Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykly chlopak 22 lata

Poznam dziewczyne 20+ lat. nie interesuje mnie sex

Polecane posty

Gość zwykly chlopak 22 lata

Witam, Potrzebuje poznac dziewczyne z powodu takiego, że rozstalem się z inną i jest mi bardzo źle :( Zycie stracilo sens i jest mi wszystko obojetne. Nie umiem sie trzymac kazdego dnia. Trudno wstac mi rano z lózka do pracy bo nie widze sensu takiego dzialania, dla kogo mam wstawać :( Dziewczyna, a wlasciwie kobieta ta miala 26 lat i odeszla do innego ktorego poznala przez internet. Nie mialem nic przeciwko tym, zeby miala swoje znajomosci i sekrety, chcioalem aby miala swoje zycie. JEdnak musze przyznac iz wiedzialem, ze tak sie stanie. I to juz nie byl pierwszy raz. Wczesniej tez mialem dziewczyne ktora mi to zrobila :( Chcialbym poznac tutaj dziewczyne i zaprzyjasnic sie emocjonalnie. Prosze aby to byla dziewczyna ktora mnie nie zdradzi tak jak tamte. :( Ja jestem ze Szczecina, ale poznam dziewczyne z kazdego innego miejsca na swiecie. Poznajmy sie prosze.... jesli potrzebujesz uczucia to odpisz mi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
No ja nie mogę Ci pomóc, ale życze Ci wszystkiego najlepszego i zebys znalazł swoją drugą połówkę, która Cię pokocha. Trzymaj sie cieplutko i glowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
Tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
A nie ma za co :) Tylko coś malo tych osób Cię wspiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
przeczytalem Twojego posta i uwazam ze robisz zle. Bylem w takiej sytuacji i najgorsze co mozna zrobic to szukac dziewczyny zeby wyleczyc rany zadanae przez ta poprzednia. Sam powinienes dojsc ze soba do ladu bo inaczej nigdy nie bedziesz facetem. I nie mowie o tym ze msz byc twardy i bez uczuc tylko nowa dziewczyna w takiej sytuacji to czasem nie pomaga. Ja tez czasem kogos bym chcial przytulic ale postanowilem ze najpierw sam doijde ze soba do ladu a nie bede szukal pocieszenia w ramionach innej. Czasem to sie konczy niemilo dla obu stron takie cos. Znam to z zycia znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
za duzo tych czasem ale nie chcialem cie obrazic zbyt ostrym sadem i opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przez
maila da się przytulić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, wporzadku nie obraziles jest ok. znasz to z opini znajomych, a ja chcialbym sie o tym przekonac sam a nie z opini znajomych. a opinie moich znajomych są takie, że najlepsze lekarstwo to znalezc kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
ja mowie ze z doswiadczen takze znam to znajomych bo mi nie przyszloby do glowy cos takiego nawet ze mozna szukac dziewczyny jak powod podajac odejscie innej., widocznie za duzo czytam ksiazek o dojrzalosci meskiej i jak ja osiagnac :P a ja uwazam ze to zle i moja znajoma sie o tym BOLESNIE przekonala. oczywiscie moze sie zdazyc ze znajdziesz taka wlasciwa w ten sposob tylko ja bym nie chcial byc czyims lekarstwem na nieszczesliwa milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego szukasz bratniej duszy w takim miejscu???nie lepiej rozejrzec sie w realu??? zycze powodzenia! nie lam sie...jest pelno fajnych babek na swiecie tylko nie zawsze sie trafia na odpowiednia za pierwszym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc aczykolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że
nie szukasz przyjaźni, chodzi o uczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc aczykolwiek
Wlasciwie to powiem Wam, że czuje ulge po tej stracie. Teraz sie podniose i bede dawnym sobą bo mnie dusil ten zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pie
o matko...kolejny zraniony.... i szukasz tu dziewczyny ktrora bedzie pocieszeniem? nie ma nic gorszego...i juz wspołczuje tej pociesszycielce...masakra z takimi facetami ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
oo widze ze ktos jednak mysli podobnie jak ja :) tylko bardziej dosadnie to wyrazil(a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie szukam pocieszycielki :) Okreslilem sie w ten sposob, że zapominam o poprzedniej kobiecie i wiecej o niej nie wspominam. Chce poznac kogos nowego. Tyle. Bo nie mam nikogo i potrzebuje z kims rozmawiac. Kolomnie nikogo nie ma, niemam do kogo sie odezwac, potrzebuje przyjaciolki. Nie pocieszycielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
powiem tak ------ rozumiem Cie w tej kwestii. Ja po rozstaniu musialem sobie udowodnic ze nie kazda kobieta jest taka sama :) moze to glupie ale potrzeboiwalem tego i tez tutaj wszedlem. Ale mi wystarczylo forum bo akurat to byly wakacje i ekipa sie rozjechala. Ale jesli chodzi o angazowanie sie w zwiazki w realu po takim czyms to dalej zalecam ostroznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .tsainu.
Witaj. Byłam w podobnej sytuacji jak Ty, myślalam ze mój swiat sie zawalil ale teraz jest już dobrze, rozumiem że czujesz sie teraz samotny. To zabrzmi bardzo banalnie ale czas naprawde leczy rany, sam sie o tym przekonasz...jeśli masz ochotę porozmawiać albo po prostu się wyżalić to możesz pisać do mnie śmiało : tsainu@wp.pl Pozdrawiam - P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka sexi
ja mam 20 lat jestem ze Swinoujscia szukam bratniej duszy z ta roznica ze intersuje mnie sex na 1 miejscu jak jests chetny odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka sexi
ja nie zartuje!milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×