Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ebusia21

22 tydzień ciąży !!!!prosze o odp...!!!

Polecane posty

Gość asik212
jestem w 22 tc i od kilku dni odczuwam bole podbrzusza, dzisiaj bylam u gin i powiedziala,ze to moga byc skurcze albo zwykle przemeczenie. przepisala magnez i nospe i zalecila duzo odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdannn
Dziewczyny jestem ginekologiem od 34 lat i często dziewczyny pytają jak obliczyć ciążę . Najprościej jest liczyć tygodnie , ale jeżeli upieracie się liczyć miesiące to zawsze liczycie pełne ( ukończone ) miesiące ciąży . Np. 22 tyd.to dokładnie 5 miesięcy i 2 tygodnie a nie 6 miesięcy . Teorytycznie idzie wam 6 miesiąc , ale jest on nie skończony więc nie nazywamy go właściwym miesiącem , bo licząc w ten sposób jeżeli urodzicie w 42 tygodniu musiał bym powiedzieć ze jest to 11 miesiąc .Blad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdannn
Dziewczyny jestem ginekologiem od 34 lat i często dziewczyny pytają jak obliczyć ciążę . Najprościej jest liczyć tygodnie , ale jeżeli upieracie się liczyć miesiące to zawsze liczycie pełne ( ukończone ) miesiące ciąży . Np. 22 tyd.to dokładnie 5 miesięcy i 2 tygodnie a nie 6 miesięcy . Teorytycznie idzie wam 6 miesiąc , ale jest on nie skończony więc nie nazywamy go właściwym miesiącem , bo licząc w ten sposób jeżeli urodzicie w 42 tygodniu musiał bym powiedzieć ze jest to 11 miesiąc .Blad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pellla
dziękuje za informacje Panie doktorze : ja właśnie tak liczyłam bo jestem w 22 tygodniu czyli dla mnie to jest 5 miesięcy i 2 tygodnie... Dziewczyny zaczęły wprowadzać mi mętlik w głowie..... Dziękuję jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak gin liczy to nie ma nic do rzeczy bo ksiezycowe miesiace to nie normalne miesiace i jak ktos cie zapyta w ktorym miesiacu jestes to konczysz 5 miesiac. Na chlopski rozum 40 tygodni podziel przez 9 wyjdzie ci okolo 4,5. czyli 4,5 tygodni trwa jeden miesiac. Czyli 9 tydzien to koniec 2 miesiaca, 18 tydz to koniec 4 miesiaca, 22,5 tydz to koniec 5 miesiaca, 27 to koniec 6 miesiaca, 31,5 to koniec 7 miesiaca, 35,5 to koniec 8 miesiaca, no i od 35,5 - 40 to 9 miesiac. To jedyne dobre i logiczne liczenie miesiecy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

https://dzieckoija823901217.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×