Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AneczkaB

Kosmetyczka odradziła mi założenie tipsów - co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość AneczkaB

O tipsach marzyłam już od dawna, niestety zawsze był to dla mnie za duży wydatek. Od kilku miesięcy mam dość dobrą pracę, więc w końcu się na nie zdecydowałam. Jakież było moje zdziwienie w gabinecie, gdy kosmetyczka popatrzała na moje paznokcie i poradziła, ze mam sobie dać z tym spokoj, bo mam ładne własne paznokcie, i po tipsach to one już nigdy nie wrócą do takiego wyglądu. Nawet po najdroższych odżywkach. Kosmetyczka zyskała wiele w moich oczach, bo zachowała się bardzo w porządku tak mi mówiąc. Nie patrzyła na swój zysk (długoterminowy - bo przecież chodziłabym do niej na uzupełnianie) ale na moje dobro. A tak na marginesie to byłam u niej pierwszy raz. Fajnie że są tacy ludzie, już zawsze będę do niej chodzić :-) Co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjjojjj
nic mnie bardziej nie drażni niż widok wielgachnych jeszcze kolorowych sztucznych pazurów - wrrr jak u baby jagi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Witaj malgonko :) no naprawde fajna Ci sie kosmetyczka trafila...sama jestem w szoku,ze takie uczciwe osoby istnieja na swiecie,bo jakby nie patrzec kazdy patrzy na swoj zysk, na tipsach zarabia sie nie mala kase. Pogratulowac takiej kosmetyczki salonowi, w ktorym pracuje:) a swoja droga miala rzecz jasna racje,ze szkoda psuc sobie paznokci skoro masz ladne naturalne,a po tipsach juz malo co z paznokci zostaje:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogratulowac kosmetyczki...poza tym nie warto niszczyc swoich paznokci...ja nie moge patrzec na takie dlugasne, grube tipsy...a fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwe są te tipsy! przeciez to jest grube i szerokie, w ogóle nie przypomina naturalnych paznokci! a fe! lepiej zainwestować w dobrą odżywkę i mieć swoje śliczne :) tak jak ja mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też robie tipsy zelowe i odradzam dziewczynom które maja ładne pazurki tipsy...Szkoda własnych pazurków.Przychodzą do mnie za to na manicure i malowanie.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×