Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawie-mężatka

Makijaż ślubny

Polecane posty

Gość wizażystka-ola
A później zastanawiamy się, gdzie się jakimś świństwem zaraziłyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
wizażystka-ola----------------- dzieki. wieczorem przeslę ci fotkę... jeśli mogę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizażystka-ola
Możesz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
wizażystka-ola------ wysłałam ci maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizażystka-ola
Mail nie doszedł. W adresie alex__andra@buziaczek.pl są dwa __ Skopiuj z tej strony ten adres. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
wizażystka-ola-------------- czy między "buziaczek" a kropką jest odstęp? Wysłałam ci maila na skopiowany stąd adres i przyszedł mi mail o jakimś błędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizażystka-ola
Doszedł mail. Tym razem ja popełniłam błąd w adresie, ale na szczęście pomyślałaś za mnie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle 27
Też jestem wizażystką, i też odradzam pójście do "zwykłej" kosmetyczki. Niestety wynonanie makijażu u wizażystki to często koszt 100-150zł. I oczywiście teżnie jest gwarancją super makijażu. Najlepiej sprawdzić jakąś polecona wizażystkę albo po prostu pomalować sie w domu, zresztą to czy makijaż będzie się długo trzymał tylko w połowie zalezy od rodzaju kosmetyków. Wiele zależy od tego jak skóra jest przygotowana do makijażu noi od typu cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vctr
elle ile kosztuje analiza kolorystyczna u wizazystki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizażystka-ola
Takie właśnie kosmetyczki, robiące seryjne makijaże, psują opinie wizażystkom... W szkołach wizażu wałkujemy dwa lata techniki makijażu,natomiast kosmetyczki jego podstawy w miesiąc. I jak tu porównać makijaż kosmetyczki do wizażystki ? Prawda również jest też taka, że mnóstwo dziewczyn , po kursach wizażu, trwających kilkadziesiąt godzin, nie ma zielonego pojęcia na temat profesjonalnego makijażu i również psuje opinie tym, które na rzeczy po prostu się znają . I trzecia grupa makijażystek, to te, które skończyły szkoły, ale talentu za grosz nie mają. Miałam kilka lat taką sytuację, a propos kosmetyczek... Byłam jeszcze słuchaczka szkoły wizażu. Tuz przed Sylwestrem, koleżanka kosmetyczka, prowadząca salon, poprosiła mnie o pomoc przy wykonaniu makijaży sylwestrowych. Ja jednak uznałam, że skoro dopiero sie uczę tej sztuki, nie powinnam za takie pieniądze ( 100 zł za każdą klientkę) wykonywać makijaży, bo skoro ktoś płaci, jednocześnie wymaga... Ona zareagowała na moja wypowiedź słowami- co to za sztuka oko wycieniować ?! I dokładnie z takiego założenia wychodzą wszystkie te makijażystki, od których wychodziłyście niezadowolone. One po prostu CIENIUJĄ OKO i PUDRUJĄ TWARZ ... W tym zawodzie chęci jednak liczą się najmniej. Nie wystarczy chcieć, trzeba po prostu umieć... Podstaw makijażu można sie nauczyć, resztę trzeba czuć... Wizaż to nic innego, jak sztuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle 27
vctr>>> to zalezy, od ok 200zł wzwyż w zależności od tego czy analiza kolorystyczna będzie dotyczyła tylko makijażu, czy takze garderoby, włosów itp. Zresztą każdy salon ma swoje ceny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog-gosia
włosy mi dęba stają jak pani"super-wizażystka" wymądrza się o "zwykłych kosmetyczkach"..mam tylko cichą nadzieję,że nie wrzucasz wizażystko...do jednego worka wszystkich...bo dobrze byłoby jeszcze wspomnieć o tym,że oprócz kosmetyczek po technikum(z okrojoną wiedza kierunkową)-napewno są i wyjątki....-są jeszcze kosmetolodzy,którzy spędzają po kilkanaście godzin na uczelniach dziennie po 5 lat...i z pewnością swoich umiejętności i wiedzy mogą być pewni..i nie muszą chylić czoła przed wizażystkami,bo znają się na rzeczy........i wcale nie maja ochoty czytać tych bredni,że tylko szkoły wizażu kształcą nietuzinkowe i indywidualne podejście do makijażu!!!! prosze o tym pamiętać!!!!(istnieja jeszcze kosmetolodzy!!!!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog-gosia
ps:też wychodzę za mąż za 3miesiące.... i nadal nie zdecydowałam czy sama się pomaluję czy zostawię to znajomej specjalistce-bo to się wszystko o czas rozbija-ile go na owy makijaż zostanie między fryzjerem a błogosławieństwem... ale można samemu!!!!!nie zniechęcajcie się te,które chcecie tak właśnie zrobić... dobra baza,podkład,puder transparentny,róż, tusz,cienie,kredka i trwała pomadka plus oczywiście utrwalacz...no i odpowiednie przygotowanie wcześniejsze!buzi-a dacie radę;)----jeśli tylko macie czas i zacięcie do tego:)ale-dla chcacego nic trudnego:D chociaż...trzeba wziąźć na poprawkę to,że w TYM SZCZEGÓLNYM DNIU mogą łapki latać i może być problem ze zrobieniem idealnej kreski;p WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM PRZYSZŁYM PANNOM MŁODYM:* I SOBIE TEŻ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkal
A ja,choć jestem dentystką, też będę się sama malować na ślub.Mieszkam w małym mieście,w którym nie ma dobrej wizażystki, ponadto sama wiem w jakim makijażu wyglądam najlepiej.Zainwestuję tylko w lepsze kosmetyki:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaKasz
Najlepiej zamówić profesjonalną wizażystkę. Malowała mnie Anna Żurawska, świetna wizażystka malowała mnie do ślubu. Makijaż był idealny, ponad to nie jest droga i przyjechała do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem zdania że lepiej postawić na profesjonalistke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka22
Ja też wychodze z założenia że lepiej jest postawić na makijażystę. Zazdrościłam bardzo mojej kuzynce z Krakowa bo ją do ślubu malowała Pani Ewelina Szajnar. Ta to dopiero ma podejście do klienta. Nie dość że ponad godzine z nią rozmawiała jak chciałabyć umalowana to później zrobiła to tak ładnie. Nawet przegladałam tutaj http://szajnar.pl/ inne dziewczyny, ktore malowała i żałuje że w mojej okolicy nie ma nikogo takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie, ze o wiele wiecej wydasz nate profesjonalne kosemtyki, ktore potem beda lezay nieuzywa niz na wizazystke. Mnie do slubu malowala pani z http://maquillageart.pl/oferta/uslugi-mobilne/ i nie byl to duzy wydatek. Poza tym slub ma sie raz w zyciu i mozna zaszalec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinka08
A nie myślałaś o makijażu permanentnym? Raz zapłacisz przed ślubem, a potem masz na kilka lat. Mam zrobione usta i efekt jest fajny. Wiem, że czasami taki zabieg boli, ale ja miałam jedynie lekkie zaczerwienienie i zero bólu. A robiłam je u pani Aleksandry Góreckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do ślubu malowałam się sama. Codziennie nakładam makijaż, więc to dla mnie nie był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie profesjonalnej makijażystki i fryzjerki na dzień swojego ślubu to polecam Sylwię Hubicką. 2 w 1 :) jej portfolio możecie zobaczyć tutaj www.sylwiamakeup.pl Malowała moją przyjaciółkę, która na co dzień w ogóle się nie maluje, efekt był olśniewający! Aż pozazdrościłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze isc na makijaz slubny do profesjonalistki, bo to bardzo wazny dzien :) Sama bylam w Black Pearl, cena w porownaniu do jakosci wykonania jest bardzo niska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samodzielnie bym sie nie podjela....ale moge polecic salon sprawdzony przeze mnie- black pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOVA Centrum Edukacyjne Katowice Interesuje Cię wizaż i kosmetyka? Nie czekaj! Już dziś zwiększ swoje kwalifikacje i nabierz nowe umiejętności! Technik Usług Kosmetycznych trwa 2 lata i jest bezpłatny. Wizażystka/Stylistka trwa rok i jest teraz za jedyne 119zł miesięcznie. Zapewniamy wszystkie materiały na zajęcia. Współpracujemy z takimi firmami jak Bielenda, Pierre Rene i Apis. Mamy ograniczona liczbę miejsc, więc serdecznie zapraszamy do sekretariatu NOVA na ul. 3 Maja 26. W razie jakikolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerami: 32 253 90 60, 534 099 129.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Jak makijaż ślubny w Warszawie to tylko w salonie Bikor na ul Chmielnej. Robiłam tam swój makijaż ślubny ( próbny zresztą też ) i wyglądałam super. Kosmetyki idealnie dobrane do mojej cery i jej potrzeb a sama technika makijażu - rewelacja. Zresztą korzystam z ich usług często przy okazji jakiś większych imprez rodzinnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo aabuenaa ja też maluję się od czasu do czasu w Bikorze tyle, że w Gdańsku :) Nie wiedziałam, że mają też swoje lokale w innych miastach :) I tu 100% zadowolenia - super makijażystki, świetna atmosfera no i make up pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Jestem wizażystką w Katowicach i dobrze wiem ,że czym więcej szkolen się odbędzie to bardzo to pomaga w zawodzie. Ja bardzo często korzystam ze szkolen w Lukomades https://lukomades.pl/ bo bardzo dobrze tam uczą i mogę jak najbardziej polecić. Zajęcia prowadzą osoby z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×