Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lil

chce mi się

Polecane posty

Gość malutka83
Eve.. jak zazdroszcze!!!! ja niestety tez mam duze potrzeby a nikogo kto moglby mnie zaspokoic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
Eve , przy otwrtych drzwiach , ale szzalona jestes :-))) ale super , a ja czuje znów przypływ gorąca ,ach zeby był ktoś kto by mnie popieścił oralnie, mhmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
mistake , czuje , jaki jesteś wyrzeźbiony i jędrny Pochylam się delikatnie , ukazuje się cała przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
całuję cię zachłannie, mój język wdziera się głęboko w twoje usta i splata z twoim językiem, kąsam delikatnie twoje usta, dotykam koniuszkiem języka dolnej wargi, znacząc mokry ślad zaczynam całować szyję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
moje dłonie błądzą po twoim rozkosznym tyłeczku, dobrze że masz spódniczkę, palce obejmują pośladki i delikatnie zagłębiają się w twoją wilgotna szparkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
cała drże , moje sutki twardnieją , pręża się , chcą być ssane , ppieszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
Już cała jestem rozpalona , siadam na stole , Ty klekasz przede mną i pieścisz mnie swoim gibkim języczkiem, czujesz jak pulsuje pod Twoimi ruchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
Dodytkam delikatnie twoich piersi, czuję stwardniałe sutki pod materiałem, moje kciuki delikatnie je muskają ... podnoszę twoją bluzkę i zamykam piersi w dłoniach, pochylam się, dotykam czubkiem języka brodawki, liżę, a potem zamykam w ustach delikatnie ssąc, najpierw jeden potem drugi sutek. Moje dłonie otaczają twoją talię podnoszę cię delikatnie, odwracam i sadzam na ksero ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
liżesz moją muszelkę, namiętnie , zachłannie, podniecenie odejmuje mi oddech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve84
malutka ---> nie jest tak kolorowo. Wszystko byłoby super, gdyby mój mezczyzna mieszkał blisko mnie. Ale niestety jestesmy w dwoch innych miastach i nadrabiamy wszystko w weekendy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
twoje nogi rozsuwają się delikatnie ukazując śliczny różowy pączek - wilgotny z podniecenia, pochylam głowę między twoje uda i czuję twoje ręce na swoim karku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
czuje Twoje pożądanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
lil cholera to ja jestem facetem i to ja mówię co robię :-D zbliżam się do twojej muszelki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
jeste taka mokra , gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
najpierw delikatnie muskam twój pączuszek ustami, potem czubkiem języka, dłońmi pieszcżc twój tyłeczek, przeciągam językiem po łechtaczce z góry na dół, z dołu do góry, i znów, czuję jak jęczysz, jak się wijesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
Mistake , jestem Twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
pieszcząc językiem twój pączuszek przesuwam dłoń do twojej muszelki, czuję jaka jesteś wilgotna, twoje soki spływaja na mój palec kiedy pieszczę twoją szparkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
normalnie odpływam , nie przestawaj Mistake, kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve84
Cholera!!! Ale mnie rozbudziliście....Zaraz zaczynam zabawe przy drzwiach otwartych... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
wkładam palec do środka, czuję jak drżysz, wysuwam, wkładam, potem drugi ..., moje usta cały czas pieszczą twój pączek, całuję, liżę, ssam twoj różowy skarb jednocześnie nie przestając posówa palcami twojej szparki coraz szybciej i szybciej teraz twoja kolej kochanie ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
Jetses taki męski , czujesz jak bardzo cię chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
czuję ale twoja kolej - zobacz jaki twardy - chce żebyś go uwolniła i wzięła w posiadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
potem wyciągasz ze mnie wilgotne od mojego soku palce, wstajesz , teraz ja dam Ci trochę rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
klękam , masuje Twój skarb przez spodnie , mocnie j i mocniej. Czuje jak się pręży , chce zeby go uwolnić. Rozsuwam rozporek sięgam po niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
odchylam głowę do tyłu a z gardła wydobywa się jęk rozkoszy, czuje twoje drobne palce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
Jest już nabrzmiały, spręzysty , niw meści mi się w dłoń. Najpierw delikatnie zataczam kólka językiem wokół jego koniuszka, całuje delikatnie , nie przestając pieściś Twoich klejnotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
powoli wsuwam go do ust ,głębiej i głębiej , ssę Cie delikatnie , mój mięki języczek teraz szybko porusza się , pieszcząc Cię od spodu , czuje że zaraz eksplodujesz, ale nie przestaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake
nie wytrzymam - twój język parzy moja skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil
Ty przytrzymujesz moją głowę , ja sięgam do Twoich pośladków, masuje je , pieszcze potem przestaje, odpycham Cię , kłądziesz się na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×