Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość de_monique...

JA I MOJ CHLOPAK NIGDY NIE MOZEMY BYC SAMI !!!

Polecane posty

Gość de_monique...

moze nie nigdy, ale bardzo zadko, oboje mieszkamy jeszcze z rodzicami i wiem ze wiele par tak ma ale...u mnie mozemy sie spotkac raz na jakis czas ale nie codziennie bo moja mama ma zawsze jakies "ale" on ma pokoj z bratem, przeprowadzaja sie dopiero za pol roku i wtedy bedzie mial swoj pokoj...ale to jeszcze cale pol roku!! mamy juz oboje dosc chodzenia po knajpkach, kinach , cukierniach itd... znudzilo nam sie juz to, chcemy byc czasem tylko sami a nie wiecznie wsrod ludzi...nei wiem czy ktos mnie rozumie :( nie zrozumcie mnie zle bardzo sie kochamy ale meczy mnie ta sytuacja i podejrzewam ze jego tez...czy ktos z Was mial podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de_monique...
trudno...nikt nie odpisuje wiec chapie dzide i w podskokach spierdalam bo mama wol an aobiad🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka nie martw się
też tak miałam, moj chlopak ma teraz swoj pokoj i jego rodzice czesto wychodza i wtedy mamy dobry sexik :]]]]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli się nie ma
tego co się lubi, to lubi się to co sie ma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111gość111
Moim zdaniem warto poczekać a przez ten czas poznasz go jaki naprawdę jest w towarzystwie. Po co od razu się spieszyć ze wszystkim a potem żałować ? Czasem cierpliwość popłaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×