Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *..*..*

SOBOTNI WIECZÓR

Polecane posty

Gość *..*..*

Witam :) Mam pytanko- kto jest teraz na forum i dlaczego sobotni wieczór spędza przed kompem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
tylko tyle? Napisz cos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasss
Porażka co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasss
U mnie jest tak ze w sumie koleżanki są dziś zajete. Jedne pracuja na nocke. A swie pozostałe poszły na jakies wesele. Niestety faceta nie mam, wiec siedze w domu...PORAZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj-ja
sama z dziećmi, mąż w pracy, to co mam robić???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapracowana
Sobotni wieczór spedzam przed kompem, bo przyszlam z pracy, padam na przyslowiowy pysk i jutro tez musze isc :( Ba, co tam jutro, caly nastepny tydzien musze isc. Nie mam wiec na nic innego ochoty,jak tylko troche popatrzyc w monitor i isc spac. Czy ktos ma tak samo przekichane jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasss
do zapracowanej... heh... na pocieszenie pomysl o tych co pracy nie mają a chcieliby. Ja w chwilach załamki tak mysle i jakoś mnie to mobilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wypadek, kołnierz mi założyli i oszczędzać się kazali :( Nawet pływać mi nie wolno, nie mówiąc o innych rozrywkach :( I tak do końca września :( Z W A R I U J Ę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca cola
tydzien temu zerwał ze mną facet i siedze sama tęskniąc za nim:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
No to porozmawiajmy drogie Panie ;) Ja jestem studentką wiec mam ostatnie dni wakacji a siedze w domku bo jestem zmęczona cięzkim tygodniem pracy a do tego mój ukochany misiulek mieszka daleko i jest w pracy :( A nie chodzę na imprezki bez niego chociaz kolezanki mnie dzis kusiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca cola
ja byłam wczoraj na urodzinowej imprezie mojej koleżanki ale jakoś tak kiepsko sie bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
Chicquita współczuję bidulko!!!!! 3maj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
ksenofaryna po rowerowej orgii kąpiel wskazana ;) A jak sobie mile wypoczniejsz w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze są te ograniczenia - jak ja tego nie lubię! 😠 Dlaczego bez faceta na imprezy nie chodzisz? :o Coca cola, czas zawsze coś zmienia :-) Długo ze sobą byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja usiłuję
napisać pracę mgr, nie chce mi się!!! A tak mało czasu do oddania... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
Chicquita - tak sobie ustalilismy, bo jestesmy o siebie potwornie zazdrosni :P Zresztą i tak bym myslała ciągle o nim i zamulała :( A tak mysle o nim sama w moim pokoiku i zaraz popiszemy na gadulcu bo o 21 konczy prace :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam z kim nigdzie iść, nikt mnie nie chce ... Pozostaje mi komputer, on jedyny mnie umie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
Dobry czlowiku co to za smęty??? Skoro tak jest jak piszesz, to dlaczego nie chcesz zmienić tego własnie w ten wieczór? Opowiesz mi co sie takiego wydarzyło? Czy po prostu masz moze zly dzien i wyolbrzymiasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
tak malutko nas jest????????? szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na tel.
ja też się dołącze. Nie mam z kim iść na piwo a facet daaaleko:-(. Aż mi się płakać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Ukochany wyjechał na kilka tygodni i tak mi jakoś smutno bez niego ,że nawet nie chce mi się nigdzie wychodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulek
A ja siedzę bo: 1) Moje kolezanki mają lepsze towarzystwo (swoich facetów) 2) Nie mam faceta, żaden normalny mnie nie chce a czubków mam powyżej uszu 3) Te 2 pierwsze powody wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
czekająca na tel. --> twoj kochas tez mieszka daleko??? moj za kilka minut bedzie na gadu juz dzownił ze wyjezdza z pracy :) ahhhh jak mi dobrze ;) :P :) Udzielacie sie tez na innych forach? Bo mnie nudzi ta kafeteria ale i tak zawsze tu wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na tel.
nie, mój jest za granicą, buuu:-(. i się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
aniulek -- moze jakbys gdzies wyszła to bys poznała tego wyjątkowego?? Na pewno jest jakas kolezanka którą mniej znasz, ale ona jest sama i chętnie by wyszła na piwko?? Pomysl o tym, ze w domku nikogo nie poznasz!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
nie odzywa sie ?? uuuuu a co on tam robi? pracuje? chociaz po 21, w sobotke to hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na tel.
Pracuje. Ale wiem, ze jużdawno skonczył. Tylko, że te telefony są strasznie drogie i to Go ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
a Ty sie pewnie zamartwiasz i czekasz, co nie? Jak długo jestescie razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×