Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość do zrobie to
mam ta samo,tyle ze mam 19lat i myśle ze operacja jest nieunikniona jestem tak płaska że nie wiem jak facet ma się przy mnie podniecić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie to
mi nie chodzi o facetów!!! chodzi o to abym ja sie czuła bardziej kobieca!!! czuła sie lepiej, czesto łapie doła z tego powodu;/ kiedy patrze, że dziewczyna sie nie miesci biust w bluzce a mi nawet nic nie odstaje;/ mój eks powiedziała, że lepsze są malutkie niż sztuczne, ale o sztucznych cyckach jest wiele mitów! tak naprawde jak operacja pojdzie po mysli są naprawde boskie!!! czytałam mnóstwo forum, widziałam mnósto fot! Zazdrosze dziewczyną którym jest dobrze z ich małym biustem mi niestety nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zrobie to
a mi chodzi i o facetów i o siebie uwierz mi ja również źle sie czuje gdy patrze na siebie:/wręcz okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie to
facetom to nie przeszkadza uwierz mi:) bo albo Cie kocha i naprawde rozmiar Twojego biustu mu nie przeszkadza, albo wali co pobadnie i jak wstanie rano to już nie pamieta jak wygladał:) facet nie nie jest powód do robienia operacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zrobie to
ale ja i tak głównie chce to zrobic dla siebie bo naprawde ja sie sama sobie nie podobam!!:( a co do facetów,widzisz ja np nie uprawialam nigdy seksu z milosci a więc nie pociesza mnie to ze jak facet kocha to kocha wszystko we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 70A, jestem baardzo szczupła(ale nie odchudzam się!!), mam faceta...:) I wiecie co Wam powiem, ludzie mają większe problemy... Nieuleczalne choroby itd. Ja kiedyś miałam duuże kompleksy z tego powodu... Ale zaakceptowałam siebie i żyje mi się z tym o wiele lepiej... Bo sam biust to nie wszystko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa Hottie
chcialabym miec takie "małe" jak ty:/ a mam znacznie mniejsze:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miiiii
jak mialam 18 lat bylam plaska kompletnie, wlasciwie tylko zarys piersi. teraz mam 23 i ogolnie jest lepiej. tzn nadal jestem plaska jak deska, ale mimo wszystko cos tam do reki mozna wziac ;) moze to sie wiaze z tym ze przytylam. ogolnie nadal jestem chuda wiec moze kilka kilo wiecej o dojde do pelnego 75B :P W kazdym razie teraz juz nie mam takiego kompleksu, i znajduje sie calkiem sporo facetow ktorym sie podobam :) Dziewczyny, poczekajce z ta operacja kilka lat! to przeciez ostatecznosc, sztuczne cycki sa fuuuj. i to sie wiaze z ryzykiem (moja kolezanka ostatnio poprawiala nos, wyglada okropnie z tym nwoym:/) no i kasa. Moze akurat cos przez nastepne kilka lat sie zmieni albo znajdziecie faceta ktory was kompletnie wyleczy z kompleksu :))) Hana - fajne zdjecia, ale fakt twoj biust nie jest wcale taki maly:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miiiii POPRAWKA
blad, tam mialo byc 75 A !!!!!!!!!!!!!! hahahha, 75 to ideal ktorego nigdy nie osiagne (no, moze po ciazy?) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_1985
a ja mając 23 lata 170cm i 60kg mam biust ldwo 70A i nie mogę z tym żyć bo na każdym kroku się ich wstydzę, mimo że jestem atrakcyjna to piersi przewracają mi w glowie i mam mega kompleksy a moj facet twierdzi ze mu sie podobaja ale ja i tak wiem ze wolalby wieksze choc B bo w kopie czy telefonie ma tapety z ladnymi laskami o pieknych ksztaltach i on twierdzi ze mnie kocha i akceptuje... wiec dlaczego patrzy na wieksze? kiedys w klotni o to powiedzialam mu by mi dal na operacje -nie zaprzeczyl... poweidzilam mu widzisz mowisz ze moga byc a co innego myslisz poczulam sie jakby mnie uderzylo cos w twarz! dlaczego on ze mna jest? on mi nie pomaga wyleczyc sie ze swoich kompleksow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don\'t worry. Naprawdę nam się podobają. Nie wiem tak do końca jak to jest, bo np przy rozmowach z kumplami to wiadomo, każdy zgrywa macho i mały biust nie jest cool, ale myślę że tak prywatnie, to nie wszyscy, ale wielu z nich ma takie zdanie jak ja. A mi NAPRAWDE podobają się małe piersi, uważam że są zgrabniejsze. Duże też, ale mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaraanojjja
To jest jakas paranoja, rownie dobrza kazda dziewczyna moglaby mowic takie rzeczy: on oglada akie chude dziwczyny a ja mam z 30 kg wiecej od tych modelek, on oglada takie ladne laski a ja mam takie brzydkie grube nogi, a ja mam taki maly biust, a ja jestem tak straesznie brzydka....bla bla bla Nie wariujmy!!! :) Zreszta z tego co widze to baardzo duzo lasek ma taki problem, chociaz wiekszsc ukrywa go pod stanikami super push-up. Nie ma co wpadac w paranoje. Tu ktos dal takie ladne zdjecie http://www.plfoto.com/719964/zdjecie.html - ja mam podobne i nie uzalam sie tak nad soba :) zawsze moze byc gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaraanojjja
zrezta ja tez kilka razy mialam na pulpicie facetow hihi i nie wygladali najgorzej :D:D niejeden moglby wpasc w kompleksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie to
tak ja wiem zdaje sobie sprawe z tego,że sa wieksze tragenie niż małe piersi! sama przez taka przeszłam miałam raka! i to pewnie przez to mam mały biust chemioterapia pewnie zakóciła jego rozwój :( ale od paru lat jestem zdrowa:) i wiem ze powinnam olać moj mały biust i budzić radość w sobie z tego ze tu jestem i żyje:) lecz nie potrafie w środku czuje sie strasznie kobieca lecz jak spogladam w lustro to mysle co we mnie takiego kobiecego??? wiekszosc osób pisze ze sztuczne piersi sa fujjj... a widzieli cycki tylko pameli anderson i to jest dla nich podstawa a to nie jest tak sztuczne cycki potrafia byc fajniejsze niz naturalne bo o wiele dłuzej sa jedrne:) a tak naprawde z tych osob co sie wypowiadaja ze one sa fuj miało z nimi mało albo nic wspolnego!!!! P.S. Pozdrawiam ludzi po NHL-B:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_1985
a ja głupia mam cały czas nadzieję, że któregoś dnia obudzę się z pięknym biustem :) lecz najpierw muszę pozbyć się brzuszka, zna ktoś dobre ćwiczenia które można wykonywać w domu?? brzuszki wcale nie są aż tak skuteczne :/ nożyce też... bo wymagają długiego okresu ćwiczeń... wiem, że jak zgubię brzuch to piersi wizualnie z pół rozmiaru się zwiększą:) a może siłownia... sama nie wiem - gdybym miała więcej czasu to zapisałabym się na jakieś ćwiczenia... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_1985
POWYżSZA FOTKA LADNA - LASKA MA PODOBNą FIGURę DO MOJEJ! TYLKO TEN MOJ BRZUCH... TAKI JAK MA ONA BYM CHCIALA MIEC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_1985
i chciałam jeszcze dodać, ze leczy mnie jak jakaś kobieta narzeka ze ma 75 B, bo to jest piękny rozmiar i dla ręki i dla oka jakbym taki miała to byłabym szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo jeśli chodzi o brzuch,a brzuszki rzeczywiście nic nie dają nowy rok się zaczął ,można by wziąć się za siebie w końcu!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaxx
ja jestem piekna dlugowlosa blondynka,szczupla,zgrabna a najsliczniejsza mam twarz ale co z tego jak biust mam maly i nie potrafie go zaakceptowac,to juz nie chodzi czy spodoba sie facetowi bo generalnie i tak kazdy na mnie leci ale ja sie zle z tym czuje i mysle o operacji,tyle ze sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_1985
do igaxx wiem co czujesz jesteśmy podobne :] tylko tyle że ja mam ciemne włosy :] mimo, że faceci na mnie lecą to i tak mam wrażenie, że szydzą z moich "bezpiersi"- facet wszystko przeleci "co" ładne :p A co do operacji to też się boję :/ -ile masz lat jeśli mogę zapytać... POZDRAWIAM KOBITKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartaaa
Dziewczyny male piersi naprawde sa ladne. Sama mam rozmiar 70A i nie zamienilabym je na inne. Jestem dumna z siebie, a najwazniejsze to samoakceptacja. Wiem wiem ciezko jest jesli macie faceta i wam wydaje sie, ze on chcialby lub patrzy na wieksze biusty. Ale czasami to jest tylko w naszych glowach. Myslicie, ze male piersi wygladaja brzydko w stanikach? a to sie mylicie, trzeba tylko ladnie dobrac kroj, stanik odpowiedni czyli nie za duzy, ewentualnie jakas koronka i niejednego faceta powalicie. Faceci niby \"poszukuja wiekszych\" biustow a tak naprawde to udaja tylko niby takich \"maczo\" a spojrzcie ile jest dziewczyn z malym biustem, atrakcyjnych, facetow u ich boku. Tez myslalam kiedys o operacji, o jakimkowiek powiekszeniu, ale to przeszlosc, to taki etap w zyciu kiedy czlowiek poszukuje samej siebie, porownuje siebie do innych, a co najgorsze wydaje mu sie ze wszyscy inni o niebo lepiej wygladaja... Czas dorosnac, akceptowac siebie takimi jakimi jestesmy, a wtedy kiedy siebie zaakcpetujemy dopiero wtedy zrozumiemy ze nasze cialo jest wazne, ze nie nalezy nic w nim zmieniac chirurgicznie. Co prawda mozna co nieco poprawic, ale wkladac sobie silikon to przesada. Zreszta co to za roznica czy mamy A,B, C, czy jakis tam rozmiar, wazne ze mamy cokolwiek, a facetowi ktory otwarcie mowi ze mu sie cos tam nie podoba, a niby z nami dalej jest, to albo boi sie samotnosci, albo specjalnie zakompleksiaja swoje dziewczyny, bo wtedy beda myslec ze owa dziewczyna nie zmieni faceta na innego i zostanie z nim. Ja bynajmniej tak uwazam i nie mam z tego powodu kompleksu. Rozejrzyjcie sie po sklepach ile jest ladnych komplecikow, a nie ciagle narzekanie. Gdyby byl za duzy tez byloby zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlsa
mmarta BRAWO!!! Jestem dokładnie tego samego zdania! Ja również miałam dawniej kompleksy z mojego 75A, ale z czasem, jak aczęłam czytać opinie facetów na gronie małych piersi to poczułam się lepiej. Jest bardzo dużo mężczyzn, którym się podobają małe piersi!!! Ja osobiście mam wrażenie, że małe piersi zaczynają się robić modne :) albo mi się wydaje, ale zauważam ostatnio jest więcej kobiet, które mają bardzo małe piersi i jednocześnie wyglądają super w tym co noszą. Może to za sprawą Trinny Woodall, z programu "Jak się nie ubierać", który jest ostatnio bardzo popularny. Dla mnie ona jest własnie wzorem i autorytetem, zawsze zwracam uwag, w co ona jest ubrana. Ona, jak wiecie, sama nie wiele ma pod bluzką a praktycznie zawsze wygląda swietnie! Nie dajcie sie, małe piersi są bardzo atrakcyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u5a
odezwaly sie, HAHAHA..nie mają nic to musza szukac pocieszenia miedz laskami :D male..na topie?? ..gdzie ja żyje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana stara babka /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubo po 20tce
ja też mam takie małe jak ta laska na zdjęciu :( moze i mniejsze nawet :( najgorsze jest to, że jak ubiorę stanik co lekko podniesie to moje nic to założywszy bluzkę nic nie widać :/ dlatego muszę mieś push up i w dodatku wypchanego gąbkami co strasznie mnie irytuje bo to nie wygodne :( -ale gdyby nie to to nic by mi nie odstawało spod bluzki ;( a ubrawszy taki stanik jak się rozbieram to żadnego efektu biustu nie ma :( masakra nie wiem co mam już robić :( każdy powtarza jesteś zdrowa ciesz się! ale dla mnie to nie takie proste :( czuję się w połowie jak facet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×