Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raba

robotki szydełkowe

Polecane posty

Gość raba
czy ktos ma wzór na zasłony do drzwi-dekoracyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Rabo juz ci kiedys obiecalam ale nie mialam skanera teraz moze mi sie uda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raba
czekam , będe bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayse
mam katalok z wzorami, ale po niemiecku, jak masz ochote to moge zeskanowac i przeslac mailem, albo skserowac caly katalok i przeslac poczta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Ja znalazlam ale to jest szydelko i scieg azurowo przeciagany nie wiem czy ty chcesz jednokoloroey czy z roznych kolorow. Nie moglam ci tego wyslac dzisiaj sprobuje a ten katalog co masz to sa serwety na drutach? jesli ak to bardzo prosze. Tesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raba
Ayse ... podaje adres ...bara95@o2.pl... potrzebuje inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raba
..niż serwetki i obrusy ..gdzies mi uciekło dokończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayse
Raba nie moge znalesc twojego topicku? wiec nie wiem, czy zyczysz sobie to ksero czy lepiej mailem ? pozdrowienia PS. teraz biegne do pracy, zajrze ok 14.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayse
sorry, Raba , ja to jakas zakrecona jestem:) wysle ci to obiecuje, jutro wieczorem, bo musze napierw zeskanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashly
witam wszystkich kto potrafi zrobić półkole obrus siedzę próbuję zrobić i nic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie osoby zainteresowane oraz zajmujące się rękodziełem zapraszam na forum Szkatułka Pełna cudów (http://www.szkatulka.org.pl Znajdziecie tam możliwość rozmów i dyskusji, udzielania i otrzymywania porad na problemy związane z rękodziełem (m.in porady na temat haftowania i szydełkowania) , możliwość pokazania własnych prac szerszemu gronu i wiele, wiele innych! Pozdrawiam Lila http://www.szkatulka.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja743
Zapraszam na mojego bloga o szydełkowaniu. Na razie raczkuje ale zamierzam tam zamieścić schematy różnych ubrań jak i serwet, bieżników, obrusów i firanek www.szydelkodruty.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×