Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loth Lorien

Mój sąsiad zdradza ŻONE!

Polecane posty

Nigdy nie pomyslałam ze będę kiedykolwiek szukac pomocy na kafe ( :D ) ale jednak....wczoraj przytrafiło mi sie coś dziwnego. Mam sąsiadke na parterze - ma około 28 lat, dwojke dzieci, full kasy, przystojnego męza...sama jest fajną babeczką, zadbana, atrakcyjna (nawet bardzo) Byłam wczoraj w kinie z moim miśkiem i widziałam sąsiada (męża sąsiadki ) i w towarzystwie jakiejs babki, obściskiwali sie :/ ) Co byście zrobiły na moim miejscu, no bo przecież jej nie powiem, bo zrujnuje jej życie, a z drugiej strony głupia sprawa...koleś (sąsiad) widział mnie, speszył sie nieco, ale nic nie powiedział, ani dzien dobry...zreszta nigdy go nie lubilam bo byl gburem...co robic ehh..dlaczego faceci tak komplikuja kobietom zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli szkoda Ci sasiadki, to porozmawiaj z jej mezem i powiedz, że jeżeli on nie zostawi tamtej to powiesz żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja go nie znam, tylko z nią gadam, z nim nigdy, straszny gbur z niego był, dzien dobry ledwo co umiał z siebie wydusic, nawet nie wiem jak koleś ma na imie, mam do niego podejść i tak od razu walić prosto z mostu? :/ a jak mnie wyśmieje? i wyprze sie wszystkiego? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz anonim do żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedz jego zonie
U mnie byla podobna sytuacja. Wszyscy sasiedzi wiedzieli ze moj facet ma romans, ze mnie zdradza a mimo to nie mowili mi o tym zachowywali sie jakgdyby nigdy nic. Mam do nich o to straszny zal, bo dowiedzialam sie ostatania. Czulam sie strasznie upokorzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wsadzaj nosa
w nieswoje sprawy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Powiedz Jego Żonie...A jakby ci ktos powiedział z sąsiadów to nie miałabys do niego żalu? No bo ja sobie tak myślę, że ona np może dziwnie zareagowac, nie uwierzyć mi, może sie obrazic na mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffff
to nie jest Twoja sprawa chyba ze sąsiadka jest Twoją przyjaciółką jesli tylko na "dzień dobry" to daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ventana
to nie Twoja sprawa, nie wtrącaj się.Lepiej skup się na swoich sprawach i pilnowaniu własnego męża. p.s. Sąsiadka mojej kuzynki spotkawszy jej męża też w kinie właśnie z inną kobietą naopowiadała jej niestworzonych historii... Potem się okazało, że facet był z siostrą, ale zanim sobie wyjaśnili były awantury i niesnaski, ciche dni. Ludzie, zajmijcie się swoimi sprawami i nie wciskajcie w nosa w cudze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze nie powinnas sie w to mieszac kazdy ma swoje zycie i to takie jakie sobie sam wybiera a co Ci da jak o wszystkim powiesz ?? jesli ta zona go bardzo kocha to i tak Ci nie uwierzy a jeszcze moze Ci nabluzgac ze zmyslasz itp a z kolei ten jej mąż moze wszystkiemu zaprzeczyc i Ty wyjdziesz na tą najgorszą ja bym nic nie mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj sasia dtez zdradze swą babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* sąsiad też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×