Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lil

chce mi się

Polecane posty

Mistake , jak się ciesze że Cię widzę :-)))) Co się skarbeńku z Tobą działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
witam szalone i namiętne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem dobry(podoba mi się ta reklama) :-))) Witam namiętniaków i stałych wielbicieli,mISTAKE , WIEDZIAŁAM:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mistake , jk to z mężczyznami bywa:-))))), alecieszę sie . mocno całuje tam gdzie lubisz najbardziej:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tak sobie czytam ten topic, niestety troszke wyrywkowo, bo myślę że jak bym czytala wszystko po koleii, to nie popracowalabym za bardzo ;) niedawno rozmawialam na gg w identyczny sposób z kolegą, po którym nigdy w życiu nie spodziewalam sie takiej akcji (facet ma żone, dziecko, a ja zawsze od początku znajomości traktowalam go tylko jak kolegę); kiedy zdarzylo sie to po raz pierwszy byl wieczór, każde z nas bylo u siebie w domu, być może pil jakis alkohol, może poklócil się z żoną - tak o tym myślalam - chwila slabości i jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy po dwóch tygodniach znowu weszliśmy na \"śliski\" temat w ciągu dnia, będąc w pracy; bylo naprawdę gorąco nie iwem co mam o tym myslec, narazie traktuję to jak dobry sposób na rozladowanie napięcia i musze powiedziec że to bardzo bardzo wciąga pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , no dawno mnie nie było, ale do topiku zaglądam regularnie. Jak się masz malutka. Ja_74-fajnie że tak się bawicie z tym znajomym , ale uwarzaj bo to jest baarrrrrrdzo wcągające:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że wciąga, rozmawialiśmy nawet o przeniesieniu naszych fantazji do reala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba ożywić trochę ten topk . Zima taka trza się rozgrzać:-))) Ja_74 , a jak jest w Twoim związku , czegoś Ci chyba brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym, że aktualnie nie jestem z nikim związana, w związku z tym jeszcze bardziej mnie to wciąga i mam chęć przenieść fantazje do reala byc może spotkamy się w najbliższym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to on ma rodzine . Dla niego moze to być tylko chęć przygody. to znaczy ze nigdy się ie spotkaliście? Możesz sie rozczarowac gdy go na żywca zobaczysz , znam z autopsji:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to on ma rodzine . Dla niego moze to być tylko chęć przygody. to znaczy ze nigdy się ie spotkaliście? Możesz sie rozczarowac gdy go na żywca zobaczysz , znam z autopsji:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie znamy, spotykamy się, ale zupelnie po koleżeńsku ja nigdy nie patrzylam na niego, jak na potencjalnego kochanka, od początku wiedzialam że ma żonę, dziecko byl po prostu kolegą, az tu nagle nie wiadomo jak i dlaczego zaczęliśmy prowadzić bardzo erotyczną rozmowę na gg i chyba chcemy jednak spotkac się na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
y nic nie masz do stracenia , natomiast on wiele . Przemyśl to 2 razy zamnim się spotkacie na sex. Ale rozumiem Cie . nieodparta chec , instynkt .Już sobie wyobrażamn jak by było:-)0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnich_kapturnik
mnie również!!! Ale chyba wytrzymam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dzisiaj chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
600 wpis , nie mogłam się powstrzymać . chce Wam się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×