Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orbitka28

CIERPIĘ....

Polecane posty

Gość Orbitka28

Nie mogę jeść, nie mogę spać, nic mnie nie interesuje... Tylko te myśli i cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
Orbitka,głowa do gory ktos kiedys powiedział ze jak sie cierpi to przynajmiej wiadomo że się zyje:) ja tez cierpie ale co tam po cierpieniach zawsze ejst ten lepszy okres,więc nie martw się cokolwiek to jest za jakis czas się wszystko unormuje i bedzie dobrze mysl pozytywnie,ja bynajmiej tak robie:) chociaż łatwe to nie jest przyznaje,ale dołować się jest jeszcze gorzej nie ma co się zamartwiac bedzie dobrze trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orbitka28
Jestem z facetem w trudnym zwiazku. Jestem wykończona... Jak widzi, że kocham to obojętnieje, jest zimny, daleki... Jak ja obojętnieję przychodzi i łasi się, mówi, że kocha... Męczę siebie i jego... A nie chcę bez niego żyć... Z nim też nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko
ORBITKA!!! >>>>> podaj mi rekę, a potrzymam Cie za nią... Ja jestem w takim samym związku :( i też nie chcę tego kończyć, bo nie potrafie tak poprostu zrezygnować z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orbitka28
Wczoraj siekochaliśmy, powiedziałam mu, że go kocham... On nic nie powiedział. A potem rozmwaialiśmy i jakoś wyszło na to, ze on sie zastanawia czy my będziemy mogli kiedyś zamieszkać, być razem i on w to wątpi... A ja po 2 latach pierwszy raz powiedziałam mu bezpośrednio te słowa... :-(. Zabolało... Duzo mnie one kosztowały, bo rzadko w zyciu je wypowiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko
gdy ja pytam: "kochasz mnie?" on odpowiada ... przecież już Ci kiedys powiedzialem... :( O mieszkaniu razem nie rozmawialiśmy, nie jestesmy razem długo..kilka miesięcy... A ja czuje ze musze być bardziej stanowcza, twarda, nieustepliwa...lecz nie potrafie.. Tak bardzo chciałabym odać mu cala siebie.. zatracić sie w nim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część ! Tak myślę że wasz związek nie ma sensu ,skoro już doszło do współżycia seksualnego i przyszło to tak łatwo z tobą ,to dlaczego nie spróbować z innymi dziewczynami które są na pstrykniecie palcem . Gdyby musiał zabiegać o twoje względy bardziej by się starał, dostał wszystko na tacy bez żadnego wysiłku ......czego oczekujesz ,facet powinien walczyć o względy kobiety, kiedy kobieta jest łatwą zdobyczą nigdy jej nie będzie szanował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×