Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta anula

... za dnia mój *Czarodziej* wyczarowuje noc

Polecane posty

otóż pierdolisz trzy po trzy para piętnaście...poza tym co jest tutaj nie ma już nic..tak jak przed narodzinami nic nie było..a więc co ci zależy...po to jesteś tu aby z tego korzystać...i nie ma co zgłębiać tajniki życia bo na tym to wszystko polega..5 min i do piachu..i następni...:) hehhehehhehe myślisz myślisz i tak nic nie wymyślisz...a wszystko co cię powstrzymuje przed życiem naprawdę..życiem w pełni...jest w twym pochrzanionym umyśle...ale to na twoje własne życzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc kłamiesz...i zagrałeś na moich uczuciach..na moim wrażliwym serduszku..zadrwiłeś z mojej empatii...na chęci pomocy skrzywdzonemu serduszku....:) oszukano mnie..zadrwiono...jakże ja teraz żyć będę...??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyyyyyy otóż panie czarodzieju chciałam rzec iż na terapie wszelkiego rodzaju bardzo podatna jestem i z chęcią oddam swoje słabe ciało w twe sprawne ręce a mój chwiejny charakter i wypaczony umysł poddam twej niekwestionowanej mądrości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty jeszcze nie spisz?? hehehehe ZAPRASZASZ PANIE NA BZYKANIE? srodze się zawiedziesz, gdyż nie mam ani czasu, ani ochoty na wyważanie od dawna........ tym bardziej , ze tę sielankę wieczorem przerwało narastające bzykanie komarów:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:):) i co z tym zrobić najlepszego?? specjalnie dla Ciebie taka pseudo p.;) i 👄 Ja jestem inne Drzewo Nie obce Inne tylko Musisz usłyszeć Wszelakolistny – Śpiewając siebie, Ciebie też śpiewam Ja inne Ja z Drzewa pojedyncze jestem drzewo – Musisz zrozumieć wybaczyć musisz O Różnogwarny, drzew pełen po horyzont Do zbioru Twego że przynależę Nie zapominam I Ty pamiętaj nie zakładaj wiecej topików:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkrótce zapewne wychodzę...wiesz gdzie ;) marnowanie czasu...;) postaram się jeszcze później być, Ty też masz być :P ;) udanego dnia i uważaj na siebie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx :Djuz nie potrzebuję pomocy :P jusz się skapnęłam jak to działa a jesli dobrze działa to po co przepłacać:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!! była kiedyś taka wolna ..... ........ tak długo w nocy stukają klawisze nocna lampka płonie do świtu co Pan pisze Maestro Bezdomny co Pan pisze?? dziś już takich wierszy nie drukują każdy dźwiga osobną chandrę Pan nie wierzy, a jednak to prawda Pan nie wierzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz? Grek Zorba powiedział kiedyś do swojego szefa: Szefie, z tobą niby wszystko w porządku, brakuje ci tylko jednej rzeczy -szczypty szaleństwa........ a Ty to masz, ta szczypta namaluje tęczę na płótnie Twojego życia, nie zmieniaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mistrzyni wrzuć na luz:P nie jestem pierdolnięta bardziej od Ciebie heheheheeh:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×