Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lil

chce mi się

Polecane posty

Gość spokofacet
stysia... czas płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona napalona
Bierz mnie, będzie wspaniale, obsyp mnie złotym deszczem No dalej bierz mnie, bo zaraz spłonę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antes , esteś na dobrym szlaku:-))))pozwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona napalona
antes ... no dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpinasz powoli guziczki, ja caly juz plone, to takie podniecajce, ukazuje sie twoj niebieski koronkowy staniczek, przez ktory przeswituja cudowne ksztalty twojego biustu... zdejmujezsz bluzke i siegasz do zapiecia biustonosza,wreszcie opada i mam przed soba cudowne polkule z twardymi guziczkami sutkow... takich jasnych, malutkich, kuszacych, az stworzonych do piesczot i calowania. dotykam ich wargami i czuje twoj dreszcz, jak bardzo czekalas na moj dotyk. bawie sie piersiami, biore je w dlonie i lekko sciskam, masuje... zaczynam ssac twoje sutki, odchylasz glowe do tylu, rekami przyciskasz mnie do siebie... jestem w siodmym niebie... ale wiesz, ze chce wiecej... znizam sie do twoich kolan, klekam przed toba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona napalona
jestem już mokra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwie mocuje sie z twoja spodniczka, sciagam ja szybko... pod nia masz granatowe stringi... ooooch...juz cale mokre, doslownie plyniesz sokami, tym cudownym nektarem... siegam do twoich posladkow, sciagam poooooowoli majteczki... ukazuje mi sie twoj skarb, twoja cudowna ciasna cipka... chce jej tak bardzo, ze nie czekam ani chwili... prowadze cie do stolu, sadzam na nim... mam ja teraz na wysokosci twarzy... zaczynam ja lizac, delikatnie o dolu do gory, zlizuje sok z tych blyszczacych warg, boskich platkow... nabrzmiala lechtaczka... jej tez nie pozostawie niezaspokojonej... tracam ja palcem, teraz wkladac ci go do cipki i zaczynam lekko poruszac... ty prezysz sie, podpierasz na lokciach i prawie kladziesz na stole...slysze twoj jęk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona napalona
POWTÓRZ TO JESZCZE RAZ, UWIELBIAM TO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistake , ale wiesz ze ja pragne tylo Ciebie:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pieknie
ale tu sobie wyrabiacie a ja tak skacze z tematu do tematu ale u was na prawde goraco, uff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm,dziewczyny, co zrobimy z tym, ze jestescie tu dwie...? na co moze liczyc jeden mezczyzna gdy spotyka w pokoju dwie gorace kobietki... kiedy piesci jedna z nich, co robi druga...? moj maly przyjaciel ledwo miesci sie juz w spodniach... kobieta na stole wije sie z rozkoszy, kiedy pieszcze ja w srodku dwoma juz palcami, kiedy cala splywa od sokow a ciala ma naprezone, piersi stercza w gore, spragnione dotyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antes , ale ja tylko patrze :-))), chociaż nie bez pzyjemności :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytam za sterczace piersi, ugniatam je, mietosze w rekach, tak cudownie pypelniaja mi dlonie...czuje ich sterczace drobne sutki, jak twarde pestki egotycznych owocow, ktore mam przed soba... odwracam cie na brzuch, rozkladasz szeroko nogi... moze ty \"rozpalona\" masz ochote na nastepny krok...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stysia
SPOKOFACET sorrki ale miałam klijenta ubrana jestem w błekitną ssukieneczke bielizna w tym samym kolorze, na nogach sandałki na wysokim opcasiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina mam cię niedostępną i nie mam od ciebie żadnych wiadomości - nie wiem o co chodzi :-0 ale i tak już wychodzę z pracy więc chyba do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokofacet
ooo stysia.. myślałem że zniknęłaś na dobre ładne ubranko... od czego zaczniemy... może pocałunek...w szyjkę...w okolicach uszka..długi i wilgotny ..języczek..po szyjce wzdłuż...kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś tak ostatnio mi się nie chce:-)))) cOż widac tylko mnie sie chciało:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×