Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_I_N_I_A

jakie kupujecie kozaki na jesien?czuby,zaokraglone noski

Polecane posty

Gość szpice
ja osobiscie kupie sobie kozaki ze szpicami, niezbyt podobaja mi sie te zaokraglone, c z tego ze sa modne, ja wole szpice noga w nich wyglada bardzo zgrabnie i fajnie, chodzilam po miescie i powiem ze wcale nie jest az tak malo butow ze szpicami, jest pol na pol a na allegro to zatrzesienie jest kozakow ze szpicami wlasnie, dla mnie szpice gora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpice w odwrocie
no nic dziwnego że na allegro się wysprzedaje czuby, bo wychodzą z mody... mi też się podobają, uważm że noga ładnie się w nich prezentuje i są sexi, ale takie są fakty, że wychodzą z mody każdy kto jest na czasie sam to powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo da
eleganckie kobiety podążają pół kroku za modą. NIGDY nie zabijają się za nowściami na jeden sezon. zapamiętajcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilik77
a mnie szlag trafil, w naszym kraju jak czuby to wszystko w czuby i odwrotnie. A czuby sa brzydkie, tandetne i ordynarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh................
a moze macie jakeis linki do stron z kozakami na zime....ja pewnie nic nie znajde znow fajnego na zime, bo nie dosc ze mam rozmiar buta 40 to jeszcze mam 176 cm wzrostu, wierc obcas odpada, bo nie chce wygladac jak zyrafa...chociaz zawsze chcialam chodzic w obcasach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh................
podnosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuby są straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
Szczerze powiedziawszy to nie wiem czym się przejmujecie :) Po prostu kupcie takie buty jakie się wam podobają, nie innym, bo to nie oni będą w nich chodzić ale wy. I przede wszystkim wygodne. Ja jakoś w zesłym roku kupiłam sobie kozaki z kwadratowymi noskami, a mówicie że szpice i tylko szpice były modne. Ja nie wyglądałam jak pół miasta i nie zabijałam się w szpilkach po śniegu. Nie rozumiem jak można tak ślepo za modą iść :o A potem obserwuję tylko jak połowa dziewczyn które łaziły w szpilach w cieplejsze dni wyłania się z powykrzywianymi obcasami- bo albo nie umie w nich chodzić albo powiedzmy sobie szczerze- co za sens brodzić w śniegu w szpilkach, nie wiadomo jak staniesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KOZAKI
ale brzydki ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna
ja kupilam sobie podobne tez brazowe tylko ze gladkie a te twoje sa naparwde fajne(do Kozaki), zreszta mnie podobaja sie tylko buty ze szpicem i nie wazne czy modne sa teraz zaokraglone czuby, dla mnie te sa o wiele fajniejsze, lepiej sie w nich czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taniaaaa
ja jeszcze nie kupilam butow na jesien ale jutro wbieram sie na zakupy i wlasnie podobaja mi sie kozaki zamszowe ale zdaje sobie sprawe zy takie buty to sa dobre dla zmotoryzowanych kobiet:) ale wlasnie strasznie mnie korci zeby sobie takie kupic, kupie pewnie z czubami bo wlasciwie to od dluzszego czasu tylko takie kupuje(jedne kupilam z zaookraglonymi noskami ale dalam siostrze bo nie podobaly mi sie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię sie wcale
że wam się tak podobają, bo szpice są typowo kurewskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juve
do KOZAKI - brzydkie...ładne - kazdy ma swoj gust.mnie martwi tylko to ze one są nieocieplane!!chyba nie na zime? ja mam z kozakami cholerny problem, poniewaz nie lubie obcasków. najchetniej calą zime nosilabym moje ukochane adidaski. myslalam o sportowych bokserkach. i chyba na tym sie skonczy. w tym sezonie modne są "oficerki"...ale ja nosilam takie przez ostatnie 3lata! i chyba zrezygnuje. ostatecznie wybieram uggsy. przynajmniej nie bede sie zastanawiać czy pasują mi do sukienki;-) pozdrawiam wszystkie NIEZDECYDOWANE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie buty
ja posiadam i buty ze szpicem i zaokraglonymi noskami i te i te mi sie podobaja i nie obchodzi mnie ktore z nich sa teraz modniejsze....nie uwazam tez zeby szpice byly kurewskie bez przesady, buty to tylko dodatek do stroju a ten owszem moze byc wyzywajacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARKA
ja kupilam sobie czarne kozaki zaszowe z czunami sa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARKA
sorki za bledy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
uwielbiam "kowbojki":)rozne:zamszowe,skorzane......a dzis kupilam sobie nastepne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikiri
te ostatnie są okropne, co za kicz podobają mi się te które wkleiła "Re Kozaki", pierwsze gdyby nie były na koturnie, drugie mogłyby być w innym kolorze np. ciemna czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzieeek
Ja tam się zajebiście cieszę z tych okrągłych nosków - wreszcie mogę kupic coś fajnego co pasuje na moją stópke - rozmiar 41 :p Co do szpiców - owszem, nie sa złe, ale spróbujcie znaleźć właśnie w rzmiarze 41 (i to taki porządny 41 :P ). W dodatku jak przymierzałam coś takiego, (chocby 40) to mimo, że proporcje się zgadzały, to czułam się jakbym miałą kajaki na nogach... W lecie natomiast kupiłam sobie zajebiste szpilki (But-S - duża rozmiarówka :P ) właśnie z okrągłymi noskami i wysoookim obcasem - nie mogłam uwierzyć, że moja stopa wygląda na taaaaką malutką :D więc jak dla mnie okrągłe noski jak najbardzie, mnie sie ta moda podoba i pasuje do mnie ;) Ale to i tak kwestia gustu i warunków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaKa
mnie podobaja sie te wklejone przez KOZAKi sa naprawde fajne a co do RE KOZAKI to te drigie mi sie pdoobaja bo te pierwsze maja koturne a ja nie niezbyt takie buty lubie , sama natomiast kupilam takie pdobne do KOZAKI tylko bez tego motywu, a szkoda ze ich wczesniej nie widzialam bo bym sie skusila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikiri
to masz gust niczym odpustowa wicheć, pogratulować tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek998
A ja tam tęsknię za czasami, kiedy kozaczki były długie do pół uda, do tego Panie zakładały minispódniczkę i było widać kawałek uda w rajstopce :) Kiedyś moją panią nawet przekonałem, żeby takie kozaczki założyła do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
ogłaszam wszem i wobec!!! ostre wyciągniete czuby są passe! tylko zaokrąglone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
was nie przesadzajcie ztym ze czuby sa takie niemodne,wystarczy pochodzic po sklepach zeby zobaczyc ze wcale nie tylko buty z zaokraglanymi noskami tam kroluja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchajcie kobity
nie macie o co się kłócić. Fakt faktem, że na Zachodzie już od kilku lat panują, niestety (bo ja ich nie lubię brrrrr) zaokrąglone noski. I te zaokrąglone butki powoli, powoli wkraczają na nasz rynek czy tego chcemy czy nie... niedługo tzn. przewiduję że może jeszcze nie w sezonie jesień/zima 2005/2006, ale już latem 2006 - będą DOMINOWAŁY zaokrąglone balerinki. I płaskie, i na małym obcasie, i na baaardzo wysokim, ale zaokrąglone. No niestety taka moda... ale jestem pewna że czuby powrócą prędzej czy później, powrócą też noski kwadratowe, spoko także nie ma co się spierać które kupować, każdy fason kiedyś tam powróci i będzie znów modny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zreszta
kupujcie takie buty jakie wam sie podobaja przeciez nie trzeba slepo podazac za moda to bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×