wisniowe lub porzeczkowe zmieszane z oranzada. Pychota. Polecam, a z tych mniej tanich to varna jest pyszna, cos kolo 13 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ja ostatnio piłam wino jakieś 2-3 lata temu, mam 19... winka się piło w gimnazjum , jak miałam 14,15 i 16 lat:) pierwsze wino a raczej pryt to była \"uciecha góralska\" a najlepsze jakie piłam to wino w kartonie LSD heheh ale to były czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrowin
Spróbujcie Ostrowina a już nigdy żadnego innego do ust nie weźmiecie :D Po prostu pychotka ;) W smaku jak soczek wiśniowy. A co do wieku, to mam 20 latek a piję od początku liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy
nie mówcie ,że nikt z was nie pił TURA,toż to klasyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszardówa
ja tez lubie rozcienczac z colą lub takazwyklą oranżadą:D:D:D mmmm...pychota!!! palce lizac!!!:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola86
a ja tam najbardziej przeoadam za slynnem winie marki wino made in zeszly czwartek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×