Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykly chlopak 22 lata

Poznam dziewczyne 20+ lat. nie interesuje mnie sex

Polecane posty

Gość ups mialo byc wybacz
yamelia troszkę się spoźnialaś ale milo że jestes w moim wieku :) zawsze mam dobry kontakt z rowiesnicami :) .tsainu. dalej nie ma :( a ja ciagle czekam. moze wyslesz mi swoj numer gg smsem jesli boisz sie go tutaj wpisac 888 571 888 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala87
czesc.ja mam na imie marta,jestem z gliwic.wiesz jestem zla na ta dziewczyne z eci to zrobila,i to na dodatek byl facet z neta.tylko ona nie pomyslala z e kiedys ten ktos okaze sie zupelnie inny niz mowi.wiele osob na necie nie mowia prawdy,sama sie o tym przekonalam na walsnej skorze.ja tez szuakm milosci,pragne zeby mnei ktos przytulil,ale wiem ze na necie to jest niemozliwe.barzdo bym chcial ale juzw to nie wierze.dlatego tobeietz prponuje szukac gzdie indziej,jak checsz pogadcmasz tu moj nr gg 9322123.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala87
czesc.ja mam na imie marta,jestem z gliwic.wiesz jestem zla na ta dziewczyne z eci to zrobila,i to na dodatek byl facet z neta.tylko ona nie pomyslala z e kiedys ten ktos okaze sie zupelnie inny niz mowi.wiele osob na necie nie mowia prawdy,sama sie o tym przekonalam na walsnej skorze.ja tez szuakm milosci,pragne zeby mnei ktos przytulil,ale wiem ze na necie to jest niemozliwe.barzdo bym chcial ale juzw to nie wierze.dlatego tobeietz prponuje szukac gzdie indziej,jak checsz pogadcmasz tu moj nr gg 9322123.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki desperat! ja nie mogę! rozumiem co czujesz, ale nie na tym polega związek, zeby jakaś kobieta była po to, zeby Ci emocjonalnie pomagać. sam doprowadzasz do tego, ze kobiety cie rzucają, bo jestes słaby! potrzebujesz kogos kto cie wysłucha w problemie, doradzi, ale z uczuciem musisz poradzic sobie sam. nikt za ciebie tego nie zrobi! kiedys sie zakochałam bardzo fatalnie, meczylo mnie trzy lata, ale mimo wszystko rozpoczelam zwiazek z innym facetem, jeszcze kochajac tamtego! i co z tego wyszło? teraz chcę się z nim rozstac, bo nie widzę sensu, jesteśmy różni, kłócimy sie... nie powinno się zastepowac tamtej osoby inna, no chyba ze się tak naprawde jej nie kochało i serce jest teraz wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×