Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lil

chce mi się

Polecane posty

kładę rękę na twoim karku i zachęcam do głębszego pocałunku, usiąź koło mnie, twój jezyk jest taki gorący ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka83
czujesz jak lil powoli lize twoje podbrzusze...czujesz jej jezyczek na ktory sie zbliza coraz bardziej i bardziej ale nie dosiega Twojego penisa.. drazni sie z Toba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka83
caluje cie.. czuje twoje rece na karku... czuej ze jestem juz coraz bardziej mokra...moja skora reaguje na twoj dotyk.. teraz czuej twe rece na piersiach.. jak je biezesz do dloni.. sa pelne..chce poczuc twoj jezyk na moich sutkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że nie macie majtek to jest wyjątkowo kłopotliwa cześć garderoby ... :-0 obejmuję rękami twoje pośladki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy Mistake, nasze cipki są mokre i nagie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesuwam w górę, glaszcząc brzuch, aż dosiegam twoich ślicznych piersi - nachyl się bardziej, obejmuję dłońmi twoje sliczne cycuszki i czuję jak twardnieją twoje sutki po moim dotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka83
Ssij mi sutki, chcę żeby na koniuszkach pojawiły sie kropelki mleka i żebyś je zlizał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDZ
proszę o więcej------------wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka83
czujesz jaka jestem mokra.. odwracam sie i widze lil ... ktora z lubieznoscia lize delikatnie twojego penisa... najpierw w gore i ... w dol... a ja chcialabym poczuc twoje palce na muszelce...ale ty siadasz i calujesz lil... klekam za toba... caluje twoj kark.. ramiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka83
ehhh.. musze sie przefarbowac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nachylasz się a moj język bawi się z twoimi sterczącymi brodawkami, są rozkoszne, całuję najpierw jedną potem drugą pierś, wciągam sutek i ssię coraz mocniej i mocniej jestem już całkiem twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maIutka83
Liżąc twój kark dłońmi rozszerzam posladki tak mocno az czuje mocne napięcie w kakaowym oczku. Wsadz mi tam twój słodki języczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes juz taki napiety..pragne cie poczuc... widze ze juz jestes gotowy.. chcemy zebys nas wzial... teraz ... tutaj ... nasze ciala ... sa takie gorace .. tylko twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszysz przyspieszone oddechy... kladziesz nas na lozku...lezymy obok siebie... tylko twoje... czy chcesz zebysmy sie pocalowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie się przefarbuj bo już mamy kwadrat :-0 klękasz w rozkroku nad moją twarzą, obejmuję dłońmi twoje posladki i zamurzam język w twojej mokrej muszelce. twoje soki spływaja mi na twarz (mam nadzieję że się nie utopię ;-) ) czuję pod językiem twoj różowy pączuszek, drażnię go końcówką języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maIutka83
lil połż sie obok mnie chce zebyśmy razem poczuły jego silne dłonie w naszych cipeczkach. Czy twoja ocieka tak samo jak moja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maIutka83
Czujesz na policzkach moje nabrzmiałe motylki. Sa naprawde dużeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj, jeszcze nie drażnię jezykiem twoją łechtaczkę, potem docieram do tojej szparki i wdzieram się językiem do środka, dłonie zaciskam na twoich pośladkach, palce drażnią twoję szparkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobione..przefarbowana...;) czuje twoj jezyczek .. dlonmi glaszcze Twoja glowe.. zanuzam palce we wlosach....czy czujesz jak moje cialo drzy?? juz cie tak bardzo pragne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka to t y czy nie :-0 bo nie wiem czy wsadzić czy nie ... wolę byle komu nie wsadzać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już widzę - to jest duże \"I\" a nie \"l\" w związku z powyższym nie wsadzam ;-) przeciągam językiem po wnetrzu twojej cipeczki i racam do łechtaczki, liżę ją i wsci agam w usta, plec zanurzam w twojej szparce , wyciągam, potem dw palce, wsadzam i wyciągam delikatnie masując otworek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrrrrrrrmmmmm ... jak cudownie .. czujesz jak drze... twoj dotyk sprawia ze plone .. moje cialo nie moze wytrzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera ale jesteście
nudni mimo wszystko dzieki za chwilke zabawy. Co kto lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że mi się literki gubią ;-) nie wiem co robi lil, ale łapię cię w pasie i przesuwam w tył, cofasz się aż trafiasz na mojego sztywnego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh... taka rozkosz... czuje jak wszedles nagle... tak cudownie.. przytulam sie do ciebie calym cialem.. czuje jak wchodzisz i wychodzisz.. coraz szybciej..pragne poczuc twoj zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×