Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka24

Ile jesteście w stanie zapłacić za suknię ślubną?

Polecane posty

Gość żółta magnolnia
najwiecej 100zł na wiecej mnie nie stac, ale jak bym miala to dalabym nawet 5:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaasa
ja za swoja dalam 1500 zł a za ta bym dala góra 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest piękna i ta cena wcale nie jest wygórowana jak na takie cudo :) ja bym tyle dała ale juz za późno bo jestem po slubie. za swoja dałam jeszcze więcej bo prawie 3 tys. Jeśli możesz sobie pozowolić na taki wydatek to dlaczego nie. Ja na swoja oszczędzałam kilka miesięcy i było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz
w strefe niskich cen na tej stronie i zobacz jak mocno ma cene obnizona :) wiec wcale ne jest taka droga a bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Obdarta .
dla mnie jest beznadziejna :o to ma byc na slub czy na sylwestra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedi
Marta skoro jestes obdarta to nie dziwne że Ci sie porządne ubrania nie podobaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Obdarta .
chyba jetses tepa- bo nie kazdemu musi sie podobac ta suknia ;) co mam wejsc i napisac Ci dla przyjemnosci,ze ejst super-jak widze chuj wie co- suknie z karnawału :oale wedle gusta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Obdarta .
patrze teraz na nią-ejjj bez jaja beznadzieja :P:Dsuknia musi być suknia,a nie chłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedi
hmmm... tak zgadza się , inteligencja to ty nie grzeszyszskoro od razu sie tak rzucasz nie wyłapując żartu ale cóż bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Obdarta .
patrze teraz na nią-ejjj bez jaja beznadzieja :P:Dsuknia musi być suknia,a nie chłam :P ile bym dała- za darmo bym jej nie wzieła :Ppo co mi?na szmate do okien :Pwiocha na maxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Obdarta .
o kurwa ale żart- masz takie poczucie humoru ze wszyscy ryczymy ze śmiechu :D hahaha- chyba nie masz za duzo znajmoych skoro operujesz takimi żarcikami :D:P:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Obdarta .
ide do sklepu, a co do sukni- brak słow........:Pno nic karnawał trwa ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedi
Marta juz sie tak nie denerwuj bo sie jeszcze bardziej obedrzesz i daruj sobie odpisywanie nie mam ochoty na durna dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Obdarta .
"Marta skoro jestes obdarta to nie dziwne że Ci sie porządne ubrania nie podobaja" no żart pełna gęba nooooo udaj jej sie ha ha ha- jedna laska podszywa sie pod dwa nazy i mysli ze jest wielka boli Cie dziewczyno,ze pisze ze ta suknia jest beznadziejna?to masz problem bo jest :D-smiej sie to tez zart :D jak nie zrozumiesz to pech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedi
skucha Martusiu bo jestem facetem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczakowa
Mnie też sięnie podoba , w ogóle stamtąd żadna sukienka mi sięnie podoba , wszystkie takie odpustowo-eleganckie , sztuczne i napuszone. Nie mają żadnego wdzięku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Obdarta .
hedi-hedwiga - nie wiem jak do Ciebie pisać ;) cóż..Ale mi pojechałas nooo :o Twoje teksty nie przechodzą mi nawet koło dupy,mam taką nazwe bo mam- a Ty jak idiotka od 15min nic tylko sie tym sugerujesz :P a żyj w niewiedzy :Pwiesz to wirtualny świat mogę byc nawet hitlerem-ale nie Ty naprawde tego nie wiesz :owspólczuje papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was pustaki
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
dla mnie średni, nie zachwyca, a cena no taka.......takie sa, tylkoze z tego co wiem maja promocje wrzesniowo-pazdziernikowa wiec cena duzo nizsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
troszke za bardzo odpustowa ale rzecz gustu....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeeS
Żadna z tych sukni nie zachwyciła mnie w jakiś szczególny sposób-jak dla mnie to same" przeciętniaki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszunia198
suknia jest piękna, przepiękna za swoją dałam 4.600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stać mnie na żadną
ale mi rodzice sponsorują, więc wybrałam za 2000 zł piękną z cyrkoniami, haftami i trenem. Po co wydawać 5000 zł na suknie? Lepiej oddaj biednym!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdda
znalazłam ta sukienka na allegro,bo myslałam ze jestem w ciązy, test negatywny... no ale na forum są różne historie o testach itd..wiec nie jestem pewna na 100% sukienka moze nie wszystkim się spodoba ale za taką cenę chyba warto, ponadto nowa szyta na miarę, co o niej myslicie???? jestem wysoka i dosc szczupła, i chyba ładnie by mi w niej było :) pozatym tą sukienka mozna potem sprzedać, a z tego co wiem to wypożyczenie normalnej sukienki to conajmniej 700 zł http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64219366

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdda
wykasujcie te procenty jeżeli Wam sie nie chce wyświetlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open
wam to kurna nic sie nie podoba, a na slubie kazda wyglada tak samo jak wielka beza fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×