Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pati.78

POCHWAL SIĘ SWOJĄ POCIECHĄ!!!!!!!

Polecane posty

W związku z tym, że sama lubie oglądac zdjecia maluchów a i chwalic sie swoja - uwielbiam;), zapraszam wszystkie mamusie do dzielenia sie swoim szczesciem. Zamieszczam zdjecia swojej corci i czekam z niecierpliwoscia na inne fotki!!! Pozdrawiam serdecznie! www.asia2505.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalałyście Chyba tak
Cały internet przepełniony jest zboczeniami, kto ma rozum, ten nie udostępnia prywatnych zdjęć w internecie! Skąd wiecie, czy nie narażacie dziecka na niebezpieczeństwo?! Puknijecie się w czoło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliiczne :). hehe. Kurcze, ja mam 18 alt a juz wiem ze nie moglabym nie miec takiego malusska ;-). kiedyś ;). Śliczne, a z tymi pedofilami to nie popadajmy w paranoje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet me
ja ma 20 a moja córcia w grudniu kończy dwa latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agais
i w związku z tym pewna jesteś że zaden zboczeniec nie wali konia patrząc na fotke twojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie zaden sobie mojego dziecka nie upatrzy i nie porwie np. a jesli wali sobie ktos tam gdzies konia..nic nie poradze i akurat to mojemu dziecku na szczescie nie zaszkodzi.a tak poza tym to pedofilow jaraja zdaje sie zdjecia nagich i to starszych dzieci?moj boze,czy niemowleta tez?serio nie mialam pojecia jesli to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo mozesz powiedziec,ze jak ide z mala w wozku to powinnam ja szczelnie odgrodzic,bo jakis typ ja zobaczy i potem w domu sobie zrobi dobrze. to obrzydliwe,ale na szczescie nieszkodliwe i nie niebezpieczne dla mojej corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie ze sie dolazacie!!! Juz myslalam ze sie wyglupilam. Sliczne te wszystkie kafeteryjne dzieciatka:D Pozdraiwm sredecznie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisek
juz sie puknelam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metka- gratuluje pociechy! Sliczny malec! Miło mi ze czytalas grudniaka. Ja sie tak bardzo zzylam z naszym tematem i dziewczynami, ze jak skasuja ten temat--to nie wiem--rozszarpie tych lobuzów 😠. Pozdrawiam wszystkie mamusie i maluchy! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pati I ja jestem fanką Waszego Grudniowego topiku. Z tego co wiem to na kafeterii mają jakieś problemy z długimi wątkami, a zawsze można założyć część drugą wątku, tak jak robią to mamy starające się o dziecko. One założyły już czwartą część ;) Zapraszam do galerii Aleksa, adres w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym
ale ciągle jej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale w linku ze zdjeciem wkradl mi sie jakis blad mam nadzieje ze teraz bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zamieszczacie
zdjecia z tymi swoimi obwisłymi cycami na wierzchu????????????? są obrzydliwe i mogłybyście zachować je dla siebie!!!! niedługo będą zdjęcia z nacinania krocza. opanujcie sie trochę!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) hehe, smiac mi sie chce z niektórych wpisów!!:P:D:) DeGie- swietny pomysł na stronke! Bardzo mi sie podoba a najnardziej wasz pociecha oczywiscie!;) Tylko strasznie wolno ładuja mi sie zdjecia! To wina mojego sprzetu czy tak to ma byc? Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko, Wasze pociechy ściskam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, mialas dobry pomysl jak widac ;) Twoja Asia od kiedy tak staje w lozeczku? moj synus tez tak zaczyna....niestety jeszcze nie ma wprawy i czesto laduje na pupie, po drodze zaliczajac szczebelki, mam oczy dookola glowy. DeGie- u mnie wszystko dobrze biega....otwiera sie szybko....wiec moze to cos Pati u Ciebie. Fajne te nasze skarby:) trzeba przyznac nie?:):):) pozdrawiam a dla maluszkow 👄pa http://img375.imageshack.us/my.php?image=alex070705pierwszakaszka0457tt.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslane oczy- dzieki i zgadzam sie;) On jest dla nasz wszystkim!naszym malenkim wielkim szczesciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×