Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Chodzi o to żeby kobieta była pewna siebie i wyzwolona niczym zwierz a nie zamknięta w sobie z kompleksami. Wydaje mi sie że kobiety z kompleksami częściej są marudne i złośliwe zarówno co do innych kobiet jak i facetów więc przy wyborze facet kieruje się rozsądkiem i bierze pewny towar (cycatą wesołą babke) dlatego im prędzej siebie zaakceptujesz tym szybciej efektywnie będziesz mogła z nimi konkurować jako słabo obdarzona kobitka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
dobrze gada :D zauwazylam to po sobie :) mimo że jestem plaska jak deska, znajduja sie faceci, ktorym mimo to sie podobam, a im wiecej tych facetow, tym abrdziej nabieram tej pewnosci siebie, ktora z kolei powoduje ze jest tych facetow jeszcze wiecej :D tak wiec dziewczyny, przykuwajcie uwage pewnoscia siebie i innymi atutami :)) bo takie zawsze sie znajdą :) pozdrawiam wszystkie AA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wayher
male piersi sa super i dziewczyny ktore mysla ze sa same bo maja male piersi sa w bledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn chodzi mi o to że nie mam 15lat już.... wiem że mi nie urosną juz i jest to dal mnie upokarzajace szczególnie jeslki chodzi o seks..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Roberto_19....
cytuje "Przy bliższym kontakcie z dziewczyną z małymi piersiami mężczyzna (w tym wypadku ja) nie jest usatysfakcjonowany do końca... ;/" ale naawet nie wiesz jak to rani jeśli robisz wszystko by dobrze wyglądac ale tego i tak nie masz:/ ja jestem płaska...i co?co co cholery mam zrobic? przez to ze traktujecie nas tak przedmiotowo całe życie narzekamy,wpadamy w kompleksy dlaczego wy tyle od nas oczekujecie?nie od nas zalezy czy jestesnmy niskie,czy wysokie,płaskie czy z ogromnym biustem my was ttak nie traktujemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam male, 70 B przed okresem, a tak na codzien niestety 70 A ;( ale moj facet je uwielbia i mowi ze sa sliczne :) nawet pieszczotliwie nazywa mnie cycuszkiem heh. wiec dziewczyny nie ma sie co przejmowac, bo male piersi tez moga byc sexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do Roberto_19....
piszesz my was tak nie traktujemy - niestety traktujecie pisząc na przykład że 20 cm pałki są najlepsze nawet jeśli tak wcale nie mtślicie nie dziw się więc jak ktoś tym potajemnie dotknięty np. na tobie wyładuje swoją złość pisząc o małych cyckach itp. taka niestety prawda że nikt nie pozostanie nikomu dłużny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do Roberto_19....
niestety nienawiść i pogarda też mają jakieś swoje źródło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tam cos tam
a tam 20 cm, liczy się grubość. ale nie o tym chcialam. kobieta to nie same cycki, niektore narzekają ze maja grube nogi, inne że krzywe nosy, a jeszcze inne ze sa plaskie nie mozna miec wszystkiego, ktos mial racje zeby zwrocic uwage na swoje dobre strony i nimi sie chwalil. kobieta moze byc sexi majac male cycki, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles 19
WITAM!! mi podobają sie bardzo małe piersi!!:) miałem dziewczyna co miała małe piersi i miałem dziewczyna co miała duze piersi i mała są o 100 razy leprze od dózych są takie delikatne poprostu są piekne!!!! niestety rozstalem sie z dziewczyna po 3 latach związku !!;( jest mi niezmiernie trudno z tym sie pogodzic!! ale Dziewczyny niemartwcie sie wasze piersi są naprawde piękne !!! mi się PODOBAJĄ MAŁE !!!!!!POZDRAWIAM:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudlaty
Małe jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomciooTomaszewskii
Bez sensu, jak mozna w takim topicu na forum kogos pocieszyc, jezeli ktos sie nie chce pogodzic z tym jaki jest to zadne zapewnienie ze wszystko jest ok nic nie da. Kazdy rozsadny facet, majacy co kolwiek pod sufitem nie bedzie swoich decyzji byc czy nie byc z kobieta nie bedzie opieral na wielkosci biustu. Jak by nie patrzyl, kocha kobiete, a kobieta to duzo wiecej niz cycki, jezeli nie jest w stanie tego dostrzec to jest wybitnie niedojzaly emocjonalnie i nie ma sie co tym przejmowac. Nie widze zwiazku, mozna kogos kochac i dostrzegac jego wady, jednak milosc polega na akceptowaniu ich! a co wazniejsze to ilosc postow w tym topicu mowiacych o tym jak wielu facetom podoba sie maly biust mowi sam za siebie... mi tez sie bardzo podoba maly biust, uwielbiam male piersi:) Kurde, takie jest zycie, kazdy ma cos z czego nie jest zadowolony, mozna sie tym lamac, gryzc i marnowac sobie zycie stajac sie niewolnikiem swoich kompleksow albo cieszyc sie zyciem, latwiej znalezc faceta ktoremu bedzie sie podobal maly biust niz ten biust powiekszyc:) Ja tez mam problem, moj penis jest krzywy;/ nie wiem czemu, zawsze taki byl, jest wygiety jak banan. Nie wiem czy nie bede musial przejsc operacji aby moc normalnie odbyc stosunek... pewnie nie, ale chcial bym zeby bylo normalnie, chcial bym nie musiec bac sie reakcji dziewczyny, chcial bym wiedziec ze nie bedzie razem z kolezankami przy piwko opowiadala o mnie:). Czytalem fora i ten problem pojawia sie tak czesto ze bylem zszokowany! tez znajdowalem opinie kobiet ktore mowily ze to jest smieszne, przykro bylo to czytac... pocieszcie mnie!:) w jaki sposob???? jednak znajdowalem tez takie wypowiedzi kobiet ktore mowily ze nie ma w tym nic smiesznego ani wstydliwego. Wniosek wyciagnalem jeden, ile ludzi tyle opini i one nie ma sie tym co martwic ani dolowac. Przyjdzie moment w ktorym bedziesz przytulona do swojego faceta, zamkniesz oczy i bedzie Ci dobrze bo bedziesz wiedziala ze on czuje to samo... cala reszta, miary, kąty przestana miec znaczenie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tomkiem....;] Kompleksy,kompleksami,ale nie dajmy się zwariować... Najważniejsza jest samoakceptacja i pewność siebie...Nie ma szans,by być dostrzeżonym i zaakceptowanym przez inne osoby bez tych cech... PS A mówiłam, że jeszcze tu wrócę:P....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjkjh
powiem tak moja dziewczyna ma male piersi i mi to nie przeszkadza sa sliczne wole je bardziej od tych powyzej B ale coz ona ma na tym punkcie straszne kompleksy moim zdaniem male jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja kuzynka nosi stanik B
a ma zaledwie odstajace sutki, nie rozumiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 1987
macie racje ze małe jest piekne ale ja sama mam 75B i jestem załamana bo zawsze chcialam miec wieksze.ale gdy poznallam mojego faceta przekanal mnie ze sztuczne to nie to samo co normalne nawet male. nie wiem czy mowi prawde czy klamie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolllla7
Nie wierzę że istnieje facet, któremu podobają się małe piersi.Wiecie co mam A i jestem przez to dziewicą. Mam 26 lat.Owszem spotykałam się z wieloma facetami, ale jak tylko któryś chciał czegoś więcej niż pocałunek to zwijałam się.Najśmieszniejsze jest to ,że mam ogromne powodzenie u facetów.A to pewnie dlatego,że mam zgrabną figurę i ładną twarz.A moim największym atutem jest mój zgrabny tyłek, którym zachwycają się wszyscy faceci.Nie wiedzą natomiast co kryje się pod pushupami.Chyba bzyknę się z jakimś facetem ,ale dopiero po operacji.Za rok planuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssssss
margolla, przerazasz mnie, ja mam male A, 20 lat i tez duze powodzenie, ale na pewno nie bede czekac do 27 lat na seks, nic z tego! znam dziewczyny tak plaskie jak ja majace bardzo fajnych i stalych facetow. chyba wpadlas w jakas paranoje. sztuczne cycki są blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaaa
tez uwazam, ze facetom nie podobaja sie male piersi, tyle tylko ze istnieje wielu facetow ktorym one wcale nie przeszkadzaja :) poza tym jak kocha to piersi nie maja znaczenia, jesli maja to nie warto se nim glowy zawracac. to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abccc
margola a moze zacznij naosic zwykle staniki, jesli ejstes taka super poza biustem to nadal znajda sie faceci ktorym sie spodobasz, nie ma sily zeby bylo inaczej, a wtedy tez niebedziesz miala oporow zeby sie rozebrac. nie rozumiem cie, szkoda kasy i bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaddddddddd
jak myslicie? mam 16 lat i nosze rozmiar 70b czy moje piersi jeszcze urosną? do ktorego roku życia rosną? i mam pewnie problem bo prawa piers jest znacznie mniejsza niż lewa co z tym zrobic znacie jakies sposoby zeby powiększyć piersi ? procz operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luigi
A ja też lubię małe piersi. żonie podczas ciąży urosły znacznie. Ile było strachu, że nie zmaleją. W jednym sklepie jest pewna dziewczyna, ktora ma malutkie. Jak mnie obsluguje to zawsze sie schyla i troche je widac spod koszulki. Nie wiem czy ona robi to specjalnie, ale nie moge sobie odmowic zeby tam spojrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllhfv
liczy się ogólne wrażenie, wyglad piersi, jędrność. Jak ktoś ma 150 wzrosu to 70 b będzie u niego wygladało na spore. Ten sam biust u dziewczyny wysokiej zgubi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blblblbbl
nie, to nie chodzi o wysokosc tylko raczej o grubość. bo jezeli ktos ma A i jego mega chudy (nawet przy wysokim wzroscie) to wyglada to calkiem naturalnie :) poza tym zawsze jest ten komfort ze jak sie przytyje to piersi tez urosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam tylko zaznaczyc
że upadania częstow praktyce nie maja nic do rzeczy mam kolegę który zawsze kochał ogromne biusty typu ewa sonet zakochał się w dziewczynie z miseczką nawet nie A!! i co?świata po za nią nie widział,gdy go zostawiła chciał się zabić:/ wrócili do siebie i bardzo ją kocha:) no to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn upodobania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Roberto_19....
do do Roberto_19.... i właśnie nie masz racji bo ja tak nigdy nie mówiłam,ja facetów nie traktuje w ten sposób...:/ a 20cm rozerwało by mnie chyba,w ogóle jestem ciasna więc uwierz mi że boje się sporych penisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomciooTomaszewskii
margolllla7: mnie tez przerazasz:) Operacja?? Zacznij wierzyc lepiej ze wielu facetom podoba sie maly biust... Jak was przekonac! A co do tego dziewictwa, to moze sie dogadamy jakos;] mozemy pomoc sobie na wzajem wyleczyc sie ze swoich kompleksow;> Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridżet69
margolla----jestem w twoim wieku,też jestem atrakcyjna i też płaska jak deska, ale nigdy nie przyszło by mi do głowy, żeby trzymać z tego powodu dziewictwo na wieki-marnujesz najlepsze lata życia przez swoją głupotę. Ja mam 65A i jestem zadowolona -lepiej mieć cycki jak 13latka niż wielkie zwisy.Jeszcze trochę i zestarzejesz się, zbrzydniesz i nikt nie będzie chciał cię bzykać nawet jak zafundujesz sobie silikony w rozmiarze H zawsze miałam duże powodzenie u facetów, więc nie rozumiem o co wam dziewczyny chodzi i wkurza mnie jak ludzie nie potrafią docenić tego co mają, ludzie są chorzy na poważne choroby, mają zdeformowana ciała i nie użalają się tak bardzo nad sobą jak niektórzy z powodu cycków albo odstających uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×