Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JASIOOOOOOO

MOJA KOBIETA CHCE SIĘ KOCHAĆ........................CZY TO NOMALNE?

Polecane posty

Gość JASIOOOOOOO

moja kobieta chce się kochac po 3-4razy dziennie.czy to normalne!ja chodze do pracy ona nie, wiec..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne
Ja też tak często chcę.... ale mój men nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj obawiam sie ze normalne
ja tez chce tak czesto a moze i czesciej!!!!! :D moge kilka razy raz po raz choc moj chlopak wieczorem jest zmeczony.. kurde dawniej to kobiety byly zmeczone (taka byla wymowka) a teraz role sie odmienily czy cos...!? chce rano w poludnie popoludniu wieczorem w nocy! na cos tak przyjemnego zawsze mam ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne
ja też ubolewam:( Mój facet ciągle jest zmęczony. Tylko patrzeć jak zacznie mówić GŁOWA MNIE BOLI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hie hie hie
Romek to fajne imię dla chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
mam na imie Roman:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne
Wszyscy tak mówicie a jak przyjdzie co do czego to zmęczony jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj obawiam sie ze normalne
dokladnie! i wkurza mnie to ze musze ciagle to ja zaczynac i robic podchody i takie tam -mowie mu to moze poogladamy film zeby go scignac na lozko - i co on kladzie sie i ogladamy ten cholerny film i nic !~ kupa! a przeciez chcialm sie bzyknac a ten film to byla wymowka! wkoncu mu mowie o co mi biega - no to dawaj 15 min i juz! echh !a wieczorem spac - najwyzej raz i juz! gdzie ci mezczyzni????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja dziewczyna jest normalna, ale równie normalne jest to,że Ty nie masz siły robić tego po 3-4 razy dziennie, bo przecież pracujesz. Jeśli ona też zaczęłaby pracować, to prawdopodobnie odechciałoby się Jej 4 razy na dzień. Wiem to po sobie - miałam podobny problem. Ja miałam ochotę rano, pod wieczór i przed snem, a mój chłop czasem nawet raz dziennie nie dawał rady. Zaczęłam dodatkową pracę, 5 h dziennie, ale bardzo wyczerpująca fizycznie - i cóż...;) Raz na 2 dni to bylo dobrze:D Wiadomo, że osoba po 10 h pracy nie będzie taka napalona jak ta która w ciągu dnia mało się zmęczyła. A w sumie to głównie facet odwala tę najcięższą robotę w tych sprawach, więc tym bardziej musi być w miarę wypoczęty...;) Nie przejmuj się tym za bardzo, bo oboje jesteście jak najbardziej normalni:) Ale przede wszystkim porozmawiaj z Nią o tym i wytłumacz Jej, że nie zawsze jesteś w pełni sił po paru godzinach zasuwania w robocie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaaa
wogole niema popedu. wystarczy jej 4 rzy w miechu lub mniej. tragedia i nielubi sie calowac i co ja mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda jest jak zwykle prosta.
Wszystko zależy od temperamentu, pociągu seksualnego, czy jak to jeszcze nazwać. Jeśli masz duży, to bez względu na komplikacje (praca, brak lokalu itp) będziesz się starł (a) kochać- uprawiać sex- jak najczęściej. Oczywiście niekorzystne warunki ograniczają twój temperament, ale go nie hamują. Bo chęć do uprawiania seksu pochodzi z głowy. I albo masz to zakodowane albo nie. Poza tym nie zapominajcie o jednym: facet żeby kochać się z parnerką nie musi mieć wzwodu członka, ale musi mieć chęci. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spell
To normalne... że się nudzi :) Też gdy byłam bez pracy to najchetniej nie schodziłabym z mojego ogiera, ale nie przejmuj się- jak znajdzie sobie zajęcie, będzie zmęczona- zredukujecie sex do 1x/1dzień, 2x/1 dzień luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×