Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziadzio

Czy ma szanse przetrwac zwiazek dziewczyna 19 lat a on 39?

Polecane posty

Gość Dziadzio
cale szczescie ze nie jestes jej ojcem :) znam jej rodzicow i sa bardzo fajni i sympatyczni i sie ciesza ze ich corka jest szczesliwa . a o to chyba chodzi . p.s. a swoja droga czy ty kiedys slyszales o szczesliwych zwiazkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anstazja3
nie, absolutnie nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadzio
tajemnicza.. sam wiek moj wskazuje,ze do biednych nie naleze ;) ale tu nie o kase chodzi ,chociaz wszystko mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JĘZOR
żona go zostawiła bo latał za babami a teraz wykożystuje małolaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gazu
z takim szmaciażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadzio
widze ,ze duzo tu jest osob "poszkodowanych" przez zycie przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadzio
KORNELJA 28 ja ma cie zostawic facet to nie musi byc roznica wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadzio nie chce ci nic ujmowac moze i jestes przystojny wysportowany itd ale na pewno jakas tam role odgrywa w tym zwiazku twoja kasa :O ona jest na dobra sprawe jeszcze nastolatka nie mysli tak jak ty o zyciu powaznie no chyba ze ty myslisz tak jak ona to juz zupelnie inna sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzka50
przecież ten mami synuś wcale nie myśli poważnie tylko chce sobie pobzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadzio
tajemnicza .. wiedzialem, ze taki watek (kasy)bedzie sie tu pojawial , nieodlaczny atrybut niektorych kobiet ;) prawda jest ze o wiele szybciej moze sobie ulozyc zycie z kims kto juz cos ma ,niz zaczynac od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Maja...
spalić starucha albo nie mam lepszy pomysł odstrzelimy mu tego małego ptarzka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czyli twierdzisz ze to nie mialo znaczenia dla niej wogole?:| wahahahha sorki :O ale zauwaz sam czy widziales facet ktory ma mlodsza kobiete a nie ma kasy ?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Maja...
ej dziadzio spadaj z tąnd idz zarabiać to swoją kasę i zostaw tą dziewczynę w spokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadzio
Maja jak ty mialas doczynienia caly czas z malymi ptaszkami to nie znaczy ze inni tez takie maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Maja...
albo chodź Dziadzio obciągnę Ci paukę i zobaczymy czu coś zostanie żeby spuścić mi się na twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadzio
dziewczyny /kobiety ! dlaczego jestescie tak bardzo zazdrosne ? zadnej konkretnej wypowiedzi przez te 2 godziny , tylko ( wybaczcie) szczekanie i ujadanie :( jest to zalosne, ale taki wasz urok i pozdrawiam Was p.s. moja dziewczyna siedzi obok mnie i sie ubawiala za wszyskie czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila chwila czy ja ujadalam ?!😠 to jest moje zdanie a nie jakas nagonka na ciebie i twoja panne:O widac ze prawda w oczy kole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadzio
myslalem ,ze forum jest na wyzszym poziomie :( nie moge tego inaczej skomentowac jak wyzej :( tajemnicza22 poczytaj ten topik i sama powiedz? jaki jest poziom ? tzw. reakcja tłumu szkoda pisac dalej :( te osoby ktore tu pisaly potrzebuja raczej wyladowania swoich emocji ale nie na forum tajemnicza22 nie bierz tego do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem....
to na 99% nie ma szans.... tu nie chodzi o to czy to milosc czy nie..... to nie ma zadnego znaczenia.... bardziej chodzi o róznice interesów.... a najczesciej od tego rozpadaja sie związki..... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz mi
Nie ma !!!! Ja jestem w takim związku od 14 lat i nie wierz,że będzie dobrze!!! PROSZĘ NIE DECYDUJ SIĘ NA TO!!!! Wszystkie argumenty,które przytoczyli Twoi wcześniejszy rozmówcy są jak najbardziej zasadne. A jeśli chcesz się wpakować w studnię bez dna,to nie słuchaj mnie... W końcu Jesteś już dorosła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzioo
14 lat to duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaaa
Hehe no to Cię tajemnicza22 zaskocze:D Bo ja jestem właśnie z facetem i sprawa wiekowa wygląda podobnie jak u dziadzia;), z tym, że mój facet zamożny na pewno nie jest. Istnieją więc takie związki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaaa
Do uwierz mi => a dlaczego ma nie być dobrze? Ludzie, jeśli chcą, to się zawsze dogadają:D Nie mówię, że to jest łatwe. Z autopsji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadzio
nowicjuszka 🖐️ dzieki Ci bardzo !! fajnie ,ze sa takie przyypadki jeszcze :classic_cool: pozdrawiam Cie goraco !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róźowy króliczek
Wypowiadałam się juz na podobny temta na kafeterii, napisałam wtedy, ze młode kobiety pociąga dojrzałość mężczyzn, coś takiego,że już niby ustatkowani, mogą zapewnić bezpieczeństwo a tu jeszcze mają chłopięcy polot i iskierki w oczach, napisałam też, że to trudny związek, bo jej rówieśnicy kiedyś dorosną i staną się bardziej męscy, z duszą, klasą, wyrobionym charakterem a Ty wejdziesz w inny etap swojego życia i wtedy może byc troche zawirowan w waszym związku.Nie wiem czy nie lepiej kontynuować sobie przyjaźń przez lata, kochac po cichu platonicznie ale miec tez swoją druga połowę, która poprzez podobny światopogląd a on wyrabia się wraz z wiekiem lepiej Cię zrozumie...a tak na koniec to kto zrozumie miłość, wiec jeśli to ma sens to nie słuchajcie tego naszego "jęczenia":) Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×