Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaasskaaa

wczoraj przyżylam szok!

Polecane posty

Gość kaasskaa
ciekawe czy dziś na obiad przyjedzie tylko moja siostra z coreczką,czycała rodzinka...bo jak cala rodzinka to predzej sie zadławie niz zjem..mimo,ze juz mi troche przeszlo,ale nadal Jacka nie chce znac...nie wyobrazam sobie świąt,opłatka itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrreenkja
kasiu i jak był na obiedzie Twoj szwagier? Czy może siostra przyjechała bez niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzacz tester
Sądzę że przyjechali razem, ale nie była to najmilsza wizyta. Tak czy owak Jacek będzie długo pokutował za swoje zachowanie, niemniej jednak o ile będzie mu zależało to pokutę przyjmie z pokorą... A co do opłatka, to jest to bardzo specyficzny dzień w którym zawsze dzieją się cuda, może wszyscy będziecie na niego czekać, a w świeta będzie już inaczej...., generalnie zawsze już będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierduuuuuulllllllllllllllll
dalej ciągniecie tą prowokację??????????????????????????????????????????????????????????????????????????/ ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe temat to był :) przynajmniej fajnie się czyta w nudny dzień w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
a po cholerę odświeżać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem staroświecka
widać ranisz nie tylko osoby najbliższe, ale i te dalsze a spokrewnione ze zdradzaną osobą. Mam nadzieję że dostał druga szansę i że zmądrzał idiota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona5656
jestem ciekawa jak tam malzenstwo siostry kasssski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×