Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość excelka

Excel - darmowy kurs ??

Polecane posty

Gość gość
Hej! Zapraszam was na cłkowicie darmowy kurs Excel na: http://kenis.pl/kurs,microsoft-excel-2013-kurs-podstawowy,2042 Portal posiada dużą, ciągle rozwijaną bazę kursów takich jak właśnie kurs Excel czy j. angielskiego. Serdecznie zapraszam. :) Do zobaczenia na kenis.pl ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelldaa4
Byłam na kilku darmowych kursach, ale praktycznie na każdym są podstawowe zagadnienia. Teraz zapisałam się na zaawansowany 30 godz. organizowany przez go work, kosztuje 399 zł. Czytałam, że sporo jest praktycznych zagadnień a o takie najbardziej mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to czekam na wypowiedź po zakończeniu kursu, kiedyś robiłam u nich kurs i byłam zadowolona, było sporo praktyki, kurs był ciekawie prowadzony i sporo się było można nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrIstyna5
Ja korzystam ze wszystkich ciekawych darmowych kursów jakie znajdę, bo zawsze sie przydadzą. Na komputerowy ostatnio mnie w gowork koleżanka namawia, bo by nam się do pracy przydał, a póki co nic darmowego w naszych stronach się nie deklaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kurs jest świetny.dostęp do kursu miałam na 3 m-c i materiały szkoleniowe na 150str.kurs na poziomie srednioozaawansowanym.cena rewelka.tylko korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kursy informatyczne, to miałam okazję korzystać zarówno z tych darmowych i płatnych. Nie mówię, że jedne są gorszę a drugie lepsze bo to w głównej mierze zależy od tematyki szkolenia i trenera. Bardzo pozytywnie wspominam kursy organizowane przez Data Consulting z bazy danych Oracle ( dokładnie http://dataconsulting.pl/p/szkolenia/Szkolenia+Oracle+SQL+PLSQL+administracja+szkolenia+MS+SQL+Server+DB2+PostgreSQL/) Z rzeczami których się nauczyłam mam styczność w mojej codziennej pracy i może dlatego uważam, że był to jeden z bardziej wartościowych kursów w których miałam okazję uczestniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksetes
Opłaca się. Sama w taki sposób zrobiłam zawodowe szkolenie na kosmetyczkę w Beauty lux - o ile tylko znajdziecie jakościową placówkę szkoleniową to próbujcie, ale pamiętajcie, że nie każda firma ma umowę z UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naukę efektywnej pracy z Wordem i Excelem (2007, 2010) co znacząco podniesie kwalifikacje zawodowe. Osoba, która zarejestruje się w serwisie sama decyduje jak, kiedy i gdzie chce odbyć kurs, a po jego ukończeniu otrzymuje stosowne zaświadczenie. Dostęp do szkoleń już od 26 złotych. Będę wdzięczna za zarejestrowanie się z linku polecającego http://ajdzi.produktyfinansowe.pl/e/lead/768/?source=lt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kurs z zaawansowanej obsługi arkusza kalkulacyjnego http://itschool.pl/szkolenia/microsoft-office/excel/. Będzie on trwał 2 dni, osiem godzin dziennie. Wydaje mi się również, że cena nie jest jakaś strasznie wygórowana, a prowadzą to prawdziwi profesjonaliści, z którymi prawie, że można indywidualnie pogadać. Poza tym ćwiczenia dobrane są tak, że każdy uczestnik poznaje program krok po kroku, co pozwala na maksymalne przyswojenie poznanego materiału i utrwalenie wiedzy zdobytej podczas szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełRogo
Wiadomo, że te darmowe kursy jednak nie przynoszą dobrych efektów. Ja zadbałem o dużo lepsze przygotowanie w firmie Szansa można dopasować szkolenie do swoich potrzeb, sama praktyczna wiedza i na prawdę można wtedy już sobie wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa_p
Polecam szkolenie Excel w firmie GoWork. Kurs przeprowadzony dobrze, dopasowując tępo do każdego z uczestników. Dużo zajęć praktycznych ( ćwiczeń), które pozwoliły na utrwalenie materiału. Prowadzący cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę tutaj, na bank sobie poradzisz, kwestia dopasowania poziomu pod twoją wiedzę i umiejętności - http://www.imperiumszkoleniowe.pl/szkolenia-excel Ogólnie Excel okazuje się przydatny w prawie każdej pracy, ale też nauka w tak krótkim czasie wymaga z Twojej strony solidnego zaangażowania w temat. Co tutaj dużo mówić - życzę powodzenia w działaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na darmowym kursie niczego wielkiego się nie nauczysz, a tym bardziej oczekując poziomu zaawansowanego. Doskonały przykład macie tutaj - http://www.imperiumszkoleniowe.pl/office?grupa=1&typ=1 Sprawdzajcie program i prowadzących - na tej podstawie znajdziecie kursy, które rzeczywiście spełnią wasze oczekiwania, ale pamiętajcie - to naprawdę wymaga wiele pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turyk23
z doświadczenia wiem że darmowe kursy nic nie dają, a tym bardziej te online, lepiej jest się zapisać na kurs np w akademii biznesu i poświęcić trochę czasu żeby wykładowac wytłumaczył ci co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa92121
Też polecam kursy z Imperium Szkoleniowe! :) Kursy są stworzone idealnie pod użytkownika! Nauka sprawiła mi ogromną frajdę, a teraz cieszyć się mogę wymarzonym przeze mnie stanowiskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KursExcel

Ja nie znam darmowego, ale mogę Ci polecić różnego typu kursy na Udemy. Kursy są profesjonalne i nawet kilkunastogodzinne. Mam kupon zniżkowy na kurs "Excel w biurze od A do Z 2019". Koszt 35zl mysle, ze warto. Kod zniżkowy to BIEXCELKUP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2017 o 16:43, montez napisał:

Polecam kurs z zaawansowanej obsługi arkusza kalkulacyjnego http://itschool.pl/szkolenia/microsoft-office/excel/. Będzie on trwał 2 dni, osiem godzin dziennie. Wydaje mi się również, że cena nie jest jakaś strasznie wygórowana, a prowadzą to prawdziwi profesjonaliści, z którymi prawie, że można indywidualnie pogadać. Poza tym ćwiczenia dobrane są tak, że każdy uczestnik poznaje program krok po kroku, co pozwala na maksymalne przyswojenie poznanego materiału i utrwalenie wiedzy zdobytej podczas szkolenia.

Zgadzam się z tym postem - również byłem na szkoleniu informatycznym w IT School na poziomie zaawansowanym i jestem bardzo zadowolony - tutaj link do programu szkolenia (ja robiłem zdalnie) https://itschool.pl/szkolenia/microsoft-office/zdalne-online-microsoft-excel-2013-zaawansowana-obsluga-arkusza-kalkulacyjnego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×