Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lil

chce mi się

Polecane posty

Gość cieniutki jestes
miskate:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnieca cie ten widok jeszcze bardziej... ale nie dajesz mi przezyc pelnej rozkoszy... wychodzisz...teraz ja klekam przed toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyczkiem kraze po twoim podbrzuszu.. powolutku.. dochodze do penisa.. i schodze nizej .. czujesz mje dlonie na twoich udach... a moj jezyczek an jadrach.. czujesz jak delikatnie SMYRA... az dochodzi do penisa.. i powolutki podjezdza do gory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie rozmwrzyłam...
co dalej?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż - cieniutki jestem ale się nie muszę męczyć - kobieta mnie SMYRA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistake , teraz Ty się zajmujesz moją szparka , która już nie moze doczekac sie Twoich pieszczot, wypinam się , i ukazuje sie strużka soczku, zliż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujesz jak moj jezyczek sie przesuwa...do gory.. az biore go do ust.. i delikatnie przygryzam... czujesz moje palce jak glaszcza ci brzuch.. jak bladza.. po twoim ciele.... a moj jezyczek caly czas... bawi sie z twoim penisem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiedziałem że tak będize już w momencie kiedy naszła mnie ochota na wpisanie tych bokserek w łosie ;-) jakoś nie mam weny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuje dziś bluesa, i jeszcze te sztuczne malutkie po drodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku... nie gryze... tylko tak delikatnie,... no tak ...wiesz... tak no...;) to bardziej jak smyranie...tylko zabkami...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no skończcie mnie, lil chodź tu z tą twoją wypiętą cipką - a ty malutka nie gryź mojego wacka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie ufasz??? MI??? no prosze... to ja ci sie oddaje... bez pytania o imie... a TY MI NIE UFASZ...;) doprawdy....:P jakbym byla kotka to bym mrauknela z uraza...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo wazny narząd i odpowiedzialny i nie mraukaj bo dostaniesz klapsa ;-) chodź tutaj paskudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PASKUDO????? no nie tego juz za wiele... uwazaj bo ci go odgryze....:P hmmm... klapsa?? ehh.. mistake co ci sie marzy???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Malutka , dokończ dzieła , zostawiasz chłopaka w takim stanie :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ty wiedźmo, jak cię złapię i przełożę przez kolano .... to zobaczysz :-P Naprawdę - coraz gorzej się czuję, dobrze że jutro piątek. Co mi się marzy ? Masz kajdanki i dłuuuugie lateksowe buty na obcasie ? ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurki biedactwo , musisz się porządnie wygrzać:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że .....
ludzie zastanówcie się! nie czujecie potem niesmaku? cyberseks to miła sprawa ale życzę Wam żebyście nigdy nie mieli okazji przekonać się jak wygląda Wasz rozmówca/Wasza rozmówczyni pozostaną marzenia a jeśli posuniecie się dalej i wymienicie fotkami współczuję!!!! bo wtedy niesmak bywa OBRZYDLIWY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×