Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

DRUGIE ZONY I MATKI,JAK SOBIE RADZICIE?

Polecane posty

a moze temu przed czarnym nikiem, czy to wazne? nie mam zamiaru dyskutowac w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do druga I
jestem jeszcze Do szkiełko i Do Kwiatek na pieniądzach w drugim.. Ale postanowiłam się nazwać ( np .pokrzywa ), bo tak jest niewygodnie. Może macie jakies propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkiełkoo
do do druga 1 ja mam dla ciebie propozycję ! Idz wsadz sobie główkę do twojego pachnącego sedesu spuść swoją niebieską wodę i zaraz ochłoniesz bo się chyba za bardzo nakręciłaś złotko :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do druga I
do szkiełko dzięki za propozycję, nazwę się ZŁOTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkiełkoo
wiesz jak chcesz się ze mną zaprzyjażnić to powiedz odrazu nie musisz się tak czaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że tak tu gorąco, bo na zewnątrz zima. Druga1, jak najbardziej mail wchodzi w grę. Szkiełko, a może i Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkiełkoo
madzka chętnie bo męczy mnie to babsko tutaj już . :> Zresztą ciężko tu cokolwiek powiedzeć normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu Złotko
to dobrze, będziecie miały mniejszy wpływ na porządne drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzki
Super :-) teraz moje uwagi mogę wysyłać ci bezpośredni na maila :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Madźki. Po pierwsze, zastanów się, skąd wiesz, czy podałam prawdziwego. A po drugie, nie pochlebiaj sobie. Skąd wiesz, że w ogóle otworzę wiadomości od takich jak Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkiełkoo
złotko ale co ty wtedy będziesz robiła ? myślałaś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkiełkoo
madzka wysłałam ci już maila. Daj znać jak go odbierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu Złotko
i tak siedzę przy komputerze, piszę książkę. Jak się zmęczę, to zajrzę sobie na pieniądze w drugim... Ale cieszę się, że się o mnie martwisz. Jednak mylisz cynizm z ironią, poczytaj definicje a zgodzisz się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu Złotko
Przykro mi, ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno, choć czasem w życiu się tyle dzieje, że aż chciałoby sie usiąć i to opisać. W każdym razie baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkiełkoo
I jak madzia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się wyprawia?! Pewnie teraz będzie cisza,bo już ta godzina.... To przecież takie łatwe:żyć swoim życiem,pozwolić innym cieszyć się swoim życiem.To przecież takie rzadkie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzki
Myślę, ze mail jest prawdziwy "flu" to zaraźliwa choroba, coś w tym jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzki
zarażasz wszystkich fecetów w swoim otoczeniu, czy tylko jednego głupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj dziewczynki!Mój mąż ma za tydzień sprawę o obniżenie i już mamy wszyscy kiepskie nastroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia!! KIedyś musi się udać. Oliwa sprawiedliwa. Miejmy nadzieję. A u nas cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może Wam
podwyższą te alimenty :p Daj znać, będę czekać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio widziałam się z moją przyjaciółką,też drugą żoną,też ma dziecko z pierwszego małżeństwa.U niej jest jeszcze jeden problem.Ona malat 29,a on 43,więc oprócz tego co musi wysłuchać kazda następna żona,ona wysłuchiwała,że leci na jego kasę,bo kto by się zakochał w starym dziadku.No i mamy dobry ubaw,kiedy nam opowiada,jak on idzie z jej synem do lekarza(mały ma 7lat)a lekarz mówi o nim-dziadek..On ma już dorosłą córkę,która studiuje,poprzednia żona ma faceta.W ogóle nie kontaktuje się z nim.Z córką ma bdb kontaktA(ona jest młodsza od mojej przyjaciłki 5lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkiełkoo
Powodzenia :> kwiatku. A ja mam z głowy przyjazd córki męża w weekend bo ma andrzejki :) A w przyszłym tygodniu też nie może bo urodziny mamusi :P Przyjedzie przed świętami na zakupy a my ją zaskoczymy i już jej kupimy prezent :P :P hih. W sumie to szkoda że jej nie będzie taka pogoda nudy w domu w weekend , dziecko po chorobie musi siedzieć w domu dobre byłoby towarzystwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHIHI,ZAŚMIAŁY SIĘ WSTRĘTNE MACOCHY.... PRZECIEŻ JESTEM DOBRYM CZLOWIEKIEM.CZŁOWIEKIEM,NIE ANIOŁEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szkiełka
Ty prowokować chcesz, czy tylko taka wredna jesteś? Nic cię nie obchodzi to dziecko. Super, że nie przyjedzie! Albo nie, bo jednak by się przydała. PRZYDAŁA DO TOWARZYSTWA. Tylko ty sama jesteś ważna (nudy w domu) i twoje chore dziecko (dobre byłoby towarzystwo). A ona? To jest dla ciebie radocha, że prezent jakiś tam kupisz i utrzesz nosa dziewczynie? Wy ją zaskoczycie czy raczej ty zmanipulujesz jej ojca? Chyba normalne, że dzieciaki uwielbiają zakupy, zwłaszcza przed świętami. Co się dziwić, że dziewczyna jest nabuzowana złością. Dzieci bardzo łatwo wyczuwają fałsz - a ty na wskroś fałszywa jesteś. Nie zwalaj winy na jej matkę. Najpierw jeszcze raz przeczytaj swój wpis, a potem zastanów się, czy tak nie zachowujesz się wobec tej dziewczynki zawsze. Dla mnie jak najprawdziwsza baśniowa macocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×