Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lil

chce mi się

Polecane posty

no też się cieszę, zaprosiłam swojego mężczyzne , z okazji \"Dnia chłopaka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejejej... :/ dzieki za przypomnienie...;)) racja...;) przeciez wczoraj nawet wymyslalysmy idalne prezenty....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do jakich wniosków doszłyście . Jaki byłby ten idealny prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ... przeszlysmy przez wszystko chyba.. ale stanelo na striptizie... ;) wiesz ... szmpan.. swiece... :D potem stwierdzilysmy ze ten szampan to trzeba wylac na siebie...podczas stripizu..;)) no to spotkanie zaowocowalo paroma pomyslami... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super !!!! Striptease już przerobiłam , chociaż bez polewania się niczym , ale mozna i tak:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, to co zaczynamy nowy tydzień? buziaki :-))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlautka83
hej hej... 😭... weekend sie skonczyl...😭 a tak bylo pieknie:D:D:D no ale teraz czekamy na nastepny...;)) a to przeciez za 4 dni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... to bylam ja tylko mi sie literki pomylily .....;)) a jak Wam minely te dwa wolne od ciezkiej pracy dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam...;)) mam nadzieje ze nie tylko ja...;)) :D:D:D caluski i cmokaski... lil i mistake duze {kiss] dla Was:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onekkk
buziaki dla wszystkich pań. której sie dzis chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1004124_GG
JA ZAGLADAM TEZ:P:P I TEZ WAM DajE CmoKASkI tylko Z JEZYCKZIEM:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo_dziutki
zodstaw gg poswintuszymy wieczorem na gg okolo 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 witam wszystkich, jaka szkoda że nie mogę z wami pogadać ... :-0 Ale mam taki okres w pracy, że noramlnie zwariuję za tydzień :-0 Ale i tak o was pamiętam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było , ale iwdzę że nie tylko mnie. To nikomu się nie chce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w pełni zasługujesz na nicka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowy chce sie przedstaw
ić-rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kłaniam się nisko Roman jestem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas też niestety
:classic_cool: chłechłe 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh.. caly dzien probowalam sie na kafe dostac i nie dzialalo...;( primitiv -- szkoda ze nie pracujesz tam gdzie ja .. no chociaz moze moze..;) lil... witam i pozdrawiam🖐️ a gdzei sie pan Mistake podzial...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy30
Chętnie poznam którąś z Was. gg 2522199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowych Prymityw , ale czy ona wiedziała ze Ty patrzysz? Wiesz czasami nikt nie zrobi tego lepiej :-)) Hej Malutka , dawno się nie widziałyśmy Mistake przepadł jak ciotka w Czechach :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×